ارزهای دیجیتال

مدیر عامل Skybridge عواملی را برای تحریک بازیابی بازار کریپتو فهرست می کند

صنعت کریپتو به تدریج با بهبود امیدوارکننده در عملکرد دارایی‌های دیجیتال، شاهد چشم‌اندازی از نور است. بر اساس روند صعودی جاری، آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیریت Skybridge Capital، نسبت به آینده ارزهای دیجیتال ابراز خوش بینی کرد. علاوه بر این، او به بازیگران کلیدی اشاره کرد که تأثیر مثبتی بر بازارهای ارزهای دیجیتال در آینده خواهند داشت.

اسکاراموچی توصیه کرد که سرمایه‌گذاران باید اعتماد و تمرکز خود را حفظ کنند و به فضای فعلی نگاه کنند. به دلیل سبقت بلندمدت با افزایش قیمت، تغییری برای سودآوری بیشتر بازار وجود خواهد داشت.

این مدیر در طی مصاحبه ای با CNBC نظرات خود را بیان کرد. او اظهار داشت که بسیاری از پروژه‌ها و نوآوری‌های جدید در فضای کریپتو در حال ایجاد تفاوت هستند. اما، به نظر او، مدت زیادی طول می کشد تا جریان های تجاری افزایش یافته در فضا، پاداش های بیشتری را به همراه داشته باشد.

علاوه بر این، اسکاراموچی به برخی از عوامل کلیدی اشاره کرد که معتقد است در بهبود بازار ارزهای دیجیتال نقش دارند. ابتدا، او اظهار داشت که بلاک چین اتریوم سرانجام در حال دریافت ارتقای مورد انتظار خود است زیرا ادغام در 15 سپتامبر انجام می شود.

به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، ارتقاء اتریوم به طور قابل توجهی بر قیمت آن در بازار تأثیر خواهد گذاشت. با راه اندازی Merge، شبکه از مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) منتقل می شود.

اتفاقات پیش از ادغام نتایج مثبتی را برای شبکه اتریوم ایجاد کرده است. سرمایه گذاری ها روزانه برای اتر و مشتقات آن در بازار افزایش می یابد. این با احساسات مثبت ادغام همراه است، که اسکاراموچی خاطرنشان کرد که تقاضا برای اتریوم و محصولات آن را افزایش می دهد.

تحولاتی که احتمالاً بازار کریپتو را روشن می کند

به گفته اسکاراموچی، سرمایه گذاران بیشتری در حال خرید شایعه ادغام اتریوم هستند. به دلیل اخبار مربوط به انتقال، ممکن است مجبور به فروش شوند. اما اسکاراموچی به شرکت کنندگان توصیه کرد که در حین سرمایه گذاری از چنین انگیزه هایی خودداری کنند. از نظر او دارایی ها سرمایه گذاری های بلندمدتی هستند که باید در بلندمدت سود بیشتری داشته باشند.

به‌علاوه، اسکاراموچی شاخص‌های مثبت دیگری را فهرست کرد که بازار ارزهای دیجیتال را در آینده افزایش می‌دهد. این شامل شبکه لایتنینگ، یک پروتکل پرداخت لایه دو است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است، با افزایش علائم بهبود.

همچنین، مشارکت بین BlackRock و Coinbase و راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی بیت‌کوین توسط BlackRock وجود دارد.

به نظر اسکاراموچی، لری فینک، مدیر عامل بلک راک، تقاضاهای بالای سازمانی برای دارایی های دیجیتال را درک می کند. این امر باعث می شود که او در ایجاد برخی همکاری ها، به ویژه با Coinbase، و توسعه محصولات مرتبط حرکت کند.

اگرچه قیمت ها همچنان در نوسان است، برخی از ارزهای دیجیتال در حال حرکت به سمت بالا هستند. به عنوان مثال، بیت کوین در ماه گذشته حدود 20 درصد افزایش داشت در حالی که اتر 62 درصد افزایش یافت.

اتریوم در حال حاضر در منطقه قرمز معامله می شود منبع: ETHUSDT در TradingView.com

همچنین، اسکاراموچی ضمن اشاره به رکورد چشمگیر ماه جولای در مورد نرخ تورم، شناور بهتری در اقتصاد جهانی پیش بینی می کند. در نتیجه، او انتظار دارد 6 تا 12 ماه آینده خروجی قوی مشابه سه ماهه چهارم سال 2019 داشته باشد.

Featured image from Pixabay, Charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا