ارزهای دیجیتال

موسسه خیریه CoinEx به آموزش و مشارکت با Enredo برای معرفی دوره های آنلاین غیرانتفاعی کمک می کند.

تحت تأثیر همه گیری COVID-19، دانش آموزان در سراسر جهان اکنون دریافت آموزش و یادگیری را دشوارتر می دانند. این فقط برای دانش آموزان اتفاق نمی افتد. بحران آموزشی در کشورهای سراسر جهان در حال وقوع است. اختلال در جوامع و اقتصادهای ناشی از همه‌گیری باعث تشدید بحران آموزش جهانی از قبل موجود می‌شود و به شیوه‌های بی‌سابقه‌ای بر آموزش تأثیر می‌گذارد. برای کمک به دانش آموزان بیشتر در دریافت آموزش، CoinEx Charity یک مشارکت بلندمدت با Enredo، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در کلمبیا ایجاد کرده است و بودجه های خیریه را برای ارائه دوره های آنلاین رایگان برای بیش از 20 مدرسه و موسسه آموزشی سرمایه گذاری کرده است و به دانش آموزان بیشتری اجازه می دهد. برای ادامه تحصیل

یک «بحران آموزشی» تحت همه‌گیری

در سراسر جهان، 220 میلیون دانشجوی آموزش عالی تحت تأثیر بسته شدن پردیس ها قرار گرفته اند. این بیماری همه گیر بحران آموزشی را تشدید کرده و دانش آموزان را با عدم اطمینان زیادی تهدید کرده است. در همین حال، خانواده ها و مدارس باید گزینه های یادگیری ترکیبی و از راه دور را انتخاب کنند. با وجود آن، برخی از دانش آموزان به طور کامل قادر به یادگیری در طول همه گیری نیستند. به این بحران جهانی، تأثیر منفی انقباض بی‌سابقه اقتصاد جهانی بر درآمد خانواده‌ها است که خطر ترک تحصیل را افزایش می‌دهد و همچنین منجر به انقباض بودجه‌های دولت و فشار بر هزینه‌های آموزش عمومی می‌شود.

1663925788 159 موسسه خیریه CoinEx به آموزش و مشارکت با Enredo برای

منبع: آزودو

کاهش مشکلات آموزشی از طریق مشارکت های خیریه استراتژیک

CoinEx Charity یک موسسه خیریه جهانی است. در ماه مه 2022، این سازمان برنامه اهدای کتاب در سراسر جهان را در 12 کشور آغاز کرد. در طول این کمپین، موسسه خیریه CoinEx به 18 مدرسه کتاب و لوازم مدرسه جدید اهدا کرد و به آنها کمک کرد تا گوشه‌های مطالعه جدیدی بسازند. این خیریه از روز اول بر آموزش جهانی متمرکز بوده است. این سازمان با متعهد به بهبود عدالت آموزشی، صندوق خیریه چند میلیون دلاری را برای کمک به کودکان محروم در سراسر جهان برای مقابله با بحران آموزش، کاهش از دست دادن یادگیری و ارائه شانس بیشتری برای آموزش جبرانی برای آنها معرفی کرد.

1663925789 8 موسسه خیریه CoinEx به آموزش و مشارکت با Enredo برای

برای ترویج توسعه متوازن آموزش، کمک به دانش‌آموزان جوان محروم و ارائه فرصت‌های رشد بهتر به کودکانی که در مناطقی بدون منابع آموزشی کافی زندگی می‌کنند، موسسه خیریه کوین‌اکس به یک مشارکت خیریه استراتژیک برای توانمندسازی آموزش آنلاین دست یافته است. Enredo به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی با دانش شبکه‌سازی و روابط مشارکتی، می‌تواند فناوری‌های مورد نیاز برای ارائه دوره‌های عمومی آنلاین را ارائه دهد. از سوی دیگر، موسسه خیریه CoinEx، بودجه تولید دوره ها را تامین می کند. این دو با تلاش مشترک در حال ساختن یک برنامه آموزشی هستند که دارای دوره های آنلاین رایگان است و به دانش آموزان بیشتری اجازه می دهد بدون هیچ گونه بار مالی به یادگیری ادامه دهند.

1663925789 278 موسسه خیریه CoinEx به آموزش و مشارکت با Enredo برایدر حال حاضر، بیشتر دوره های آنلاین عمومی توسعه یافته اند و اولین دوره در حال حاضر برای بیش از 20 مدرسه در کلمبیا به صورت رایگان در دسترس است. برای بهره مندی بیشتر دانش آموزان، CoinEx Charity و Enredo همچنین دوره های آفلاین را تبلیغ کرده اند و ابزارهای آموزش از راه دور را به مدارس محلی بیشتری آورده اند. این به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا آموزش آنلاین را راحت‌تر دریافت کنند و به آنها امکان می‌دهد با وجود همه‌گیری به یادگیری ادامه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها، لطفاً @CoinExCharity را در توییتر دنبال کنید.

1663925789 987 موسسه خیریه CoinEx به آموزش و مشارکت با Enredo برای

چشم انداز آینده آموزش و پرورش

اگرچه COVID-19 یک چالش بزرگ برای آموزش جهانی است، اما این بحران همچنین فرصتی را برای ما فراهم می کند تا سیستم آموزشی را تغییر دهیم. ارائه ابزار و راهنمایی برای آموزش از راه دور و دوره های آنلاین به یک هنجار جدید در آموزش آینده تبدیل شده است. در آینده، دوره های عمومی غیرانتفاعی آنلاین بخش عمده ای از سیستم آموزشی خواهد بود. دوره های آنلاین عمومی که توسط خیریه CoinEx حمایت می شود، با هدف تسهیل تحول سیستم آموزشی و حل چالش های یادگیری پیش روی دانش آموزان است. علاوه بر این، این سازمان همچنین از موسسات خیریه و افراد خوش‌قلب بیشتری می‌خواهد تا بر این بحران آموزشی جهانی تمرکز کنند و تلاش‌های مشترکی را برای کمک به مناطقی که از «مشکلات یادگیری» رنج می‌برند، در ایجاد سیستم‌های آموزشی منصفانه، مؤثر و انعطاف‌پذیر، توانمندسازی کودکان در معرض آموزش انجام دهند. خطرات با شخصی سازی و بهبود رویکرد آموزش مرسوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا