ارزهای دیجیتال

مشکل با پول، و راه حل توضیح داده شده است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط Arman The Parman، یک مربی بیت کوین است که علاقه زیادی به حفظ حریم خصوصی دارد.

مشکل

برای شکوفایی، بشریت نیاز به بازگشت به بازار آزاد پول (که توسط بانک‌های مرکزی یا دولت صادر نمی‌شود، بلکه از بازار ناشی می‌شود) است که نمی‌توانند توسط بانک‌های مرکزی و/یا دولت‌ها دستکاری شوند و یا ریشه‌کن شوند. این پول همچنین باید دیجیتال باشد تا انتقال ارزش بین المللی را تسهیل کند، اما کمیاب باشد (توکن های دیجیتال همیشه “قابل کپی” بوده اند).

طلا قبلاً خوب کار می کرد، اما از آنجایی که تجارت از شهر محلی فراتر رفت و تجارت بین المللی گسترش یافت، مبادله طلا به صورت همتا غیرعملی شد. راه حل این ضعف، متمرکز کردن آن (استفاده از دفتر کل بانکی به جای آن، یا «یادداشت‌های» بانکی) و دیجیتالی کردن آن (دیجیتالی کردن اسکناس/قراردادها) بود که به بانک‌ها اجازه می‌داد تا واسطه‌های تمام نقل و انتقالات غیر P2P پول شوند. ماهیت فیزیکی طلا منجر به معرفی پول کاغذی/دیجیتال با پشتوانه طلا شد، اما در نهایت به پول فیات – پول صادر شده توسط دولت که اصلاً با هیچ چیز، حتی طلا پشتیبانی نمی‌شود، انجامید. پول فیات برای تولید هزینه ای ندارد، کمیاب نیست و به دولت ها اجازه می دهد از نیروهای بازار اجتناب کنند. این به دولت اجازه می دهد که همیشه گسترش یابد و یک راهپیمایی بی امان و تدریجی به سوی تمامیت خواهی جهانی را تسهیل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا