ارزهای دیجیتال

مقایسه بازارهای بیت کوین: چقدر بیشتر تا پایان

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در این قسمت از ویدیوهای روزانه تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال NewsBTC، ما در حال بررسی بازارهای نزولی بیت کوین در گذشته هستیم تا ببینیم قبل از رسیدن به کف، چقدر بیشتر می توانیم داشته باشیم.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 9 نوامبر 2022

اکنون که حمایت قاطعانه شکسته شده است، قیمت بیت کوین همچنان به پایین ترین سطح خود ادامه می دهد.

الگوی اصلاحی تخت گسترش یافته بیشتر پر می شود

بازار به وضوح نزولی است، اما در سمت روشن تر، موج نهایی را در یک الگوی مسطح گسترش یافته داریم. فشار به سمت پایین‌های جدید همچنان ادامه می‌یابد تا چیزی که می‌تواند یک الگوی بزرگ در حال سقوط باشد را پر می‌کند. اما با توجه به عملکرد قیمت و احساسات موجود، در نظر گرفتن هر تز صعودی چالش برانگیز است.

قیمت بیت کوین اکنون با استفاده از فیبوناچی در تنظیمات لاگ در 0.5 اصلاحی است. اما این خیلی اطمینان‌بخش نیست. با توجه به انتظارات برای منطقه 14 هزار دلار و 13 هزار دلار، یا اقدام قیمت بیت کوین کمتر از آن سطح متوقف می شود یا دقیقاً از آن عبور می کند.

Has the corrective pattern completed? | Source: BTCUSD on TradingView.com

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین: آیا ابزارهای چرخه ای می توانند حباب بعدی را پیش بینی کنند؟ | BTCUSD 7 نوامبر 2022

بدترین سناریوی نزولی در بازار بیت کوین

در این نمودارهای بعدی، بدترین سناریو شامل پر کردن شکاف BTC CME در زیر 10000 دلار است. نه تنها تلاقی با پشتیبانی از روند صعودی مورب وجود دارد، بلکه تقریباً 85٪ از اوج بازگشت است.

این قابل توجه است، زیرا در طول بازار نزولی سال 2018، بیت کوین 84 درصد سقوط کرد و در بازار نزولی سال 2015، 86 درصد کاهش یافت. اگر این دو نمونه را میانگین بگیرید، به طور میانگین 85% اصلاح دریافت خواهید کرد.

دقیقاً مانند ارزهای دیجیتال برتر که بسیار کمتر از سطوح بازگشت سرمایه در دوره های صعودی گذشته به اوج خود رسیده است، بازارهای نزولی نیز شاهد کاهش چندانی نخواهند بود. ایده این است که نوسانات بیت کوین به مرور زمان از بین می رود.

BTC1!_2022-11-09_16-27-40

BTCUSD_2022-11-09_16-33-51

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا