ارزهای دیجیتال

مسیر صعودی سکه Uniswap باعث می شود UNI از سطح 7 دلار عبور کند

روند صعودی در نمودارهای قیمت نوید خوبی برای Uniswap است. CoinGecko گزارش می دهد که در 30 روز گذشته، ارزش توکن 17.6 درصد افزایش یافته است. ارزش این ارز در طول هفته 6.5 درصد افزایش یافت.

تا لحظه نگارش این مقاله، UNI همچنان در یک روند صعودی است و نشانه هایی وجود دارد که حرکت صعودی ادامه خواهد داشت و قیمت UNI را به مرز ۷ دلار یا بالاتر از آن خواهد رساند.

دستاوردهای UNI تنها یک نمونه از چندین ارز دیجیتال است که از آشفتگی بازار ناشی از گزارش اخیر CPI استفاده کردند.

آیا بازار با خوش بینی خود از بین می رود یا می تواند حرکت مثبت UNI تا سطح مقاومت 7 دلار ادامه یابد؟

طلسم تکشاخ

CryptoQuant گزارش می دهد که اعداد ذخیره ارزی توکن در حال افزایش است. اینکه مردم دوباره آماده فروش می شوند، نشانه غم انگیزی است.

در جریان رالی 21 سپتامبر UNI، سکه در سطح مقاومت قیمت 7 دلار رد شد که شواهدی از این پدیده را ارائه می دهد.

در حال حاضر، اندیکاتور حرکت روی 0.062 است. این به سختی بالاتر از خط 0 بی طرفی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر به ترتیب روی 52.61 و 50.24 قرار دارد که نشان دهنده کاهش سرعت است.

حتی اگر حرکت توکن در حال کند شدن است، پایبندی غالب آن به شکل XABCD ممکن است نشان دهنده صعودی بیشتر باشد. با این حال، این توکن در تلاش خود به سمت منطقه قیمت ۷ دلار با موانعی روبرو شده است.

رد اخیر توکن به قیمت 6.774 دلار در روزهای آینده با مشکل مواجه خواهد شد.

آیا فاز تعدیل آغاز شده است؟

شاخص جریان پول Chaikin نشان می دهد که گاوها به کنترل بازار ادامه می دهند. در مقدار 0.02، گاوها می توانند از این برای ایجاد حرکت بیشتر و در نهایت افزایش قیمت به سمت 7 دلار استفاده کنند.

با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، خط حمایت 5.993 دلاری بزرگترین دفاع آنها در برابر بازگشت احتمالی است.

اصلاحات بازار هم برای سهام و هم برای ارزهای دیجیتال معمولی است. در نتیجه افزایش سطح ذخایر ارزی، سرمایه گذاران و معامله گران باید برای نوسانات احتمالی در روزها یا هفته های آینده آماده باشند.

UNI market cap at $4.8 billion on the daily chart | Featured image from Forkast, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا