ارزهای دیجیتال

معامله گران لایت کوین در آستانه شکست با معضلی روبرو هستند، آیا قیمت تا 60 دلار افزایش می یابد؟

  • قیمت LTC به یک مثلث نزولی تبدیل می شود زیرا قیمت نتوانست از مقاومت عبور کند و قیمت را از روند بالاتر حفظ کند.
  • LTC کمتر از میانگین متحرک نمایی 8 روزه و 20 روزه معامله می شود زیرا قیمت در تلاش است تا علائم صعودی را به دست آورد زیرا قیمت در یک مثلث نزولی به نوسان ادامه می دهد.
  • قیمت‌های LTC همچنان در نوسان هستند زیرا قیمت‌ها به دنبال جهش در هر جهت هستند.

قیمت لایت کوین (LTC) همچنان در تلاش برای احیای مجدد حرکت صعودی خود در برابر تتر (USDT) در محدوده قیمتی با مشکل مواجه است. لایت کوین (LTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری در هفته‌های گذشته از جهش قابل توجهی برخوردار بودند که باعث شد ارزش بازار ارزهای دیجیتال در سراسر صنعت خوب به نظر برسد و بسیاری از آنها سودهای دو رقمی ایجاد کردند. LTC برخی جهش های تسکین نشان داد اما به سرعت در حرکت قیمت محدوده رد شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار هفتگی

علیرغم اینکه در ماه‌های اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و قیمت به دلیل شرایط بازار به پایین‌ترین حد 40 دلار سقوط کرده است، زیرا بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر بیش از شش ماه است که در بازار نزولی باقی مانده است، که منجر به آزمایش مجدد پایین‌ترین سطح هفتگی دارایی‌های کریپتو در بسیاری از دارایی‌های کریپتو شده است، در حالی که سایرین فقط روی پشتیبانی کلیدی آویزان است.

پس از صعود قیمت LTC به بالاترین سطح 300 دلار، قیمت کاهش یافت زیرا به پایین ترین سطح هفتگی 40 دلار رسید، جایی که قیمت پس از تشکیل حمایت قوی ماند و این منطقه مانند منطقه تقاضا برای قیمت ها به نظر می رسید.

قیمت LTC از این منطقه 40 دلاری جهش کرد زیرا قیمت به بالاترین حد هفتگی 65 دلار صعود کرد زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر با کاهش قیمت به 100 دلار روبرو شد.

قیمت LTC از آن زمان به حرکت در محدوده خود ادامه داده است زیرا قیمت آماده می شود تا از این محدوده خارج شود زیرا قصد دارد مقاومت 65 دلار را مجدداً آزمایش کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت LTC – 65 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LTC – 40 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت LTC به پایین‌تر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه (EMA) ادامه می‌دهد، که برای یک روند صعودی قیمت کوتاه‌مدت خوب نیست. قیمت های 53.5 دلار و 52 دلار مطابق با قیمت های 8 و 20 EMA هستند که به عنوان مقاومت برای LTC عمل می کنند.

قیمت LTC در یک حرکت محدود به محدوده ادامه می یابد زیرا قیمت یک مثلث نزولی تشکیل داده است. قیمت LTC باید به سمت بالا حرکت کند تا حرکت صعودی خود را از سر بگیرد. سقوط به سمت نزولی قیمت LTC را به پایین ترین سطح روزانه 47 دلار و احتمالاً 40 دلار می رساند.

مقاومت روزانه برای قیمت LTC – 55-65 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت LTC – 47-45 دلار.

Featured Image From CryptoCompare, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا