ارزهای دیجیتال

مسابقه Affyn برای برنده شدن در مسابقه با جایزه پویا 8000 USDC راه اندازی شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

مسابقه Affyn برای برنده شدن در مسابقه با جایزه پویا 8000 USDC راه اندازی شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • Affyn یک مسابقه Quiz to Win اعلام کرده بود و به کاربران این فرصت را می داد که در حین سرگرمی جوایزی کسب کنند
  • Affyn’s Quiz to Win دارای یک جایزه پویا تا 8000 USDC خواهد بود.
  • در ابتدا در سپتامبر اعلام شد، شهرهای NEXUS World اکنون می توانند توسط کاربران ادعا شوند

Affyn، یک شرکت بلاک چین مستقر در سنگاپور که به سرعت در حال رشد است، با راه اندازی یک مسابقه هیجان انگیز به نام “Quiz to Win”، سرعت فضای جشن را تنظیم می کند. به منظور ایجاد انگیزه و سرگرمی کاربران در این فصل جشن، این مراسم با جوایز فراوان و سرگرمی بسیار همراه خواهد بود. جوایز در 21 دسامبر توزیع خواهد شد.

رویداد Affyn “Quiz to Win” قرار است در 7 دسامبر 2022 در ساعت 12:00 UTC آغاز شود. این باعث می شود که کاربران شانسی برای برنده شدن 8000 USDC فقط در 1 ساعت داشته باشند.

بر اساس یک اخیر توییت از سوی شرکت بلاک چین، فاش کرد که قرار است در میان مورد انتظارترین فصل اهدای جهان، به کاربران انگیزه دهد. از این رو، Affyn کاربران را از هر گوشه و کنار دعوت کرده است تا در مسابقه Quiz to Win خود شرکت کنند. در این توییت آمده است؛

بر اساس این اطلاعیه، مسابقه به شدت محدود به کاربران ثبت نام شده پلتفرم است. از این رو، شرکت کنندگان قصد دارند قبل از اینکه بتوانند به مسابقه بپیوندند، باید مطمئن شوند که در پلت فرم ثبت نام کرده اند.

پس از مسابقه، افین به همه شرکت کنندگان وظیفه حل یک مسابقه کهوت شامل 30 سوال را می دهد. اگر پاسخ صحیح داده شود، شرکت کننده شانس برنده شدن یک بسته USDC را دارد. از این رو، این پلتفرم از کاربران می خواهد که شروع به تحقیق در مورد Affyn کنند یا به سادگی بر روی ویژگی “Learn About Affyn” نمایش داده شده در وب سایت آن کلیک کنند.

علاوه بر این، این مسابقه دارای یک جایزه پویا خواهد بود که بسته به تعداد افرادی که مایل به شرکت در مسابقه هستند، مقیاس بندی می شود. به این ترتیب، تعداد توکن‌هایی که شرکت‌کنندگان برنده می‌شوند، بر اساس جمعیت افرادی که برای بازی می‌آیند تعیین می‌شود.

اگرچه جایزه برتر تخصیص داده شده برای رویداد Quiz to Win 8000 USDC است، دلایل زیادی برای شرکت در چالش مسابقه Affyn وجود دارد، زیرا جوایز کوچکتر زیادی برای برنده شدن افراد بیشتری وجود دارد. این پلتفرم همچنین خاطرنشان کرد که جوایز به کیف پول MetaMask همه برندگان واریز می شود.

قابل ذکر است که چالش مسابقه آفین برای افراد از تمام نقاط جهان به شرط ثبت نام در این پلتفرم آزاد است.

به نظر می رسد که شرکت بلاک چین Affyn متعهد به ایجاد نوآوری های جدید است تا فضای کریپتو را برای کاربران هیجان انگیزتر و جذاب تر کند. در اوایل سال جاری، این پلتفرم راه‌اندازی NEXUS World خود را فاش کرد، یک پروژه NFT که به کاربران این فرصت را می‌دهد تا زمین‌های دیجیتالی را در Metaverse داشته باشند.

چند ماه پس از اینکه Affyn راه اندازی NEXUS World Land خود را فاش کرد، که به کاربران اجازه می دهد یک قطعه زمین دیجیتال NFT از یک متاورس بازی برای کسب درآمد داشته باشند، این شرکت فاش کرد که فاز 2 فروش پرچم و راه اندازی شهر اکنون برنامه ها در حال انجام است.

NEXUS World Land که توسط پلتفرم Affyn توسعه یافته است به کاربران این پلتفرم فرصتی برای داشتن NFT در Metaverse ارائه می دهد. به این ترتیب، آنها به راحتی می توانند با یک دنیای مبتنی بر NFT که در آن می توانند بازی کنند، لذت ببرند و درآمد کسب کنند، روی روند Metaverse صعود کنند.

NEXUS World Land کاربران Affyn را در معرض مزایای انحصاری مربوط به داشتن یک قطعه زمین در Metaverse قرار داد، که به طور خودکار آنها را به شهردار یک شهر تبدیل می کند زیرا هر NFT سرزمین NEXUS World یک شهر است.

این پلتفرم ضمن اشاره به ارتباط ایجاد NEXUS World، گفت:

ما کاری را انجام خواهیم داد که هیچ شرکت بلاکچین دیگری تا کنون نتوانسته است انجام دهد: به جریان اصلی تبدیل شویم، به توده‌ها دسترسی پیدا کنیم و به پذیرش گسترده دست یابیم. به ما بپیوندید تا با داشتن مالک 100000 Land NFT که ستون فقرات و پایه ای را تشکیل می دهند که اقتصاد متاورس ما را تقویت می کند، جهان NEXUS را ایجاد کنیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا