ارزهای دیجیتال

معامله‌گران زنجیره‌ای باید این عوامل را قبل از کاهش ضرر بررسی کنند

قیمت لینک زنجیره ای همانطور که در چند ساعت گذشته مشاهده شد به طور مداوم منفی بوده است.

  • Chainlink از دیگر ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بالاتر دور است
  • کریپتو در حال ثبت سود هفتگی 13 درصدی است. بدون مناطق قرمز
  • قیمت لینک 9.25٪ کاهش یافت

ظاهرها می توانند فریب دهند و Chainlink (LINK) دلیلی بر این امر است زیرا آلتکوین های دیگری را که دارای ارزش بازار نسبتاً بالاتری هستند دور می زند. Chainlink در اوج عملکرد خود همانطور که در هفت روز گذشته مشاهده شد، با افزایش 13 درصدی به ثبت رسانده است و هیچ قرمزی در نمودارها مشخص نیست.

امروز، بازار صعودی به نظر می‌رسید، اما به یک حرکت منفی اشاره می‌کند که LINK را به سمت سقوط سوق می‌دهد. قیمت از 7.5 دلار تا کنون به 6.64 دلار سقوط کرده است. با توجه به CoinMarketCap، قیمت LINK تا زمان انتشار 8.63 درصد کاهش یافته یا با قیمت 6.64 دلار معامله می شود.

Chainlink از نظر نوسانات بازار پایین می آید

در هفته گذشته، Chainlink بیش از 11 ادغام با Polygon، BNB، Phantom، Solana و Ethereum داشته است که نشانه مثبتی از تلاش توسعه دهندگان برای تقویت شبکه است.

علاوه بر این، سنبله نیز با حجم پمپ همزمان شد که نشان دهنده افزایش قیمت پایدار است. توییتی توسط Whalestats از LINK به عنوان یکی از ارزهای رمزنگاری شده محبوبی که 500 نهنگ برتر ETH در حال حاضر در دارایی خود دارند، استقبال می کند.

Source: TradingView

در نمودار چهار ساعته، قیمت LINK از نظر نوسانات بازار یا افراط در حال کاهش است. قیمت LINK/USD در زیر قیمت میانگین متحرک قرار دارد که نشان می‌دهد خرس‌ها بازار را انحصار می‌کنند. با این حال، هنوز ممکن است فرصتی برای گاو نر وجود داشته باشد که راه خود را وارد کنند.

CMF و RSI برای Chainlink در 53 است که نشان می دهد بازار در مرحله ایمن یا خنثی قرار دارد. RSI بیشتر در حال کاهش است. بدیهی است که باندهای بولینگر نشان دادند که به دنبال فاز نوسان بالا، قیمت LINK باید روند نزولی داشته باشد. این امر فرصت های یک روند صعودی را در کوتاه مدت رد می کند.

LINK خرس های انحصاری بازار

سرمایه گذاران به Chainlink اعتماد زیادی دارند و انتظار دارند قیمت LINK در روزهای آینده افزایش یابد. افزایش قیمت LINK با چند معیار روی زنجیره تأیید می شود.

ذخایر ارزی چین لینک در هفته گذشته 2 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش فشار فروش است که حکایت از حرکت صعودی دارد.

قابل ذکر است که در 24 ساعت گذشته حجم کل تراکنش ها و تعداد آدرس های کیف پول فعال نیز افزایش یافته است.

از سوی دیگر، قضاوت بر اساس کاهش جریان خروجی مبادلات LINK در بحبوحه افزایش قیمت، به معنای ظهور یک بازار نزولی است.

oWrZFmgC

LINK total market cap at $3.15 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Coinpedia, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا