ارزهای دیجیتال

منبع خبری Crypto News این بلوک به طور مخفیانه توسط Alameda Research تأمین مالی شد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

خبرگزاری Cryptocurrency، مدیرعامل The Block به دنبال افشای وام‌های فاش نشده از سوی صندوق تامینی سم بانکمن-فرید، مدیر عامل بدنام FTX، Alameda Research، از سمت خود کناره‌گیری کرد.
طبق گزارش Axios، هیچ کس دیگری در شرکت از این وام‌هایی که توسط مدیر عامل شرکت، مایکل مک‌کافری، به شرکت‌های LLC داده شده بود، آگاه نبود.

LLC متعلق به McCaffrey سه وام جداگانه از Alameda دریافت کرد که اولین وام برای تامین مالی خرید 12 میلیون دلاری The Block در آوریل 2021 تحت LLC MJMCCAFFREY LLC استفاده شد.

دومین وام 15 میلیون دلاری در ژانویه 2022 از طریق یک LLC به نام Lonely Road بودجه را برای The Block تأمین کرد. طبق این گزارش، سومین وام 16 میلیون دلاری به یک LLC به نام دریای سرخ داده شد که مک‌کافری تا حدی از آن برای خرید استفاده کرد. [a] آپارتمان باهاما.”

بابی موران، مدیر ارشد درآمد Block، به عنوان مدیرعامل شرکت خواهد کرد و شرکت به دنبال تغییر ساختار به منظور خرید سهام مک‌کافری در شرکت خواهد بود.

این گزارش توضیح می‌دهد که چگونه این خبر برای رهبری تحریریه The Block که منابع می‌گویند از شکست مک‌کافری در افشای چنین مشارکت مالی نزدیک و مهمی با بانکمن-فرید و آلامدا ناراحت هستند، شوکه‌کننده بود.

لری سرماک، معاون تحقیقاتی The Block، اظهار داشت که “مایک هرگز از من یا هیچ کس در تحقیق از من نخواسته است که FTX یا SBF را به روش خاصی پوشش دهیم. یا از هر کس دیگری، برای این موضوع. ما اختیار کاملی برای انجام کارهایمان داشتیم.”


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا