ارزهای دیجیتال

مشاور بهترین آلت کوین ها را برای سود بردن از سقوط FTX کشف می کند

Eight، یک شرکت مشاوره ارز دیجیتال که توسط Michaël van de Poppe در سال 2018 تأسیس شد، بدون پوشش بهترین آلتکوین هایی که می توانند از نابودی FTX سود ببرند. به گفته تحلیلگران، رویدادهای اخیر روایتی را ترویج می کنند که به شدت با تمرکززدایی مرتبط است.

پس از انتشار اخبار FTX، تولید کننده پیشرو کیف پول سخت افزاری Trezor and Ledger از فروش سرسام آور و رکوردشکنی خود خبر داد. این همچنین با روند خروج مقادیر زیادی بیت کوین (BTC) و ETH (ETH) از صرافی ها همراه بود.

همانطور که Glassnode گزارش داد، سرمایه گذاران بیت کوین 106000 بیت کوین تاریخی در ماه پس از فروپاشی FTX برداشته اند تا در اختیار خود نگه دارند. این فقط با سه بار دیگر مقایسه می شود: آوریل 2020، نوامبر 2020، و ژوئن-ژوئیه 2022.

کدام آلتکوین ها ممکن است از سقوط FTX سود ببرند؟

بازار آلت کوین اغلب تحت سلطه روایات یا روندهای خاص است. به عنوان مثال، در ماه‌ها و سال‌های اخیر، «قاتل‌های اتریوم» و راه‌حل‌های لایه ۲ برای اتریوم روندهای قوی‌ای بوده‌اند که به سرمایه‌گذاران سودهای بالاتر از میانگین داده‌اند.

به گزارش هشت، روند جدید چند ماه آینده می تواند تمرکززدایی باشد.

از این نظر، اولین انتخاب Eight GMX است، یک صرافی غیرمتمرکز و دائمی که از کارمزدهای مبادله پایین و معاملات بدون تأثیر قیمت پشتیبانی می کند.

همانطور که تحلیلگران خاطرنشان می کنند، مزیت صرافی های غیرمتمرکز این است که معامله گران مجبور نیستند سکه های خود را در صرافی سپرده گذاری کنند و بنابراین در معرض خطرات امنیتی یک صرافی متمرکز نیستند.

توکن GMX در بین تمام ارزهای رمزنگاری شده در رتبه ۸۷ قرار دارد و طی هفت روز گذشته افزایش قیمت قوی حدود ۲۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

در همین راستا توصیه دوم، DYDX است. این پلتفرم همچنین یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز برای معاملات حاشیه ارز دیجیتال برای دارایی هایی مانند BTC، ETH، SOL، DOT و غیره است.

توکن DYDX در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه 144 قرار دارد و حتی در هفت روز گذشته حدود 30 درصد افزایش یافته است.

با UNI، Eight یکی دیگر از توکن های غیرمتمرکز صرافی را فهرست می کند که دیگر نمی تواند یک نکته داخلی باشد. این صرافی غیرمتمرکز در روزهای اخیر خبرساز شد زیرا حجم معاملات روزانه جفت ETH/USD در Uniswap 500 میلیون بیشتر از Coinbase بود. Uniswap پس از Binance در رتبه دوم قرار گرفت.

یکی دیگر از صرافی های غیرمتمرکز جالب PancakeSwap است که بر اساس زنجیره BNB است و هدف آن ارائه یک جایگزین سریعتر و ارزان تر برای اتریوم است. کیک در حال حاضر در رتبه 66 قرار دارد، اما برخلاف سایرین، در هفت روز گذشته افت جزئی را ثبت کرده است.

چه چیز دیگری؟

در نهایت، Eight نه تنها صرافی های غیرمتمرکز، بلکه کیف پول های غیرمتمرکز را نیز توصیه می کند. به طور خاص، ما در مورد کیف پول Trust و برنامه SafePal صحبت می کنیم. اولی به عنوان یک واسطه عمل می کند و بلاک چین های مختلف را از طریق استفاده از گره های خود به هم متصل می کند.

این یک مکانیسم قوی برای ارسال، دریافت و ذخیره چندین ارز دیجیتال دارد و در حال حاضر از بیش از هزار سکه رمزنگاری پشتیبانی می کند.

توکن TWT یک هفته پیش با قیمت 1.15 دلار معامله می شد و در هفته گذشته به شدت افزایش یافته است. در زمان انتشار، TWT با قیمت 2.14 دلار معامله می شد.

در پایان تحلیلگران گفتند:

اینها تنها برخی از پروژه‌هایی هستند که جایگزین‌هایی برای خدمات معاملاتی و نگهبانی ارائه شده توسط صرافی‌های متمرکز هستند و شاهد افزایش نرخ توجه و پذیرش کاربران پس از ورشکستگی FTX بودند. بنابراین، پیشنهاد می کنیم آنها را به لیست تماشای خود اضافه کنید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا