ارزهای دیجیتال

مشاغل کریپتو در میان بازار خرس همچنان جذاب هستند

در چند سال گذشته، پذیرش و پذیرش ارزهای دیجیتال به طور چشمگیری افزایش یافته است. در نتیجه، بسیاری از توسعه‌دهندگان و سایر شرکت‌کنندگان به قطار دارایی‌های دیجیتال پیوستند تا گسترش صنعت را تقویت کنند. سپس چندین پروتکل غیرمتمرکز، پروژه‌های NFT، برنامه‌های کاربردی، مبادلات و سایر محصولاتی که فضا را متمایز می‌کنند، آمد.

از آنجایی که فضای کریپتو از طریق فناوری‌های نوآورانه چشمگیر پیشرفت بیشتری می‌کند، افراد بیشتری وارد این فضا می‌شوند. در حالی که نوسانات بالای دارایی‌ها ممکن است برای بسیاری از شرکت‌کنندگان یک نقطه ضعف باشد، اما همه به دلیل آن عقب نشینی نمی‌کنند.

رشد و جذابیت فضای کریپتو با وجود بازار نزولی آن شدیدتر می شود. زمستان شدید کریپتو در سال 2022 ضربه ای ویرانگر به بسیاری از شرکت ها وارد کرد که برخی مجبور شدند قدرت کارمندان خود را کاهش دهند. اما چنین حوادثی مدیران مالی را از ورود به حرفه ارزهای دیجیتال منصرف نمی کند.

گزارش اخیر نشان می دهد که 21Shares، یک ارائه دهنده صندوق ارز دیجیتال اروپایی، در حال استخدام کارکنان جدید است. این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد که سه استخدام اصلی آن برای حمایت از چشم انداز توسعه خود در کشورهای مختلف است. این شرکت قصد دارد دفاتری در آلمان، امارات متحده عربی و فرانسه ایجاد کند.

21Shares مارینا بودئان را به عنوان رئیس جدید فرانسه، بلژیک و لوکزامبورگ استخدام کرد. بودئان بیش از 15 سال در بارکلیز، یک بانک جهانی بریتانیایی کار کرده بود. موقعیت جدید او در 21shares اولین حضور او در حرفه ارزهای دیجیتال است.

بودئان در حالی که اعتماد خود را به دارایی‌های دیجیتال ابراز می‌کرد، معتقد بود که ارز دیجیتال نمایشی از فناوری برای نسل بعدی است. علاوه بر این، او اشاره کرد که دارایی‌های کریپتو علیرغم نوسانات بازار و سایر عوامل همیشه زنده خواهند ماند.

بودئان در مورد پیشرفت‌ها و دگرگونی‌های فناوری متعددی که در حرفه‌اش شاهد بود، تأمل کرد. از این رو، او اظهار داشت که ارز دیجیتال در این مرحله هیچ ارتباطی با الگوی معاملات دیجیتال در دوران اولیه ندارد.

بازار ارزهای دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می کند | منبع: Crypto Total Market Cap در TradingView.com

همچنین، الیور شفر اکنون رئیس جدید آلمان برای 21Shares است. Schäfer دارای پیشینه قوی در امور مالی سنتی است و تجربه طولانی مدت کار در چندین شرکت مالی را جمع آوری کرده است.

همچنین، شفر بیش از 15 سال در JPMorgan، یک بانک سرمایه گذاری آمریکایی، کار کرده بود. آخرین سمت او در بانک مدیر اجرایی سابق بود.

مدیر اجرایی تازه استخدام شده، فرصت بلندمدت رمزنگاری را به عنوان تمرکز برجسته می کند

شفر در واکنش به موقعیت جدید خود در 21Shares گفت که کریپتو با رشد فزاینده در فضا جذاب‌تر است.

بنابراین، او هیجان خود را از پیوستن به حرفه کریپتو ابراز کرد و در عین حال اشاره کرد که تمرکزش بیشتر بر فرصت‌های بلندمدت است. شافر فاش کرد که سال 2020 اولین سرمایه گذاری او در ارزهای دیجیتال بوده است. با این حال، علاقه او به دلیل افزایش تکنولوژی و پیشرفت در صنعت در حال افزایش است.

علاوه بر این، رئیس سابق مدیریت دارایی مدیریت دارایی آل مای، شریف الحداد، اکنون دارای 12 سهم است. الحداد در حال حاضر به عنوان رئیس خاورمیانه برای 21Shares کار می کند.

استخدام جدید توسط 21Shares نشان می دهد که مشاغل کریپتو با وجود روند نزولی اخیر هنوز جذاب هستند. حرکت‌های استخدام مشابهی توسط شرکت‌های رمزنگاری بایننس و FTX در طول روند نزولی بازار انجام شد.

Featured Image From Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا