ارزهای دیجیتال

معاملات XRP نزدیک به 0.30 دلار است، پشتیبانی تا چه مدت باقی خواهد ماند؟

XRP در چند روز گذشته در نمودار خود بازگشته است، اگرچه سکه تلاش کرده بود به سمت بالا حرکت کند، گاوها خسته شدند.

XRP در حال حاضر 0.30 دلار را به عنوان یک سطح پشتیبانی قوی تضمین کرده است. قیمت دارایی باید در جلسات معاملاتی آتی بالاتر از مقاومت فوری خود باشد تا گاوها مسئولیت را در دست بگیرند.

اگر سکه نتواند سطح قیمت فعلی را حفظ کند، سقوط به زیر 0.30 دلار فقط موضوع زمان است. چشم انداز فنی سکه سیگنال های ترکیبی را در نمودار نشان می دهد.

برخی از شاخص‌ها حاکی از افزایش روند صعودی قیمت هستند.

در 24 ساعت گذشته، ارزش سکه 4.4 درصد کاهش یافت و بیشتر سودهای XRP ثبت شده در هفته گذشته را باطل کرد. فروشندگان همچنان بر بازار تسلط دارند، با این حال، خریداران نیز در تلاش بودند تا دوباره وارد شوند زیرا قیمت فعلی یک منطقه تقاضا برای دارایی ایجاد کرده است.

برای اینکه XRP تز نزولی خود را نفی کند، به قدرت از بازار گسترده تر نیاز است. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 955 میلیارد دلار است 3.1٪ تغییر منفی در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: نمودار چهار ساعته

XRP در نمودار چهار ساعته 0.33 دلار قیمت داشت منبع: XRPUSD در TradingView

این دارایی در زمان انتشار با قیمت 0.33 دلار معامله می شد. بسیار نزدیک به خط حمایت 0.30 دلار معامله می شد. باطل کردن همان قیمت XRP را به 0.28 دلار می رساند. اگر XRP برای مدت قابل توجهی بیش از سطح قیمت 0.33 دلار معامله شود، XRP ممکن است سعی کند نزدیک به 0.34 دلار و سپس 0.37 دلار معامله کند.

اگر XRP بتواند از مرز 0.37 دلار سقوط کند، ممکن است بتواند 0.43 دلار را دوباره آزمایش کند. حجم معاملات XRP در جلسه معاملاتی قبلی کاهش یافت که نشان دهنده کاهش فشار خرید بر روی نمودار است. این فشار نزولی در نمودار XRP مشخص شد.

تحلیل فنی

XRP
XRP افزایش فشار فروش در نمودار چهار ساعته ثبت شد | منبع: XRPUSD در TradingView

قدرت خرید XRP پایین ماند و همین امر در شاخص قدرت نسبی منعکس شد. RSI زیر نیم خط پارک شده بود و به این معنی بود که فشار فروش بیشتر از فشار خرید بود.

بر همین اساس، قیمت XRP زیر خط 20-SMA بود که نشان می داد فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کنند.

با توجه به سطوح اصلاحی فیبوناچی، مقاومت سفت و سختی بین سطوح 38.2% و 23.6% وجود دارد. سطح حمایت از سکه در خط 23.6٪ برای دارایی دیجیتال بود.

مطالب مرتبط | چرا پیتر برانت فکر می کند قیمت کاردانو تعریف “زشت” است؟

XRP
XRP سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته نمایش می دهد | منبع: XRPUSD در TradingView

چشم انداز فنی یک سیگنال ترکیبی را نشان داد. جریان پول Chaikin که ورودی و خروجی سرمایه را نشان می دهد مثبت بود. CMF مثبت نشانه افزایش قدرت خرید است. صعود کوچک در RSI مربوط به افزایش جریان سرمایه است.

Awesome Oscillator حرکت قیمت و معکوس شدن روند قیمت را نشان داد. AO هیستوگرام های قرمز رنگی را چشمک زد که نشان دهنده سیگنال فروش بود. با این حال، در زمان انتشار، AO یک نوار سبز رنگ را نشان داد، اما خیلی زود بود که بگوییم آیا XRP در جلسات معاملات فوری صعودی خواهد بود یا خیر.

مطالب مرتبط | انحلال اتریوم با تلاش قیمت برای نگه داشتن 1100 دلار افزایش می یابد

   Featured image from InvestorPlace, chart from Tradingview.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا