ارزهای دیجیتال

معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

صنعت کریپتو همچنان به رشد خود ادامه می دهد زیرا ابتکارات مهیج و نوآورانه به طور بی وقفه در حال هجوم به فضا برای تسریع در دستیابی به جذابیت جریان اصلی هستند. شرکت‌ها و صرافی‌های موجود در این فضا با نوآوری‌ها و ابزارهای معاملاتی جدید کمک می‌کنند تا به کاربران ارز دیجیتال کمک کنند تا فرصت‌های معاملاتی را به راحتی بهینه کنند.

صرافی‌های معروف ارزهای دیجیتال مانند بایننس در تلاشی برای ارائه تجربه تجارت انحصاری به کاربران ارزهای دیجیتال، در حال توسعه ویژگی‌های جدیدی هستند تا به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دسترسی به طیف وسیع‌تری از ابزارها مانند معاملات آتی کریپتو، معاملات گزینه‌های رمزنگاری و موارد دیگر را ارائه دهند.

کریپتو آپشن ابزارهای معاملاتی مبتنی بر قرارداد مشتقه هستند که به کاربران کریپتو حق خرید یا فروش دارایی با قیمت و تاریخ معین را می‌دهند. آنها به عنوان راهی برای معامله گران رمزارز عمل می کنند تا یا در معرض اهرمی قرار گرفتن در معرض دارایی اساسی قرار گیرند یا ریسک را پوشش دهند. گزینه های کریپتو را می توان از طریق “زنگ زدن” یا “قرار دادن” گزینه ها. گزینه “تماس” به معامله گران این حق را می دهد که یک دارایی پایه را خریداری کنند. در همین حال، گزینه “put” به کاربران این حق را می دهد که یک دارایی اساسی را بفروشند.

با گزینه‌های کریپتو، معامله‌گران کریپتو این فرصت را دارند که با پیش‌بینی درست قیمت آتی کریپتو اساسی، سود ایجاد کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید در مورد ارائه گزینه های بایننس بیشتر بیاموزیم.

بایننس یکی از پلتفرم های قابل توجه معاملات ارزهای دیجیتال است که به دنبال این است که تجارت مشتقات کریپتو را به راحتی در دسترس همه قرار دهد. برای این منظور، صرافی پس از راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی گزینه‌های بایننس جدید در سپتامبر 2022، پیشنهادات معاملاتی گزینه‌های رمزنگاری خود را افزایش داد.

Binance Options به کاربران این امکان را می‌دهد تا قیمت‌های کریپتو را پیش‌بینی کنند و از تغییرات قیمت در پلتفرم استفاده کنند. این به کاربران Binance این حق را می دهد، اما نه تعهدی، برای خرید دارایی پایه در زمان و قیمت مشخص. اولین پلتفرم جدید به دلیل نگرانی بایننس برای روشن کردن تصورات نادرست در مورد معامله گزینه‌ها که پیچیده یا «فقط برای حرفه‌ای‌ها» به اشتباه درک می‌شوند، آغاز شد. پلتفرم اصلاح‌شده نشان‌دهنده معیاری است که بایننس برای ساده‌سازی Options Trading با رابط کاربری بصری خود به کار گرفته است.

پلتفرم معاملاتی Binance Options به گونه ای طراحی شده است که به معامله گران اجازه می دهد تا دیدگاهی جهت دار از بازار داشته باشند تا به آنها کمک کند تا قیمت های بازار را پیش بینی کنند، در حالی که به آنها اجازه می دهد از پرتفوی خود در برابر نوسانات با محافظت از شرط های خود محافظت کنند. در حال حاضر، این پلت فرم پشتیبانی می کند گزینه های سبک اروپایی منحصرا

این پلتفرم معاملات گزینه های رمزنگاری را برای BTC، ETH و BNB در زمان نوشتن ارائه می دهد. دارایی های مشخص شده قیمت گذاری شده و بر حسب USDT تسویه می شوند، که محاسبه سود و زیان خود را برای معامله گران آسان می کند.

نکات مثبت گزینه های بایننس:

  • یکی از کمترین هزینه های آپشن در بازار
  • توانایی استفاده از نوسانات بازار برای سود
  • برای تقویت معاملات نیاز به سرمایه گذاری نسبتاً کمی دارد
  • به دلیل قیمت گذاری و تسویه دارایی ها در USDT، فرآیندهای محاسبه را ساده می کند
  • Binance Options طیف گسترده ای از قراردادهای اختیار را به کاربران ارائه می دهد

معایب گزینه های بایننس:

  • قراردادهای آپشن محدود به BTC، ETH و BNB است.
  • علیرغم بهترین تلاش های بایننس، این پلتفرم هنوز برای تازه واردان کمی غیرقابل دسترس است

تفاوت بین گزینه ها و معاملات آتی چیست؟

هر دو گزینه و قراردادهای آتی ابزارهای معاملاتی مبتنی بر قرارداد هستند که ارزش خود را از دارایی‌های زیربنایی به دست می‌آورند (از این رو نام «قراردادهای مشتقه»).

دو تفاوت اساسی بین این دو ابزار وجود دارد. خریدار گزینه حق خرید یا فروش (بسته به قرارداد اختیار معامله) دارایی را در قیمت و زمان از پیش تعیین شده دارد، اما نه تعهد.

در این میان، یک قرارداد آتی، دارنده را ملزم به خرید دارایی معین در زمان از پیش تعیین شده می کند و فروشنده را موظف می کند آن دارایی را بفروشد و تحویل دهد.

برای دسترسی بیشتر، تفاوت‌های اضافی بین این دو دارایی را در جدول زیر فهرست کرده‌ایم:

آینده گزینه ها
تعهد خریدار و فروشنده موظف به اجرای قرارداد هستند فروشنده تنها متعهد است، خریدار “گزینه” دارد
حق بیمه بدون حق بیمه فروشنده از خریدار حق بیمه دریافت می کند
خطر طیف کامل (محدود به انحلال) تا حق بیمه پرداختی
تاریخ انقضا دارایی باید در تاریخ از پیش تعیین شده خرید/فروش شود دارایی را می توان قبل از تاریخ انقضا خرید/فروش کرد

چگونه گزینه های بایننس را معامله کنیم؟

از آنجایی که بایننس پلتفرم معاملاتی گزینه های خود را راه اندازی کرده است، بیایید نحوه معامله گزینه ها در پلتفرم گزینه های بایننس را از طریق مراحل ساده زیر بیاموزیم.

مرحله 1: ثبت نام یا وارد شوید (اگر کاربر فعلی هستید)

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که شما باید یک کاربر ثبت شده بایننس باشید و قبل از اینکه بتوانید از ویژگی های معاملات گزینه ها استفاده کنید، باید فرآیند تأیید هویت مورد نیاز را تکمیل کرده باشید.

کاربران فعلی و کاربران جدیدی که فرآیند ثبت نام را با موفقیت انجام داده اند، می توانند از طریق اپلیکیشن یا وب بایننس وارد پلتفرم شوند. روی ” کلیک کنیدگزینه ها” در منوی ناوبری Binance برای دسترسی به خدمات گزینه ها.

مرحله 1: ثبت نام یا وارد شوید (اگر کاربر فعلی هستید)
معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 9

مرحله 2: برای استفاده از پلتفرم Binance Options حساب Options را باز کنید

برای دسترسی به پلتفرم Binance Options، کاربران باید یک حساب آپشن در بایننس باز کنند. برای جلوگیری از عوارض تجاری می توانید به مطالعه و آشنایی با قرارداد خدمات بایننس آپشن اقدام کنید. روی ” کلیک کنیدهمین الان ثبت نام کنید” روی داشبورد نمایش داده شده

مرحله 2: برای استفاده از پلتفرم Binance Options حساب Options را باز کنید
معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 10

مرحله 3: وجوه را به کیف پول گزینه ها اضافه کنید

کاربران باید قبل از شروع معامله، مقداری وجوه را به کیف پول اختیاری خود منتقل کنند. از این رو، روی «منتقل کردن” برای اضافه کردن وجوه به کیف پول گزینه ها. توجه داشته باشید: انتقال بین کیف پول های داخلی در بایننس رایگان است.

مرحله 3: وجوه را به کیف پول گزینه ها اضافه کنید
معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 11

مرحله 4: گزینه تجارت دلخواه خود را انتخاب کنید (تماس یا قرار دادن)

پس از تامین مالی کیف پول گزینه های خود، باید بین گزینه call یا put گزینه انتخاب کنید. همانطور که قبلا توضیح داده شد، “زنگ زدن” گزینه به معامله گران این حق را می دهد که یک دارایی پایه را خریداری کنند. در همین حال، “قرار دادنگزینه ” به کاربران این حق را می دهد که یک دارایی اساسی را بفروشند.

مرحله 4: گزینه تجارت دلخواه خود را انتخاب کنید (تماس یا قرار دادن)
معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 12

این فرآیند پنل معاملاتی را فعال می کند. برای بررسی جزئیات بیشتر بازار، می‌توانید روی فلش کلیک کنید یا روی نماد شمعدان کلیک کنید تا رابط معاملاتی تغییر کند.

مرحله 5: یک موقعیت را باز کنید

پس از انتخاب گزینه تجارت دلخواه خود، «سفارشتایپ کنید” و سپس وارد کنید ”قیمت” و ”میزان” در ستون مورد نیاز. سپس می‌توانید روی «کلیک کنید»خرید کنید“.

مرحله 5: یک موقعیت را باز کنید
معرفی گزینه های بایننس: تجارت گزینه های رمزنگاری با بایننس را کاوش کنید - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 13

مرحله 6: موقعیت را ببندید

هنگام بستن موقعیت، می توانید انتخاب کنید که تا زمان انقضا نگه دارید. همچنین می‌توانید به «نزدیکحالت ” را در پنل معاملاتی انتخاب کنیدسفارش تایپ کنید“، ورودی”قیمت” و ”میزان“، و روی ” کلیک کنیدفروش“. از طرف دیگر، می توانید روی «نزدیک” مستقیماً زیر ”موقعیت ها“.

بایننس یک پیشنهاد تبلیغاتی انحصاری را برای جشن گرفتن پلتفرم معاملاتی جدید Binance Options راه اندازی کرده است. در حالی که این تبلیغ تمایل دارد که محصول گزینه‌ها را در معرض طیف گسترده‌تری از مخاطبان قرار دهد، بایننس از این فرصت استفاده می‌کند تا مزایای ارجاع انحصاری را برای زیرمجموعه‌های Binance که دوستان خود را به Binance Options نیز معرفی می‌کنند، ارائه دهد.

پس از تبلیغات انحصاری برای گزینه های Binance، شرکت های وابسته این فرصت را خواهند داشت تا 30 درصد پورسانت دریافت کنید در مورد کارمزد معاملاتی که مراجعین آنها در پلتفرم Binance Options می پردازند. تبلیغات انحصاری Binance Options از 3 اکتبر تا تاریخ نامشخصی در آینده برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این، کاربرانی که در بازه زمانی 3 اکتبر تا 31 دسامبر در پلتفرم Binance Options معامله کنند، واجد شرایط در نظر گرفته می شوند. از تخفیف 30 درصدی در کارمزد معاملات گزینه های خود برخوردار شوید. این پلتفرم خاطرنشان کرده است که تخفیفات کارمزد معاملاتی برای معامله گران گزینه های روزانه در دسترس نخواهد بود. همچنین، به شرکت‌های وابسته بایننس، کمیسیون کارمزد معاملاتی از معاملات گزینه‌های روزانه پیشنهاد نمی‌شود.

بایننس یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد بوده است که دسترسی آسان به معاملات مشتقات رمزنگاری را امکان پذیر می کند. این پلتفرم با پلتفرم معاملاتی گزینه های بایننس جدید خود، تجربه ای انحصاری از معاملات گزینه ها را برای کاربران فراهم کرده است. این آن را به‌عنوان یک پلت‌فرم معاملاتی به خوبی طراحی شده معرفی می‌کند که جایگزین مفیدی برای انواع رایج مشتقات رمزنگاری مانند قراردادهای دائمی است.

Binance Options با توجه به مزایای انحصاری ارائه شده در خدمات معاملاتی گزینه های رمزنگاری آن، به انتخاب بسیاری تبدیل شده است. این پلتفرم به کاربران فرصتی برای لذت بردن از کارمزدهای رقابتی و نقدینگی کم در حین معامله گزینه‌های ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. علاوه بر این، تبلیغات انحصاری متمرکز بر گزینه‌ها، معاملات گزینه‌ها را در بایننس بسیار سودآورتر می‌کند.

درک این نکته مهم است که معاملات آپشن ممکن است شما را در معرض ریسک قابل توجهی قرار دهد، به خصوص اگر دارایی های اساسی ارزهای رمزنگاری شده باشند که به طور کلی بیشتر از سهام مستعد نوسان هستند. کاربرانی که قصد معامله گزینه‌های رمزنگاری را دارند، تشویق می‌شوند که تحقیقات مناسب و مؤثری را انجام دهند و قبل از ادامه، به درک روشنی دست یابند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهتر بفهمید که گزینه‌های بایننس چیست و چگونه می‌توانید گزینه‌های ارز دیجیتال را در بایننس معامله کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا