ارزهای دیجیتال

مدیر عامل: پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Paxful اتریوم را در یک حرکت یکپارچگی حذف کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Peer-to-Peer (P2P) Paxful در حال حذف اتریوم از فهرست است.

ری یوسف، مدیرعامل Paxful روز چهارشنبه در توییتر این خبر را اعلام کرد و حرکتی که انجام داده بود را تایید کرد. ده روز قبل اشاره کرد.

یوسف در یک پیام گفت: “ما بالاخره #اتریوم را از بازار خود بیرون انداختیم. 11.6 میلیون انسان ایمن تر. صداقت بر درآمد.” توییت، از دوندگان همکار بورس می خواهد که از این روش پیروی کنند.

تصویری از بیانیه یوسف به مشتریان همراه با توییت بود. متن جزئیات بیشتری در مورد اینکه چرا مدیر عامل تصمیم گرفت ETH را از صرافی P2P خود حذف کند، ارائه کرد. یوسف به سه دلیل اصلی برای بیرون راندن اتریوم اشاره کرد: حرکت آن به سمت اثبات سهام (PoS)، عدم تمرکززدایی، و گسترش روزافزون کلاهبرداری در اکوسیستم آن.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا