ارزهای دیجیتال

مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

غذای کلیدی:

 • بایننس مارجین یک ابزار مهم با تعدادی ویژگی است که برای کمک به معامله گران ارزهای دیجیتال برای کسب سود بیشتر طراحی شده است
 • با بایننس مارجین، معامله‌گران با سرمایه محدود می‌توانند موقعیت‌های خود را افزایش دهند و در نتیجه میزان سودی که می‌توانند کسب کنند را افزایش دهند.
 • دو نوع عمده از معاملات مارجین بایننس وجود دارد و آنها گزینه هایی را از نظر مدیریت ریسک به کاربران ارائه می دهند
 • تجارت مارجین با بایننس مزایای زیادی دارد، از جمله وثیقه چند دارایی، انواع جفت های معاملاتی، و همچنین پلتفرم ایمن، و تجربه تجارت ایمن.

بایننس صرافی شماره یک ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم معاملات در جهان است. پلتفرم مبادلات رمزنگاری که در سال 2017 راه اندازی شد، به دلیل تنوع آن، برای کسب جایگاه خود به عنوان مکانی مناسب برای تجارت ارزهای دیجیتال، نگهداری دارایی های دیجیتال، یادگیری نحوه مدیریت نوسانات بازار و کسب درآمد غیرفعال از ارزهای دیجیتال رشد کرده است. ابزارها و استراتژی های معاملاتی بایننس به دلیل تنوع محصولات و خدماتی که به جمعیت پرجمعیت کاربران و سرمایه گذاران رمزارز ارائه می دهد، بالاترین جایگاه خود را حفظ کرده است.

در بایننس، کاربران از چندین پلتفرم معاملاتی مانند معاملات P2P، Futures، Spot و Margin لذت می برند. بایننس به دلیل پلتفرم کاربر پسند، کارمزد معاملاتی پایین، کارمزد صفر معامله در جفت‌های معاملاتی بیت کوین، توکن‌های اهرمی، سرعت بالای تراکنش، امنیت و موارد دیگر، انتخاب برتر بسیاری از معامله‌گران ارز دیجیتال است. معامله حاشیه بایننس یکی دیگر از ویژگی هایی است که کاربران را برای پلتفرم بایننس محبوب کرده است.

آنچه باید در مورد حاشیه بایننس بدانید

معاملات حاشیه ای بایننس یک ویژگی در بایننس است که توسط کاربران برای استفاده از حساب های معاملاتی استفاده می شود و پول نقد بیشتری نسبت به سپرده اولیه خود دارند. اساساً، حاشیه بایننس به کاربران اجازه می دهد تا پول نقد اضافی را از بایننس قرض کنند تا موقعیت خود را افزایش دهند و شانس کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

برای دسترسی به Binance Margin Trading در یک مرورگر وب، کاربران باید بر روی دکمه Trade قرار گرفته و بر روی Margin کلیک کنند. در اپلیکیشن Binance، کاربران باید روی Wallet و سپس Margin کلیک کنند. قبل از اینکه برای اولین بار معامله در مارجین را شروع کنید، باید به سوالات مسابقه به درستی پاسخ دهید، که معمولاً چیز مهمی نیست. اساساً با هدف آشنایی اولین کاربر با Margin Trading به منظور کاهش تعداد خطاها و به حداقل رساندن ریسک انجام می شود.

انواع معاملات حاشیه بایننس

بایننس دو نوع عمده معاملات حاشیه دارد. صلیب و حاشیه ایزوله بیایید قبل از اینکه بیشتر به ویژگی‌های پلتفرم بپردازیم، نگاهی دقیق‌تر به هر دو نوع حاشیه بیندازیم.

حاشیه متقاطع

در کراس مارجین، کل موجودی حساب کاربر برای معاملات استفاده می شود. در تمام موقعیت های معاملاتی اجرا می شود که شامل کل پول حساب معاملاتی و کیف پول نقطه ای است. این به این معنی است که وقتی پول در حساب معاملاتی تمام می شود، کاربری که از Cross Margin استفاده می کند به طور خودکار مجوز می دهد که پول موجود در سایر حساب ها باید برای تامین مالی معامله و ادامه آن استفاده شود.

مزیت کراس مارجین این است که سود از یک موقعیت می تواند برای حمایت از سایر موقعیت های معاملاتی که نزدیک به انحلال هستند استفاده شود. شایان ذکر است معامله‌گرانی که از مارجین متقاطع استفاده می‌کنند، در صورت انحلال، خطر از دست دادن کل وجوه موجود در حساب خود را دارند. برای جلوگیری از این امر، معامله‌گر باید به افزودن پول به حساب خود در زمانی که معاملات بازدهی ندارند، ادامه دهد.

حاشیه جدا شده

برخلاف معاملات کراس مارجین، حاشیه ایزوله محدودیتی را برای وجوهی که می توان برای معامله استفاده کرد و آن را فقط به وجوه موجود در موقعیت معاملاتی محدود می کند. این بدان معنی است که وقتی صندوق دیگری وجود ندارد، فقط موقعیت های معاملاتی می توانند نقد شوند. نقطه قوت Isolated Margin در دادن قدرت به معامله‌گران برای مدیریت ریسک‌های خود با محدود کردن آنها به یک موقعیت تجاری خاص است. این همواره به این معنی است که در صورت انحلال، تنها صندوق موجود در آن موقعیت تجاری خاص از بین خواهد رفت.

ویژگی های بایننس مارجین تریدینگ

زیبایی معاملات حاشیه بایننس در تعداد ویژگی هایی است که ارائه می دهد و مزایای همراه آن. در اینجا خلاصه ای از ویژگی های پلت فرم معاملاتی حاشیه بایننس آورده شده است:

کل موجودی

این مجموع کل دارایی های مالی در حساب کاربر، از جمله مبلغ سپرده اولیه، تمام حاشیه ارائه شده توسط بایننس و تمام موقعیت های معاملاتی است. مقدار سود حاصل شده بر حرکت تراز کل تأثیر می گذارد. سود بیشتر به معنای افزایش در کل موجودی است و ضرر منجر به کاهش می شود.

کل بدهی

این به مقدار پول نقد اضافی است که مشتری از بایننس برای تجارت وام گرفته است. کل بدهی بر اساس مقدار پولی که در آن قرار می گیرد تغییر می کند. کاربر می تواند پول بیشتری از بایننس قرض کند یا پول نقد بگذارد.

حقوق صاحبان سهام

این کل موجودی حساب مشتری منهای کل بدهی او است. این بازتابی واقعی از چیزی است که مشتری به عنوان سرمایه در حساب Binance خود دارد.

سود و زیان

این مقدار سودی است که یک کاربر در جریان تجارت متحمل شده است. این شما را از پیشرفت خود در بایننس مارجین به‌روز نگه می‌دارد و می‌تواند به عنوان راهنمای تجارت ایمن باشد.

سطح حاشیه شما

سطح حاشیه یک ویژگی بسیار مهم است که با عددی ارائه شده توسط Binance نشان داده می شود. این عدد نشان می‌دهد که شما در معاملات حاشیه بایننس چقدر خوب یا ضعیف عمل می‌کنید. این رقم می تواند تا 999.00 افزایش یابد یا تا 1.3 کاهش یابد. هرچه بیشتر باشد، حساب با ریسک کمتری مواجه است.

هنگامی که سطح حاشیه به 1.3 کاهش می یابد، بایننس به کاربر در مورد پول کم در حساب خود هشدار می دهد. در آن مرحله، بایننس نمی تواند به کاربر پول بیشتری قرض دهد و ممکن است تصمیم بگیرد که برخی از موقعیت های او را برای بازپرداخت بدهی های قبلی خود منحل کند. وقتی بایننس به 1.1 رسید، تمام موقعیت های معاملاتی را نقد می کند و به طور خودکار آنها را می فروشد.

راهنمای نحوه معامله با استفاده از حاشیه بایننس (ورود به معامله)

برای شروع معامله، باید پولی برای معامله وجود داشته باشد. پول را می توان قرض گرفت یا از کیف پول Spot به حساب معاملاتی منتقل کرد. به عنوان مثال، می‌توانید بیت کوین خود را به USDT یا برعکس بفروشید و درآمد حاصل از آن را به کیف پول مارجین ارسال کنید.

تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ وبلاگ

برای شروع معامله با استفاده از بایننس مارجین، نوع مارجینی را که می‌خواهید با آن معامله کنید انتخاب کنید. 5x، 10x…) ← انتخاب روش معامله (عادی، قرض خودکار، بازپرداخت خودکار) → ثبت سفارش → Stop Loss و Stop Limit را تنظیم کنید (متوسط ​​محدوده واقعی (ATR) می تواند به عنوان راهنما باشد) ← تجارت را اجرا کنید.

1660744736 529 مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ وبلاگ

توجه داشته باشید: (3x، 5x، 10x، 20x و غیره) درصد سرمایه ای را که کاربر می تواند قرض کند و سود یا زیان آن را نشان می دهد. 3x به این معنی است که معامله‌گر می‌تواند 2x از صندوق را برای معامله با آن، 5x=4x، 10x=9x و غیره قرض کند. این همچنین به این معنی است که معامله گر 3 برابر سود می کند و بالعکس.

توجه داشته باشید: (معمولی، قرض خودکار و بازپرداخت خودکار) – نرمال به این معنی است که شما با مارجین معامله نمی کنید. به این معنی است که کاربر با پول موجود در حساب خود معامله می کند. ویژگی قرض به کاربر این امکان را می دهد که یک دارایی دیجیتال را برای تجارت با آن قرض بگیرد و این وام را می توان از طریق نماد بازپرداخت بازپرداخت کرد.

توصیه می‌شود قبل از خرید، از نماد ماشین‌حساب موجود در حساب مارجین استفاده کنید تا ایده‌ای در مورد تأثیر مارجین بر معامله داشته باشید.

1660744736 202 مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ وبلاگ
مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 9

قیمت ورودی قیمت سکه را نشان می‌دهد، قیمت خروج قیمتی است که معامله‌گر می‌خواهد موقعیت معاملاتی را ببندد، مبلغ اصلی سپرده اولیه معامله‌گر است و مبلغ قرض مبلغی است که معامله‌گر از بایننس وام می‌گیرد. محاسبه‌گر سود و زیان‌هایی را که معامله‌گر می‌تواند با قیمت ورودی، قیمت خروج، مبلغ اصلی و مبلغ قرض معامله کند، جدول‌بندی می‌کند. ماشین حساب همان محاسبه را برای قیمت هدف و قیمت انحلال انجام می دهد.

قرار دادن سفارشات

برای ثبت سفارش، در اپلیکیشن بایننس یا مرورگر وب خود به حاشیه بروید و سپس سکه ای را برای معامله انتخاب کنید. با انتخاب Isolated یا Cross Margin ادامه دهید. پس از آن، اهرم را تنظیم کنید و روی Long یا Short کلیک کنید و قیمت سکه را در آن زمان وارد و وارد کنید. بر روی مقدار کلیک کنید و مقدار خاصی از وجوهی را که می خواهید با آن معامله کنید، بر اساس درصد ریسک مشخص شده وارد کنید، سپس بر روی خرید حاشیه کلیک کنید. به عنوان مثال، می تواند 2٪، 4٪، 10٪ و غیره باشد. ریسک بالاتر به معنای سود بالقوه بالاتر است و بالعکس.

1660744737 884 مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ وبلاگ

استفاده از میانگین محدوده واقعی (ATR) برای تنظیم توقف ضرر.

ATR یک شاخص فنی در نمودار است که نشان می دهد یک دارایی چقدر می تواند نوسان داشته باشد. معامله گران از آن برای تنظیم توقف ضرر (SL) استفاده می کنند. هر سکه ای ATR خود را دارد. به عنوان مثال، اگر ATR برای بیت کوین 2500 دلار و قیمت بیت کوین 50000 دلار باشد، 50000 دلار منهای 2500 دلار معادل 47500 دلار است. این بدان معناست که اگر یک معامله گر روزانه استفاده از ATR را برای تنظیم SL انتخاب کند، SL خود را 47500 دلار قرار می دهد. در زیر تصویری از ATR در نمودار مشاهده می شود.

Stop Loss و Stop Limit

Stop Loss و Stop Limit ابزارهای خودکار از پیش تعیین شده ای هستند که توسط معامله گران برای کنترل میزان ضرری که در یک معامله متحمل می شوند استفاده می کنند. دستور توقف ضرر (Stop Loss Order) دستوری است که برای فروش دارایی های دیجیتال پس از رسیدن به قیمت خاصی استفاده می شود. برای مثال، معامله‌گری که بیت کوین را به قیمت 49000 دلار خریداری می‌کند، می‌تواند یک توقف ضرر را روی 48000 دلار تعیین کند تا میزان ضرری که در صورت کاهش قیمت بیت‌کوین متحمل می‌شود را کنترل کند. زمانی که بیت کوین به 48000 دلار رسید، این دستور بازار به طور خودکار اجرا می شود تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود.

Stop Limit یک ویژگی است که Stop Loss را اصلاح می‌کند و به معامله‌گر کنترل بیشتری می‌دهد، زیرا می‌تواند سفارشی را راه‌اندازی کند که یک دارایی دیجیتال را با قیمتی خاص یا بالاتر از آن بخرد/بفروشد و در نتیجه محدوده‌ای را ارائه دهد. مزیت این است که معامله‌گران می‌توانند در صورت افزایش قیمت سکه از یک قیمت خاص، سود بیشتری ببرند، بر خلاف توقف ضرر، که در آن فقط می‌تواند با یک قیمت خاص خرید/فروش کند.

تنظیم Stop Loss و Take Profit

برای فعال کردن اعلان Stop Loss و دریافت خودکار سود در معاملات حاشیه بایننس، در اپلیکیشن بایننس یا مرورگر وب خود به margin بروید و یک سکه برای معامله انتخاب کنید. با انتخاب روش Isolated یا Cross Margin ادامه دهید و سطح اهرم خود را تعیین کنید. با انتخاب گزینه های Long یا Short ادامه دهید و سپس بر روی تب Sell کلیک کنید. روی توقف و قیمت ورودی کلیک کنید (به عنوان مثال، می توانید از قیمت سکه منهای ATR در حال حاضر استفاده کنید). روی محدودیت کلیک کنید و قیمت مورد نظر را وارد کنید. برای نهایی کردن سفارش خود، روی فروش *نام دارایی* کلیک کنید (برای اهداف این مقاله، ما از BTC استفاده کرده ایم).

1660744737 590 مزایای تجارت کریپتو در مارجین با بایننس چیست؟ وبلاگ

چرا باید از بایننس برای معاملات مارجین استفاده کنید؟

همانطور که در قسمت مقدماتی ذکر شد، بایننس یکی از بزرگترین و محبوب ترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است. در واقع، اغلب به عنوان بهترین مبادله بر اساس استانداردهای قابل قبول در نظر گرفته می شود. اما چرا باید برای معاملات مارجین به Binance تکیه کنید؟

در اینجا برخی از مهمترین دلایل استفاده از بایننس برای معاملات حاشیه آورده شده است:

 • از طریق صندوق های وام، کاربرانی که پول کافی ندارند می توانند به طور مساوی معامله کنند و سود ببرند.
 • بایننس طیف گسترده ای از جفت های معاملاتی مارجین را ارائه می دهد
 • بایننس از امنیت خوبی برخوردار است و به عنوان یک پناهگاه امن برای معاملات ارزهای دیجیتال عمل می کند
 • بایننس کارمزدهای معاملاتی نسبتاً پایینی را ارائه می دهد
 • بایننس وثیقه چند دارایی ارائه می دهد
 • بایننس به کاربران اجازه می‌دهد تا سفارش‌هایی را که ارزش بیشتری نسبت به سرمایه‌شان دارند، ثبت کنند
 • بایننس مارجین یک راه مناسب برای معامله گران برای به حداکثر رساندن سود و کسب درآمد غیرفعال در ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

گرد کردن

تجارت حاشیه بایننس یک ویژگی منحصر به فرد است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا پول نقد اضافی را برای معامله و کسب سود بیشتر قرض کنند. این یک راه عالی برای معامله گرانی است که از نظر سرمایه محدود هستند تا از مزایای بایننس استفاده کنند و درآمد غیرفعال در ارزهای دیجیتال کسب کنند.

تجارت حاشیه بایننس یکی از ابزارهای برتر ارائه شده توسط بایننس است. دارای ویژگی های مفید کافی برای معامله گرانی است که استراتژیک هستند اما بودجه محدودی برای تجارت دارند. به لطف ویژگی Stop Loss و Take Profit، خطرات را نیز به حداقل می رساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا