ارزهای دیجیتال

موسس FTX Sam Bankman-Fried توسط مقامات باهامایی دستگیر شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

موسس FTX Sam Bankman-Fried توسط مقامات باهامایی دستگیر شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • مقامات باهاما سام بنکمن-فرید را روز دوشنبه دستگیر کردند
  • این دستگیری به دنبال کیفرخواستی صورت می گیرد که دادستان های ایالات متحده با مقامات باهامایی به اشتراک گذاشته بودند
  • انتظار می رود SBF به ایالات متحده مسترد شود، جایی که او با کلاهبرداری، توطئه کلاهبرداری امنیتی، و اتهامات پولشویی روبرو خواهد شد.

انتظار می رود باهاما در صورت درخواست SBF را به ایالات متحده مسترد کند

حدود یک ماه پس از فروپاشی دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، مقامات باهامایی، بنیانگذار FTX، سام بانکمن-فرید را روز دوشنبه دستگیر کردند. این دستگیری پس از آن صورت گرفت که دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده، یک کیفرخواست مهر و موم شده را با مقامات باهامایی به اشتراک گذاشت.

طبق گزارش CNBC، Bankman-Fried به کلاهبرداری، توطئه کلاهبرداری امنیتی و اتهامات پولشویی می پردازد.

علاوه بر کیفرخواست ارائه شده توسط دادستان منطقه جنوبی نیویورک، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نیز شکایتی را علیه موسس FTX تنظیم کرده است. SEC در صورت کلاهبرداری از سرمایه گذاران سهام که با FTX درگیر بوده اند، Bankman-Fried را متهم می کند.

به یاد بیاورید که ارزش FTX پس از دور سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری سری C در ژانویه به 32 میلیارد دلار رسید. در همان زمان، بازوی ایالات متحده صرافی، FTX US، نیز 400 میلیون دلار جذب کرد، البته با ارزش “فقط” 8 میلیارد دلار.

ماه گذشته، صرافی FTX پس از یک عملیات گسترده بانکی که صرافی را مجبور به اعتراف به ورشکستگی کرد، اعلام ورشکستگی کرد. بلافاصله پس از آن، مشخص شد که دلیل وضعیت مالی ضعیف FTX این بود که صرافی وجوه کاربران را که قرار بود کاملاً غیرقابل دسترسی باشد، به Alameda Research، شرکت سرمایه گذاری Bankman-Fried که یک سری معاملات ضعیف در طول کریپتوی امسال انجام داد، منتقل کرد. رکود

انتظار می رود که باهاما بنا به درخواست مقامات ایالات متحده، بانکمن-فرید را به ایالات متحده مسترد کند. فیلیپ دیویس، نخست‌وزیر باهامیا در سخنانی در مورد این دستگیری خاطرنشان کرد:

باهاما و ایالات متحده منافع مشترکی در پاسخگویی به همه افراد مرتبط با FTX دارند که ممکن است به اعتماد عمومی خیانت کرده و قانون را زیر پا بگذارند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا