ارزهای دیجیتال

مزایای SafePal Crypto از ورشکستگی FTX، افزایش 10 برابری ترافیک – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مزایای SafePal Crypto از ورشکستگی FTX، افزایش 10 برابری ترافیک - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • یکی از برندگان ورشکستگی FTX، کیف پول SafePal با پشتوانه بایننس است.
  • این شرکت می گوید که سایتش 10 برابر افزایش ترافیک را ثبت کرده است

بر اساس بیانیه مطبوعاتی که با CoinCodex به اشتراک گذاشته شده است، SafePal، یک پلتفرم کیف پول غیرمتمرکز با پشتیبانی بایننس، به دنبال ورشکستگی و ورشکستگی نهایی FTX، افزایش کاربران جدیدی را ثبت کرده است.

SafePal از 11 نوامبر افزایش 10 برابری در ترافیک خود را در کنار رکورد فروش بالای کیف پول سخت افزاری Web3 خود ثبت کرده است.

انفجار FTX علاقه به کیف پول های سخت افزاری را افزایش می دهد

دلیل اصلی افزایش و رشد ناگهانی را می توان به ارائه کیف پول های خودسرپرستی SafePal نسبت داد.

از زمان بحران FTX، سرمایه گذاران کریپتو به طور فزاینده ای به سمت نیاز به ذخیره دارایی های خود در راه حل های سخت افزاری جذب شده اند. برخی از آنها SafePal را به عنوان یک راه حل مناسب برای این نیاز می شناسند.

مدیر عامل SafePal ورونیکا ونگ، ضمن اظهار نظر در مورد این موضوع، خاطرنشان کرد که وضعیت اخیر FTX درس مهمی در مورد عدم تمرکز و شفافیت به صنعت کریپتو آموخته است.

او افزود: «از آنجایی که افراد بیشتری به اهمیت کنترل کامل دارایی‌های خود پی می‌برند، SafePal به یکی از دروازه‌های وب 3 اصلی برای توده‌های ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد شد.

هجوم کاربران جدید به SafePal نشان‌دهنده علاقه روزافزون جامعه جهانی ارزهای دیجیتال به کیف‌پول‌های غیرقانونی است.

از طریق کیف پول‌های غیر حافظ، کاربران می‌توانند خطرات طرف مقابل را به حداقل برسانند، بنابراین از یک مشکل مشابه FTX جلوگیری می‌کنند. سوابق نشان می دهد که SafePal در شش ماه گذشته بیش از 7 میلیون کاربر از 196 کشور دریافت کرده است.

به غیر از SafePal، سایر کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Ledger نیز هجوم کاربران جدیدی را به پلتفرم خود ثبت کردند. در واقع، توکن اصلی Trust Wallet به دلیل موج علاقه به فضا بیش از 100٪ افزایش یافت.

SafePal یک میلیون توکن SFP airdrop را راه اندازی کرد

SafePal، در تلاش خود برای جذب کاربران جدید، یک ایردراپ با یک میلیون SFP، توکن سنتی این پلتفرم، راه اندازی کرده است. به گفته SafePal، این حرکت در جهت ایجاد نور و اعتماد به صنعت کریپتو است.

«در این تاریک‌ترین لحظه صنعت، ما احساس وظیفه می‌کنیم فرصتی را معرفی کنیم تا به کاربران جدید ارزهای دیجیتال اجازه دهیم تا وارد دنیای تمرکززدایی شوند و طعم واقعی «مالک پول خود» را بچشند.»

SFP Airdrop که قرار است از 16 تا 30 نوامبر ادامه یابد، به کاربران امکان می دهد از مزایای کامل یک پلت فرم غیرمتمرکز بهره مند شوند. فقط کاربران جدیدی که ثبت نام کرده اند واجد شرایط دریافت ایردراپ هستند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا