ارزهای دیجیتال

مدل قیمت شیبا اینو لیوان و دسته را شکل می دهد، این به چه معناست؟

قیمت شیبا اینو در هفته گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کرده بود. با این حال، در 24 ساعت گذشته، سکه در نمودار خود به سمت پایین حرکت کرد. میم سکه از پشت طرح جام و دسته خود که در چند ماه گذشته در حال شکل گیری بود، شکسته بود. این به نشانه هایی از صعود اشاره داشت.

علیرغم کاهش قیمت شیبا اینو، چشم انداز فنی سکه همچنان در زمان نگارش این مقاله مثبت بود. اگر شیبا اینو بتواند بالای سطح 0.000015 دلار باقی بماند، میم کوین می تواند نزدیک به علامت قیمت 0.000021 دلار معامله شود.

این بدان معناست که قیمت Shiba Inu می تواند در روزهای آینده تقریباً 50 درصد افزایش یابد. قدرت خرید برای Meme-coin همچنان قوی بود. باید قدرت خرید قابل توجهی در بازار باقی بماند تا شیبا بتواند روند صعودی خود را حفظ کند.

این رالی پس از آن اتفاق افتاد که بایننس اعلام کرد که پشتیبانی SHIB را در کارت های پرداخت صادر شده در اروپا اضافه می کند. این به نوبه خود پتانسیل Shiba Inu را برای کمک به یافتن کاربران جدید در فضای رمزنگاری افزایش داده است.

قیمت شیبا اینو: تحلیل یک روزه

شیبا اینو در نمودار یک روزه 0.000015 دلار قیمت داشت منبع: SHIBUSD در TradingView

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.000015 دلار معامله می شد. این پس از شکسته شدن قیمت شیبا اینو به بالای الگوی جام و دسته است.

الگوی فنجان و دسته شیبا اینو به معنای حرکت صعودی برای سکه است. فشار خریداران می تواند به افزایش قیمت Shiba Inu کمک کند.

مقاومت فوری برای سکه در 0.000016 دلار بود. سقوط از سطح قیمت فعلی، سکه را به 0.00009 دلار کاهش می دهد.

مقدار SHIB معامله شده در آخرین جلسه معاملاتی اندکی کاهش یافت که به معنای افزایش اندکی فشار فروش بود. علیرغم کاهش قیمت، قدرت خرید به میزان قابل توجهی بالا باقی ماند.

تحلیل فنی

شیبا اینو قیمت
شیبا اینو در نمودار یک روزه در منطقه اشباع خرید دیده شد | منبع: SHIBUSD در TradingView

میم کوین قبلا شرایط خرید بیش از حد را در نمودار یک روزه خود ثبت کرده بود. با وجود کاهش اندک قیمت شیبا اینو، خریداران همچنان بر بازار تسلط داشتند.

شاخص قدرت نسبی پس از عقب نشینی از علامت 80 بالاتر از علامت 60 بود. SHIB در زمان نگارش مقاله حتی پس از اصلاح کوچک همچنان در منطقه بیش از حد ارزش گذاری شده بود.

قیمت SHIB بالاتر از خط 20-SMA بود که نشان دهنده حرکت خریداران در بازار بود.

شیبا اینو قیمت
Shiba Inu سیگنال خرید را در نمودار یک روزه نمایش داد | منبع: SHIBUSD در TradingView

شاخص های فنی SHIB به افزایش قدرت خرید اشاره کرده بود. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و تغییر قیمت را به تصویر می کشد. MACD هیستوگرام های سبز رنگی را به نمایش گذاشت که به این معنی بود که سیگنال خرید در نمودار وجود دارد.

شاخص حرکت جهت دار نشان دهنده جهتی است که قیمت دارایی در آن حرکت می کند و همچنین اینکه آیا معکوس هایی وجود خواهد داشت یا خیر. DMI مثبت بود زیرا خط +DI بالای خط -DI بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) افزایشی را نشان می دهد که به این معنی است که حرکت قیمت فعلی قوی شده است.

Featured image from Thewistle, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا