ارزهای دیجیتال

مصاحبه: تیم بولمن، یکی از بنیانگذاران Caduceus در مورد چگونگی شکل دادن به آینده متاورس

با همه هیاهویی که پیرامون Metaverse وجود داشت، تیم NewsBTC با تیم بولمن، یکی از بنیانگذاران بنیاد Caduceus تماس گرفت تا درباره ابتکار خود اطلاعات بیشتری کسب کند. Caduceus یک بلاک چین است که به توسعه متاورس اختصاص داده شده است و از توسعه دهندگان و سازندگان برای ساخت پروژه های متاورس، NFT، GameFi و DeFi خود پشتیبانی می کند. در اینجا گزیده هایی از مصاحبه ما آمده است.

س: لطفاً در مورد سفر خود که به Caduceus منتهی شد بیشتر توضیح دهید؟

تیم: پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز اولین کسب‌وکار کارگزاری کریپتو شرکتی در بریتانیا، با سایر بنیان‌گذارانم آشنا شدم. ما این دیدگاه را به اشتراک گذاشتیم که بخش بلاک چین به یک اکوسیستم قابل اعتماد و قوی نیاز دارد تا مخاطبان جهانی بتوانند با چنین فناوری جدیدی ارتباط معناداری برقرار کنند. ما تمام ویژگی‌های دیگر بلاک چین، جوانب مثبت و منفی را تجزیه و تحلیل کردیم و زاویه منحصر به فردی پیدا کردیم که در آن می‌توانیم تفاوت ایجاد کنیم و زیرساختی واقعا قوی برای توسعه‌دهندگان وب 3 فراهم کنیم. آینده متاورس در دنیای عصر Web3 دارای زنجیره های متعددی خواهد بود که در کنار هم وجود دارند. یک متاورس واقعی تمام جهان های مجازی دیگر را به هم متصل می کند و اطلاعات شخصی و ارز را بین اکوسیستم های مختلف از طریق پروتکل هایی که زمان، پلتفرم ها و دستگاه ها را در بر می گیرند، منتقل می کند. این نیز همان چیزی است که Caduceus دنبال می کند و فعالانه اجرا می کند. در مرحله فعلی، Caduceus از معماری زیربنایی برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی مختلف مستقل در زمینه متاورس استفاده خواهد کرد. در مرحله بعد، این برنامه ها یکپارچه و به صورت سری به هم متصل می شوند تا سیستمی متشکل از برنامه های کاربردی مختلف، دستگاه های مختلف و تجربیات کاربر را تحقق بخشند که نمونه اولیه Caduceus Metaverse خواهد بود.

س: Caduceus در صدد حل چه چیزی است؟

تیم: Metaverse یک موضوع بزرگ است و بدون شک نقش مهمی در زندگی دیجیتالی آینده ما خواهد داشت. با این حال، توسعه metaverse به قدرت رندر بالایی نیاز دارد و هزینه فعلی ارائه دهندگان متمرکز مختلف بسیار بالا است. با راه‌حل‌های منحصربه‌فرد رندر لبه غیرمتمرکز Caduceus، توسعه‌دهندگان می‌توانند تجربه کاربرپسندتر، کم‌هزینه‌تر و بسیار کارآمدتری را به مخاطب ارائه دهند. متاورس بر تجربه تعاملی همهجانبه برای ادغام مجازی و واقعی تاکید دارد. آنچه بازار واقعاً به آن نیاز دارد، مبتکری است که نه تنها بتواند به توسعه خود دست یابد، بلکه بتواند روند متاورس را نیز رهبری کند، و پشت این نوآوری، از پشتیبانی محاسبات لبه، قدرت محاسباتی ناهمگن توزیع شده جهانی و خدمات ارائه کارآمد جدایی ناپذیر باشد. به عنوان شکل جدیدی از زیرساخت متاورس، ما معتقدیم پروتکل متاورس Caduceus از نظر فنی برجسته است. ترکیبی از محاسبات لبه و بلاک چین، پایه محکمی برای همکاری معتبر و کارآمد در میان صنایع عمودی متعدد ایجاد خواهد کرد. این منابع محاسباتی و رندر مشتق شده از قدرت محاسباتی همچنین تقاضا برای قدرت محاسباتی در سناریوهای کاربردی Metaverse را برآورده می‌کند و تجربه تعاملی متاورس شدیدتری را به ارمغان می‌آورد.

س: بنابراین، نقش شما در Caduceus چیست؟

تیم: من 25 سال گذشته را صرف ساخت و مدیریت مشاغل در بازارهای سرمایه و دیجیتال کرده ام، بنابراین در عملکرد اداری و عملیاتی تجربه دارم. این که با انگیزه قوی برای ترویج توسعه کسب و کار مرتبط است، در کوتاه مدت تا میان مدت تمرکز من خواهد بود. ما یک استراتژی بلندمدت را برای اطمینان از پیوندهای قوی با جامعه و مخاطبان گسترده تر قرار خواهیم داد تا با چشم انداز آنها و همچنین دیدگاه خود همسو شویم.

س: تفاوت Caduceus با دیگر پروتکل های بلاک چین چیست؟

تیم: چهار جنبه مختلف:

  • سرعت تراکنش فوق العاده سریع
  • هزینه تراکنش فوق العاده کم
  • مکانیزم اجماع سفارشی
  • راه حل منحصر به فرد رندر لبه غیرمتمرکز کم هزینه

علاوه بر این، ما در حال ساخت مجموعه‌ای از ابزارها برای بهبود محیط توسعه خود هستیم تا زندگی توسعه‌دهندگان آینده را بسیار آسان‌تر کنیم. هدف ما پایین آوردن سطح ورودی است تا استعدادهای بیشتری بتوانند به این فضای هیجان انگیز بپیوندند.

س: کاربردهای مختلف و عمودهای صنعتی که می بینید Caduceus در حال پذیرش است چیست؟

تیم: با تأکید بر محصولات در سطح سازمانی، نیاز به ابزارهای بهره وری واقعی وجود دارد که یک محیط توسعه دوستانه و راحت را برای توسعه دهندگان فراهم می کند، این هدف اصلی Caduceus است. بنابراین، Caduceus «عملکرد، استحکام، مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان» را با دقت زیادی در مفهوم معماری در نظر می‌گیرد و یک سیستم غیرمتمرکز و کاملاً مدولار شده را با توجه به تقاضای بازار فعلی Metaverse در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. یک بلاک چین با هزینه تراکنش کمتر، سرعت بیشتر و تاکید زیاد بر امنیت و مقیاس پذیری. در حال حاضر، Caduceus شبکه اصلی را منتشر کرده است. همزمان، تکرار شبکه چند مرحله‌ای را انجام می‌دهد، منابع سودمند داخلی و خارجی را به‌طور سیستماتیک سازمان‌دهی می‌کند و یک نرم‌افزار واقعاً آسان با استفاده از مزایای فنی مانند دوستی توسعه‌دهنده و ابزارهای توسعه کامل از دیدگاه مهندسی سیستم ایجاد می‌کند. .

ما از توسعه دهندگان بازی، توسعه دهندگان متاورس، سازندگان Dex و NFT انتظار داریم که به caduceus بپیوندند.

س: در حال حاضر وضعیت توسعه چگونه است؟ چه زمانی می توان انتظار داشت که پروژه های مبتنی بر Caduceus شروع به کار کنند؟

تیم: نسخه اصلی ما 1.0 در 28 راه اندازی شدهفتم آوریل و در حال حاضر، تیم توسعه در حال کار بر روی نسخه 2.0 است که کارایی شبکه ما را بیش از پیش افزایش می دهد. ما بسیاری از وضعیت توسعه‌دهنده فعلی خود را در حساب‌های رسمی توییتر و متوسط ​​خود به اشتراک گذاشته‌ایم، بنابراین لطفاً برای به‌روزرسانی‌های کامل‌تر به آن پلتفرم‌ها مراجعه کنید.

هدف ما انجام تعداد زیادی همکاری بین‌صنعتی با شرکت‌های پیشرو Web2، برندهای مد، IP فیلم و تلویزیون، ستاره‌های ورزشی/فیلم و تلویزیون، و هنرمندان، ایجاد برنامه‌های کاربردی محبوب Metaverse و ایجاد توسعه متنوع Caduceus Metaverse. بازی همچنین بخش بزرگی از اکوسیستم Caduceus است. ما شاهد استقرار بیش از 40 پروژه در Caduceus هستیم. با توجه به اینکه شبکه اصلی ما فقط در آوریل امسال راه اندازی شد، بسیار دلگرم کننده است.

برخی از نمونه‌های هیجان‌انگیز برای به اشتراک گذاشتن، Caduceus در حال کار با برند مد سه بعدی NFT Hape برای ایجاد یک صحنه NFT است که بازی‌ها، تجارت و سرگرمی‌ها را ادغام می‌کند و به طور مشترک یک سیستم تصویر مجازی طراحی می‌کند تا به مصرف‌کنندگان فرصت تعامل با فرهنگ و برندها را بدهد. تجربه بسیار فراگیر تعامل داشتن. توکن CMP همچنین راه حل توکنومیک برای اکوسیستم هاپ خواهد بود

Caduceus با یکی از شرکت های دبی Sovereign Group Bin Zayed همکاری کرده است تا با استفاده از فناوری واقعیت مجازی، تجربه شهر دوقلو را زنده کند و یک تجربه شهری معتبر را در Metaverse ایجاد کند.

Light Cycle، اولین پلتفرم متاورس که توسط Caduceus انکوبه شد، Light Cycle یک پلتفرم متاورس سه بعدی است که برای مد، سرگرمی، بازی، فیلم، موسیقی، ورزش، املاک، خرده فروشی، NFT ساخته شده است و با Lord Botham همکاری خواهد کرد تا کریکت را به متاورس بیاورد. . این اولین پروژه از بسیاری از پروژه‌هایی خواهد بود که ورزش و متاورس را در کنار هم قرار می‌دهد تا مخاطبان بیشتری تجربه کنند

س: میشه لطفا ویژگی های Caduceus رو توضیح بدید؟

تیم: به عنوان اولین پروتکل Metaverse برای رندر غیرمتمرکز لبه، Caduceus متعهد به ارائه خدماتی مانند رندر غیرمتمرکز، محاسبات لبه، فناوری سه بعدی و فناوری واقعیت توسعه یافته XR برای توسعه دهندگان و سازندگان Metaverse است. همانطور که از مقدمه می بینید، فناوری های زیربنایی ارائه شده توسط پروتکل Metaverse Caduceus برای Metaverse شامل فناوری بلاک چین، فناوری محاسبات لبه، منابع توان محاسباتی و منابع رندر برگرفته از قدرت محاسباتی است. علاوه بر این، سرعت بالای تراکنش با هزینه‌های پایین تراکنش، به توسعه‌دهنده ما یک شروع عالی داده است.

س: علاقه جامعه به Caduceus چگونه است؟

تیم: جوامع به این دلیل شکل می‌گیرند که مردم با یک پیوند مشترک و بینش مشترک گرد هم می‌آیند. در جامعه کادوس، همه اجماع ارزشمندی دارند، با مفهوم توسعه پروژه موافق هستند و مایل به مشارکت در ساخت جامعه هستند. در عین حال، آنها همچنین می توانند از بازده اقتصادی ناشی از رشد کادوس لذت ببرند. برای این منظور، ما به طور ویژه یک نشان انحصاری جامعه NFT “NOVA” را راه اندازی کرده ایم. کاربران انجمنی که دارای NOVA هستند می‌توانند از ایردراپ توکن CMP، لیست سفید پروژه‌های درون اکوسیستم و ایردراپ پروژه‌های درون اکوسیستم لذت ببرند. به عنوان بخشی ضروری از متاورز Caduceus، جامعه Caduceus از همه شرکای همفکر خود استقبال می کند، و جامعه ما به هر یک از اعضا فرصت و حق مشارکت در ساختن جامعه را می دهد. انجمن ترکیبی ما در تمام کانال ها و پلتفرم ها از 800000 عضو فراتر رفته است

س: آیا مشارکت یا همکاری مهمی که می خواهید به اشتراک بگذارید؟

تیم: ما اخیراً با لرد بوتهام، یکی از موفق‌ترین اسطوره‌های کریکت برای آوردن کریکت به دنیای متاورز همکاری کرده‌ایم.

ما همچنین سفر خود را با Hape Prime، یک برند مد NFT مستقر در لندن و نیویورک آغاز کردیم تا NFT را به سطح بعدی برسانیم. ما به زودی اخبار هیجان انگیزی را در مورد این پروژه اعلام می کنیم، نمی توان منتظر ماند تا کمی بیشتر در مورد آن به همه بگوییم، اما فعلاً باید آن را مخفی نگه داشت.

همچنین با همکاری های الهام بخش در صنعت موسیقی، ورزش و فیلمبرداری، اخبار هیجان انگیزی برای اعلام داریم.

آگوست برای ما شلوغ خواهد بود، با تاکید شدید بر پذیرش و توسعه تجارت در پایان سال و بعد از آن.

س: چگونه می توان با Caduceus شروع کرد؟

تیم: ما یک آموزش و راهنمایی بسیار کامل در وب‌سایت خود در بخش «توسعه‌دهنده» داریم. این راهنمای بسیار واضح در مورد یکپارچه سازی کیف پول، استقرار قرارداد هوشمند و سایر جنبه ها برای شروع سفر خود با Caduceus است.

تیم فناوری ما همیشه برای کمک به اینجاست. ما از استعدادهای جهانی برای پیوستن به Caduceus استقبال می کنیم.

س: امروزه متاورس یکی از داغ ترین موضوعات است و همه دوست دارند در آن حضور داشته باشند. فکر می‌کنید چگونه متاورس‌ها ارزشی فراتر از آنچه web2 در حال حاضر می‌تواند ارائه دهد، به افراد و کسب‌وکارها اضافه کند؟

تیم: در بسیاری از کشورها، دولت ها و شرکت ها اهمیت زیادی به فناوری های نوظهور می دهند. همچنین با سیاست های مربوطه بسیار دوستانه است. با برکت فناوری های نوظهور، می تواند به سرعت تحول دیجیتالی شرکت های سنتی محلی را ارتقا دهد و توسعه اقتصادی کشورهای مختلف را ارتقا دهد. با در نظر گرفتن محیط اقتصادی کنونی، متاورس بدون شک یک بازار بزرگ در حال ظهور با فرصت های بزرگ برای رشد است. بسیاری از شرکت های بازی سازی اولیه نیز به طور فعال در حال کاوش در Metaverse هستند، به دنبال استراتژی های ورود هستند و حتی برخی از پروژه ها به طور فعال توسط دولت محلی هدایت می شوند.

Caduceus سخت کار کرده است تا یک پروتکل Metaverse بسازد که خدمات پشتیبانی فنی را برای توسعه دهندگان و سازندگان Metaverse ارائه می دهد. با ویژگی‌های محاسبات گسترده و استفاده انعطاف‌پذیر، شرکت‌ها می‌توانند استقرار کارآمد را با کمترین هزینه انجام دهند و همچنین یک زیرساخت زیربنایی Metaverse راحت و آسان برای شرکت‌های Web2 ایجاد می‌کند که برای کشورهایی که در این کشور هستند بسیار مناسب است. دوران نوزادی و مناطق محلی آنها.

س: درباره تیمتان بیشتر بگویید

تیم: Caduceus تیمی از متخصصان باتجربه با تجربه عمیق در بلاک چین، DeFi، توسعه نرم افزار، امور مالی، خرده فروشی، موسیقی، هنر، رسانه و سرگرمی دارد. ما همه این متخصصان را از بسیاری از زمینه ها گرد هم آورده ایم تا شور و اشتیاق عمیقی را برای Metaverse در حال ظهور به شما ارائه دهیم.

س: چیز دیگری که می خواهید اضافه کنید؟

تیم: هیجان‌انگیزترین خبری که می‌خواهم به اشتراک بگذارم این است که رمز حاکمیت بومی ما $CMP به تازگی در Bybit، MEXC و Bitget در ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شده است. کاربرانی که به ارزش Caduceus خوش‌بین هستند، لطفاً آن را از دست ندهید!

$CMP توکن بومی در پروتکل Caduceus Metaverse است و همچنین بخش مهمی از اکولوژی Caduceus Metaverse است. ما می‌توانیم CMP را به‌عنوان یک پل ارزشی در نظر بگیریم که دنیای واقعی و دنیای مجازی را به هم متصل می‌کند. مکانیسم مربوطه توکن نیز در سه ماهه سوم سال 2022 اعلام خواهد شد، از جمله معرفی تابع تعهد گره های قدرت محاسباتی غیرمتمرکز، تعهد CMP برای به دست آوردن توکن های کاربردی زیست محیطی و NFT و غیره، برای غنی سازی بهتر ارزش استفاده و سناریوهای CMP، و حلقه بسته اکولوژیکی و اقتصادی پروژه را تشکیل می دهند.

در آینده، هدف ما انجام تعداد زیادی همکاری بین‌صنعتی با شرکت‌های پیشرو Web2، برندهای مد، IP فیلم و تلویزیون، ستاره‌های ورزشی/فیلم و تلویزیون، و هنرمندان برای ایجاد برنامه‌های کاربردی محبوب Metaverse و ایجاد خواهد بود. توسعه متنوع Caduceus Metaverse.

در https://linktr.ee/caduceus_cmp درباره Caduceus اطلاعات بیشتری کسب کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا