ارزهای دیجیتال

معیارهای ناسازگار نشان دهنده مبارزات بیشتر برای سوشی است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

با کاهش دوباره بازار، سوشی به سختی به دست آورد. امروزه، سوشی بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داده است، به دنبال روند سایر ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد SUSHI داریم:

  • خوش بینی خود را به عنوان تسریع در فعالیت های توسعه و افزایش تقاضای نهنگ ها برای سوشی نشان داد
  • معیارهای فنی و معیارها حاکی از نزولی قابل توجه است
  • سوشی می تواند سال 2022 را در یک سواری پر از دست انداز به پایان برساند

نمایش ناخوشایند این توکن با برخی روندهای مثبت، مانند افزایش تعامل توسعه دهندگان (همانطور که توسط Santiment گزارش شده است) و افزایش علاقه نهنگ ها (طبق گزارش WhaleStats) در تضاد است. با این حال، معیارها و تکنیک‌ها نشان می‌دهند که SUSHI ممکن است سال را با اعداد منفی به پایان برساند.

فن آوری سوشی عالی به نظر نمی رسد

این سکه در قیمت 1.013 دلار پشتیبانی شده است و در حال حاضر با قیمت 1.119 دلار معامله می شود. قیمت در یک شمع قرمز است که از کاهش بیشتر در آینده نزدیک حمایت می کند. شاخص جریان پول کاهشی را تأیید می کند که با وجود قرائت RSI نزدیک به سطوح خنثی آغاز شده است.

این بدبینی با داده های غم انگیز CryptoQuant تقویت می شود. با وجود افزایش فعالیت توسعه و علاقه نهنگ ها که شاخص های فوق العاده مطلوبی هستند، داده های ذخیره ارزی طی چند روز گذشته رشد کرده است.

سطح فروش بیش از حد شاخص قدرت نسبی تصادفی (RSI) سوشی ممکن است به عنوان یک کاتالیزور برای عقب نشینی عمل کند، با وجود تمایل نزولی سهام.

باند بولینگر در موقعیتی قرار دارد که نزدیک به خنثی است، اما میانگین متحرک آن به عنوان مقاومت 1.263 دلار عمل می کند. با این حال، اقدام قیمت فعلی به طور مداوم به نیمه پایینی محدوده فشار می‌آورد که می‌تواند منجر به یک نتیجه منفی برای توکن شود.

اقدامات جدی لازم است؟

در حال حاضر، قیمت در تلاش است تا نزدیک به 1.114 دلار کاهش یابد، که می تواند نشان دهنده این باشد که گاوها و خرس ها در یک بن بست طولانی مدت باقی خواهند ماند. داده‌های CMF برای SUSHI ممکن است نشان دهنده یک تغییر باشد.

افشای مساری از کاهش عمده در نوسانات سوشی می تواند به سرمایه گذاران و معامله گران کمک کند تا شتاب بیشتری کسب کنند. نسبت شارپ نشان می دهد که عملکرد توکن نشان دهنده بازده بسیار پایین نسبت به نوسانات آن است.

وضعیت فعلی کریپتو ممکن است نتیجه گزارش‌های اخیر باشد مبنی بر اینکه وضعیت مالی DEX وضعیت خوبی ندارد و مدیر عامل آن جرد گری در حال بررسی اقدامات جدی برای اصلاح این وضعیت است.

با مشاهده کاهش مکرر TVL برای سوشی DeFiLlama، سرمایه گذاران و فروشندگان توکن ممکن است زمستان سردتری را در سال جاری داشته باشند.

SUSHI total market cap at $141 million on the daily chart | Featured image: Mahmoud Fawzy - Unsplash, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا