ارزهای دیجیتال

مستندات حاکمیتی منتشر می‌شود که اثبات سهامداری انباشته بلاک چین (ACME) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

میامی، ایالات متحده آمریکا / FL، 8 ژوئیه، 2022، Chainwire

بلاک چین Delegated Proof of Stake (DPoS) Accumulate اسناد حاکمیتی رسمی خود را منتشر کرد. این جزئیات اساسنامه شبکه، فهرست سهامداران آن، و قوانین و خط مشی‌های مختلفی را که بر پروتکل و جامعه حاکم است، توضیح می‌دهد. آنها همچنین نقش اصلی را که توکن ACME در توسعه پروتکل ایفا می کند، مشخص می کنند.

در سطح بالایی، Accumulate رویکردهای سنتی و جدید را برای حاکمیت بلاک چین به منظور دستیابی به تصمیم گیری غیرمتمرکز بهینه و در عین حال حفظ چشم انداز محکم و جهت روشن برای جامعه و اکوسیستم ترکیب می کند.

اساسنامه Acumulate بر این باور است که باید فضایی ایجاد شود که در آن صدها و حتی هزاران شرکت کننده بتوانند در تأیید پروتکل شرکت کنند و گروه های بزرگی از شرکت کنندگان غیرمتمرکز بتوانند با دنیای بسیاری از نهادهای غیرمتمرکز و متمرکز ارتباط برقرار کنند.

اجزای اصلی قانون اساسی شامل توکن ACME، گردش کار و کمیته ها و ذینفعان است.

ویژگی های کلیدی توکن ACME، همانطور که در مستندات حاکمیتی ذکر شده است، عبارتند از:

  • محدودیت سخت 500 میلیون توکن.
  • تقریباً 200 میلیون ACME با فعال‌سازی شبکه اصلی Accumulate در سه ماهه سوم 2022 وجود خواهد داشت.
  • استخر توکن‌های صادر نشده تقریباً 300 میلیون ACME را در هنگام فعال‌سازی در خود جای خواهد داد.
  • این پروتکل از مدل Burn-and-Mint Equilibrium (BME) پیروی می کند، که در آن هر ACME سوزانده شده برای انجام کار روی Acumulate به استخر توکن صادر نشده بازگردانده می شود.
  • بودجه توکن تقریباً یک بار در ماه با استفاده از نرخ ضرب سالانه 16 درصد از توکن‌های موجود در استخر صادر نشده محاسبه می‌شود.
  • نرخ تورم تقریباً هر 4 سال یکبار به نصف کاهش می‌یابد (مطلوب بودن بیشتر که با نرخ سوختن ACME اندازه‌گیری می‌شود، نرخ نصف شدن را افزایش می‌دهد).
  • توکن‌های تازه تولید شده از استخر صادر نشده عمدتاً بین اعتبارسنجی‌کنندگان پروتکل و سهامداران توزیع می‌شوند.

دیگر موضوعاتی که در مستندات حاکمیتی Accumulate پوشش داده می‌شود، شامل نقش کمیته‌ها است که توسط سهامداران و اعتبارسنجی‌ها برای مدیریت گردش‌های کاری حیاتی انتخاب می‌شوند، و تعریف انواع اعتبارسنجی. این دسته اخیر شامل اعتبار سنجی گره برای شبکه اعتبار سنجی دایرکتوری و شبکه های اعتبار سنجی بلوک (پروتکل)، اعتبار سنجی سرور داده، اعتبار سنجی سهام، اعتبار سنجی NFT و استکرهای ACME است.

یک سیستم کمک مالی همچنین در اسناد حاکمیتی مورد توجه قرار گرفته است که برای حمایت از پروژه هایی طراحی شده است که می خواهند در بالای Acumulate ایجاد کنند و به گسترش اکوسیستم کمک کنند.

به مجموعه کمک هزینه در ابتدا 60 میلیون توکن ACME اختصاص داده می شود و سالانه توسط مقدار معینی از توکن های ACME که توسط کمیته حاکمیت تعیین می شود، تامین مالی می شود. حدود 20 درصد از توکن‌های صادر نشده پس از انتقال Acumulate به اثبات سهام، به مجموعه کمک مالی اختصاص داده می‌شود.

در نهایت، هدف فرآیند حاکمیت Accumulate ترکیب بهترین فرآیندهای مشاهده شده در DAO برای هماهنگی اعضای جامعه در حالی که مقیاس تصمیم‌گیری را با توانمندسازی سهامداران از طریق کمیته‌ها و جریان‌های کاری برای هدایت ابتکارات در حوزه تخصصی خود انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چارچوب حاکمیت برای Acumulate، به https://gitlab.com/accumulatenetwork/governance مراجعه کنید.

درباره انباشت

پروتکل انباشته (“Accumulate”) یک بلاک چین مبتنی بر هویت و اثبات سهام (DPoS) است که برای تقویت اقتصاد دیجیتال از طریق قابلیت همکاری با بلاک چین های لایه 1، ادغام با پشته های فناوری سازمانی، و ارتباط با شبکه جهانی وب طراحی شده است. Acumulate با پیاده‌سازی یک معماری زنجیره‌ای زنجیره‌ای که در آن هویت‌های دیجیتال با قابلیت مدیریت کلیدها، نشانه‌ها، داده‌ها و سایر هویت‌ها به‌عنوان زنجیره‌های بلوکی مستقل تلقی می‌شوند، سه‌گانه امنیت، مقیاس‌پذیری و تمرکززدایی را دور می‌زند. یک سیستم دو توکن هزینه‌های قابل پیش‌بینی را برای کاربران سازمانی فراهم می‌کند، در حالی که لنگر انداختن همه تراکنش‌ها به بلاک‌چین‌های لایه 1، امنیت سطح سازمانی را برای همه فراهم می‌کند.

مخاطب

معاون توسعه کسب و کار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا