ارزهای دیجیتال

منطقه آزاد Lekki برای شریک Gluwa در فناوری بلاک چین تنظیم شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، 21 سپتامبر 2022، Chainwire

به عنوان بخشی از تلاش برای تقویت سهم خود در اقتصاد نیجریه، شرکت توسعه منطقه آزاد Lekki (LFZ) در حال مذاکره با Gluwa، یک شرکت فناوری بلاک چین است. این زوج به دنبال شراکت و استفاده از بلاک چین برای تقویت همکاری تجاری، رشد و پایداری در بین شرکت‌های جدید و موجود منطقه آزاد هستند. این مشارکت همچنین ایجاد یک منطقه آزاد مجازی در منطقه آزاد Lekki را بررسی می کند.

آقای تومیوا ایدوو، رئیس استراتژی، نوآوری و پروژه های ویژه منطقه آزاد Lekki، فاش کرده است که مذاکرات بین LZF، سازمان مناطق پردازش صادرات نیجریه، و تیم Gluwa در حال انجام است.

Idowu در بیانیه‌ای توضیح داد که این مشارکت، پس از نهایی شدن، داشبوردی برای توکن‌سازی کالاها به NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) ایجاد می‌کند و وام‌های دیجیتالی با پشتوانه دارایی را برای شرکت‌های جدید و موجود که به دنبال تأمین مالی عملیات و/ هستند ارائه می‌کند. یا تجارت خود را مانند ادغام OpenSea و Compound گسترش دهند.

Idowu دیدگاه خود را برای نوآوری در بخش تجارت و صنعت در نیجریه و آفریقا به طور کلی به اشتراک گذاشت و آن را به عصر اطلاعات مدرن با منطقه آزاد Lekki در مرکز آن به اشتراک گذاشت.

ایدوو گفت: “من از پتانسیل عظیم چنین مشارکتی بسیار هیجان زده هستم، که ایالت لاگوس را به عنوان یک کشور پیشرو در آفریقا از نظر نوآوری، توسعه اقتصادی و تولید درآمد معرفی می کند.”

وی فرماندار ایالت لاگوس، باباجیده سانوو-اولو را به عنوان چراغ پیشرفت و امید برای ملت به طور کلی ستایش کرد و گفت: فرماندار ما همیشه به توسعه سریع اعتقاد دارد که شامل استفاده از فناوری برای جهش بوروکراسی و بوروکراسی است. مستقیماً به سمت حل مشکلات فوری بروید.»

مدیر اجرایی Gluwa، Tae Oh، خاطرنشان کرد که این شرکت مشتاق است با منطقه آزاد Lekki شریک شود زیرا این منطقه بزرگترین و توسعه یافته ترین منطقه آزاد در نیجریه با نزدیکی به بندر اعماق دریا و همچنین پالایشگاه Dangote است. : “تجارت سنگ بستر اقتصاد نیجریه بوده است و حجم سالانه آن به میلیاردها دلار می رسد.”

وی افزود: «ما معتقدیم دیجیتالی شدن این بخش می تواند به ما امکان استفاده از پتانسیل کامل آن را بدهد. به عنوان مثال، یک فرآیند استاندارد برای دیجیتالی کردن کالاهای تولید شده یا پردازش شده در منطقه به همراه یک سیستم بازار در وب 3 به تولیدکنندگان امکان داد و ستد جهانی را از طریق بلاک چین می دهد.

کلیه معاملات ثبت شده و از مشوق های منطقه آزاد لکی مانند مالیات صفر و گردش آزاد کالا بهره مند خواهند شد. به محض اینکه کالاها برای صادرات توسط مرکز پردازش گمرکی درون منطقه تسویه حساب شوند، مستقیماً از منطقه آزاد Lekki از طریق بندر اعماق دریا ارسال می شوند.

این امر باعث کاهش تاخیرها، حذف خطاهای انسانی، افزایش تصاعدی صادرات غیرنفتی نیجریه و حفظ تراز تجاری مثبت برای این کشور خواهد شد. در حالی که ما هنوز در حال بررسی جزئیات دقیق و یک چارچوب خاص با NEPZA هستیم، معتقدیم که این آینده تجارت و تجارت در آفریقا است.

درباره گلووا

Gluwa یک پلت فرم Open Finance است که سرمایه را از بازارهای توسعه یافته به فرصت های وام دهی بازارهای نوظهور با استفاده از فناوری بلاک چین متصل می کند. با ارائه زیرساخت‌های غیرمتمرکز برای جمع‌آوری و پرداخت سرمایه در هر نقطه از جهان، سرمایه‌گذاران می‌توانند از پلتفرم Gluwa Invest برای مشارکت در معاملات تأمین مالی بدهی با وام‌دهندگان فین‌تک بازارهای نوظهور استفاده کنند و تا 15 درصد APY کسب کنند.

مخاطب

معاون بازرگانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا