ارزهای دیجیتال

معامله گران ApeCoin باید انتظار داشته باشند که چند روز آینده سخت باشد.

از زمان انتشار در 22 می امسال، ApeCoin چالش های زیادی را تجربه کرده است. تا به امروز، قیمت آن به طور مداوم کاهش یافته است. مشکلات از اواسط رکود بازار ارزهای دیجیتال می تا ژوئن آغاز شد.

اگرچه ApeCoin برای کمک به پروژه APE در سفر Web3 خود طراحی شده است، قیمت توکن اخیراً پس از سقوط به زیر سطح پشتیبانی 5 دلار، به ساختار نزولی تبدیل شده است.

اگر ساختار نزولی به رشد خود ادامه دهد، آیا این بدان معنی است که یک تجمع قریب الوقوع است؟

بر اساس داده های Coingecko در روز چهارشنبه، تا زمان نوشتن این مقاله، APE با 7.6 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 4.72 دلار معامله می شود.

Chart: TradingView

پشتیبانی از محدوده قیمت فعلی

در حال حاضر محدوده قیمتی 4.3145 تا 6.4290 دلار برای سکه وجود دارد. محدوده 4.3145 دلاری فوق الذکر از محدوده معاملات فعلی پشتیبانی می کند. در ماه اوت، گاوها از روش دوم برای شکستن سطح مقاومت 7 دلار استفاده کردند.

این توکن اخیراً یک الگوی XABCD نزولی ایجاد کرده است که اغلب به عنوان مثلث دوگانه شناخته می شود. زمانی که قیمت توکن به زیر سطح حمایت 5 دلاری رسید که از اواسط سپتامبر تا 10 اکتبر در بالای آن قرار داشت، الگوی نزولی تشدید شد.

واکنش بازار به این شکست ظاهری قیمت به شدت نزولی بود و فروش ناشی از آن قیمت ها را 19.43 درصد کاهش داد. با این حال، بازار در حال حاضر در فضای سبز معامله می شود، زیرا سرمایه گذاران تلاش می کنند تا از رکود اخیر بهبود یابند.

امید یا خوش بینی کاذب؟

برای توکن، تغییر روند فعلی بی سابقه نیست. افزایش قیمت از ژوئن تا آگوست پس از کاهش توکن از ماه می تا ژوئن یک روند صعودی بود. این نوع برگشت در صورت مساعد بودن شرایط بازار امکان پذیر است.

نقض خط پشتیبانی 5 دلاری فعلی می تواند به یکی از دو راه انجام شود:

(1) می تواند سیگنال های فروش را به سرمایه گذاران منتقل کند، یا
(2) می تواند فرصتی برای خرید نزول برای سرمایه گذاران رمز ایجاد کند

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که میزان عرضه در بورس در حال حاضر در بالاترین سطح خود در سه ماه گذشته است، که نشانه قوی این است که دارندگان APE در حال آماده شدن برای فروش سهام خود هستند.

رقم CMF نیز قابل توجه نیست. در زمان نگارش این مقاله، خرس‌ها کنترل کامل بازار را دارند. Stoch RSI در حال حاضر در منطقه فروش بیش از حد است که نشان می دهد دارندگان ApeCoin به طور فعال در حال فروش هستند.

باند بولینگر همچنین در دشواری هر حرکت صعودی نقش دارد، زیرا باند میانی اندیکاتور در حال حاضر به عنوان مقاومت پویا عمل می کند.

CCYdAEls

APE market cap at $1.4 billion on the daily chart | Featured image from Capital.com, Source: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا