ارزهای دیجیتال

مروری عمیق بر اکوسیستم Rocketize، مقایسه آن با Floki Inu و Vita Inu – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

میم کوین ها دارایی های رمزنگاری هستند که بر اساس میم ها یا جوک های رایج در اینترنت ایجاد می شوند. از دوران کووید-19، سکه‌های میم به بخش جدایی ناپذیر بازار سکه تبدیل شده‌اند.

اولین سکه میم، Dogecoin (DOGE)، و رقیب نزدیک آن، Shiba Inu (SHIB)، سکه‌های میم با تم سگ هستند. این توکن‌ها در سال‌های اخیر یک انفجار عظیم قیمت را تجربه کرده‌اند. بسیاری از سکه‌های میم با تم سگ ایجاد شده‌اند.

Rocketize (JATO) یک میم سکه جدید است. برخلاف Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB)، میم سکه Rocketize (JATO) با تم سگ نیست. میم سکه Rocketize (JATO) چیست؟

Roketize (JATO) Meme Coin

Rocketize (JATO) یک دارایی رمزنگاری است که در شبکه زنجیره هوشمند Binance میزبانی می شود. این بلاک چین به دلیل مقیاس پذیری و توان عملیاتی بالا شناخته شده است.

سایر ویژگی های ارائه شده در زنجیره هوشمند بایننس عبارتند از:

  1. فرآیند تراکنش سوئیفت: زنجیره هوشمند بایننس تراکنش های سریع را ارائه می دهد. این عمدتا به دلیل فرآیندهای سریع اعتبارسنجی تراکنش است.
  2. کاهش هزینه تراکنش: زنجیره هوشمند بایننس به پلتفرم Rocketize (JATO) اجازه می دهد تا کارمزد تراکنش های پایینی را برای تراکنش های خود ارائه دهد.
  3. امنیت: شبکه زنجیره هوشمند بایننس یک بلاک چین به خوبی تثبیت شده است. آنها پروتکل های امنیتی محکمی دارند. پلتفرم Rocketize (JATO) از این ویژگی ها استفاده می کند و به کاربران خود یک محیط تجاری امن ارائه می دهد.
  4. قابلیت تعامل: زنجیره هوشمند بایننس می تواند آزادانه با بلاک چین اتریوم (ETH) و سایر بلاک چین های موجود در بازار سکه تعامل داشته باشد.

انجمن رمزنگاری Rocketize (JATO) عظیم است. این جامعه رمزنگاری به عنوان ملت اتمی شناخته می شود. نوآوران Rocketize (JATO) قصد دارند این جامعه را گسترش دهند. این انجمن ارتقاهای قابل توجهی را برای پلتفرم Rocketize (JATO) به ارمغان خواهد آورد.

این انجمن با استفاده از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی حفظ خواهد شد. فضاهای توییتر، پادکست ها و چت های صوتی ایجاد و اشتراک گذاری میم ها را تسهیل می کنند. آنها می توانند گرافیک، انیمیشن، ویدیو یا سایر گرافیک ها باشند.

پلتفرم Rocketize (JATO) توکن اصلی خود را منتشر می کند. این JATO به عنوان نماد تیک تیک دارد. توکن JATO به کاربران اجازه می دهد تا با متاورس تعامل داشته باشند. دارندگان JATO می توانند توکن های غیرقابل تعویض خود را ایجاد، ضرب و در بازارهای جهانی NFT آپلود کنند.

اکنون توکن Rocketize (JATO)، Floki Inu (FLOKI) و Vita Inu (VINU) را با هم مقایسه می کنیم.

1663828997 440 مروری عمیق بر اکوسیستم Rocketize، مقایسه آن با Floki Inu

توکن Rocketize (JATO) در مقابل Floki Inu (FLOKI) و Vita Inu (VINU)

فلوکی اینو (FLOKI) و ویتا اینو (VINU) سکه‌های میم هستند. این میم کوین ها با موفقیت در بازار سکه به خوبی تثبیت شده اند.

پروژه Floki Inu (FLOKI) به نام سگ شیبا اینو ایلان ماسک نامگذاری شد. این یک سکه میم با تم سگ ERC-20 است. علاوه بر اتریوم، توکن‌های FLOKI را می‌توان در زنجیره هوشمند بایننس نیز یافت.

توکن Floki Inu (FLOKI) ابزارهای دنیای واقعی را به کاربران خود ارائه می دهد. می توان از آن برای معاملات آنلاین استفاده کرد. بیش از 1500 فروشگاه آنلاین وجود دارد که با استفاده از توکن Floki Inu (FLOKI) پرداخت را می پذیرند.

توکن Floki Inu (FLOKI) نیز با متاورس سازگار است. دارندگان توکن FLOKI می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را در بازارهای اصلی NFT ایجاد و معامله کنند.

ویتا اینو (VINU)

پلتفرم Vita Inu (VINU) یک پلتفرم تراکنش بدون هزینه را به کاربران ارائه می دهد. به عبارت دیگر، برای استفاده از پلتفرم هزینه اضافی از کاربران دریافت نخواهد شد.

پلت فرم Vita Inu (VINU) یک رابط کاربرپسند برای اعضا فراهم می کند تا با فناوری واقعیت مجازی ارتباط برقرار کنند. دارندگان VINU می توانند بازی کنند، معاشرت کنند و فضای مجازی سفارشی خود را در اکوسیستم VINU بسازند.

سکه ویتا اینو (VINU)، VINU، یک سکه میم با تم سگ است که به سرعت در حال رشد است. در شبکه Vita DAG میزبانی می شود. این سکه نشانه حاکمیت برای پلتفرم است.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده اکوسیستم Vita Inu (VINU) VinuSwap است. این پلت فرم مبادله غیرمتمرکز بومی آن است. VinuSwap به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را مبادله کنند. کاربران می توانند به عنوان تامین کننده نقدینگی عمل کنند و پاداش دریافت کنند.

پلتفرم‌های Floki Inu (FLOKI) و Vita Inu (VINU) از جمله سکه‌های میم با تم سگ در بازار سکه هستند. پلت فرم Rocketize (JATO) وعده پشتیبانی از سفرهای فضایی را می دهد. حدس زده می شود که ارزش این توکن به «ماه» برسد.

نتیجه

توکن Rocketize (JATO) در بازار سکه جدید است. این پروژه هنوز پتانسیل پنهانی دارد. پس از راه اندازی کامل، ارزش آن افزایش می یابد. این رشد تصاعدی در قیمت توکن آن مشاهده خواهد شد. پیش فروش توکن JATO آغاز خواهد شد. برای شرکت و خرید پیش فروش آماده شوید.

Rocketize Token (JATO)

پیش فروش: http://rocket.rocketize.io/

وب سایت: http://rocketize.io/

تلگرام: https://t.me/RocketizeTokenOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا