ارزهای دیجیتال

مفهوم Revolt 2 Earn CULT DAO توجه افراد ناشناس را به خود جلب می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 9 می 2022، Chainwire

CULT DAOیک DAO مبتنی بر بلاک چین که به دنبال پیشبرد انقلاب مالی غیرمتمرکز است، Revolt (RVLT) را اعلام کرد که توجه Anonymous را به خود جلب کرد. به نظر می رسد که گروه غیرمتمرکز فعال بین المللی و هکتیویست از مفهوم اخیر CULT DAO پشتیبانی می کند، همانطور که در بیوگرافی اخیر گروه در توییتر و دوست دارد.

1652083401 408 مفهوم Revolt 2 Earn CULT DAO توجه افراد ناشناس را

این اولین باری نیست که Anonymous به حمایت خود از CULT DAO اشاره می کند، زیرا در 23 مارس قبل از یک صعود تند به قیمت رمز CULT، Anonymous همان سخنرانی چارلی چاپلین The Great Dictator را منتشر کرد که ویژگی اصلی و موسیقی متن CULT DAO را تشکیل می دهد. سایت اینترنتی https://cultdao.io.

Revolt 2 Earn CULT DAO توجه افراد ناشناس را

1652083401 797 مفهوم Revolt 2 Earn CULT DAO توجه افراد ناشناس را

Revolt 2 Earn، مفهومی که Anonymous ظاهراً از آن حمایت کرده است، اولین نشانه اکوسیستم CULT DAO است. بر روی آن ساخته شد بلاک چین چند ضلعی به عنوان یک توکن اثبات سهام (POS) با مالیات 0.4% و DAO باید آن را در ماه های آینده صادر کند. این توکن اولین خواهر و برادر CULT است. با این حال، در حالی که CULT برای تأمین بودجه پروتکل‌هایی که تمرکززدایی را تسریع می‌کنند، کار می‌کند، هدف RVLT حمایت از تک تک کاربران CULT DAO (The Many) است که در جهت همان هدف کار می‌کنند.

در یک وبلاگ اخیرموسس Cult DAO آقای O’Modulus در مورد مفهوم Revolt 2 Earn صحبت می کند:

«جامعه طوری طراحی شده است که جدا شدن از هنجارهای اقتصادی، اجتماعی و اجتماعی را تا حد ممکن دشوار سازد. پس اگر حمایت از اکوسیستم $CULT به خودی خود یک شغل تمام وقت یا پاره وقت باشد، چه؟

این مفهوم او را به ایجاد یک اکوسیستم خودمختار و خودمختار سوق داد که به کسانی که در مقیاس بزرگ می‌سازند و کمک می‌کنند (نگهبانان) و همچنین کسانی که این کار را در سطوح کوچک‌تر و فردی و در عین حال به همان اندازه مهم انجام می‌دهند، پاداش می‌دهد. انقلابیون اخیر بسیاری هستند و می توانند از RVLT هم برای شرط بندی و هم برای پاداش استفاده کنند.

بسیاری تحت حکومت مستقیم CULTmanders هستند. اینها سهامداران RVLT هستند، و اساساً، هر استکر می تواند یک CULTmander باشد اگر برای یک دوره میانی طولانی سهام داشته باشد.

هر ماه، این پروتکل به طور تصادفی 490 سهامدار و 10 مالک ثابت NFT را از همه سهامداران RVLT (مالکین uRVLT) انتخاب می کند. این 500 عضو باید اقدامات ارسالی کاربران در حمایت از “انقلاب CULT” را تایید یا رد کنند. اقدامات آنها می تواند شامل هر چیزی به سادگی برچسب زدن، اعلامیه، شیلینگ یا نافرمانی مدنی باشد.

این سیستم پاداش های سطح و فردی را تضمین می کند و می تواند به کاربران اجازه دهد تا از سیستم متمرکز فعلی جدا شوند. به عبارت دیگر، آنها را قادر می سازد تا با صحبت در مورد CULT و مانیفست CULT برای دیگران، شورش کنند.

در همین وبلاگ آقای O’Modulus می گوید:

این پروتکل وجود دارد تا به بسیاری از افراد اجازه دهد که به طور کامل یا تا حدی به کار دستمزدی تکیه نکنند و شکاف را پر کنند و به کاربران برای پیشبرد هدف تمرکززدایی و اکوسیستم CULT پرداخت کنند.

درباره Cult DAO

Cult DAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که هدف آن کمک به آغاز سریعتر انقلاب DeFi است. هدف آن توانمند ساختن دیگران برای «عدم‌شدن از هنجارهای اجتماعی، اقتصادی و سایر موارد» است. در این راستا ابزارهای لازم را برای پشتیبانی از پروژه هایی که دیفای محور هستند در اختیار کاربران قرار می دهد.

انتشار آتی توکن RVLT مرحله مهمی در توسعه پروژه است. جامعه CULT DAO باید منتظر ایردراپ و انتشار رسمی در چند ماه آینده باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Cult DAO، لطفاً پیوندهای زیر را دنبال کنید:

|سایت اینترنتی |Cult DAO Manifesto | توییتر | تلگرام | اختلاف نظر|متوسط|

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا