ارزهای دیجیتال

مخازن فعالیت کاربر زنجیره هوشمند بایننس، چرا قیمت BNB ممکن است متضرر شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

از زمانی که بایننس به دلیل ممیزی منتشر شده توسط Mazars مورد انتقاد قرار گرفت، BNB Price شاهد کاهش های زیادی بوده است. ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) مانند آتش سوزی گسترده شده بود و منجر به برداشت بیش از 5 میلیارد دلار از صرافی ارز دیجیتال شد. با این وجود، بایننس توانست در برابر هجوم مقاومت کند و در میان همه اینها، فعالیت در زنجیره هوشمند بایننس به شدت کاهش یافته است و تصویری نزولی را برای قیمت BNB ترسیم می کند.

کاهش 15 درصدی فعالیت زنجیره بایننس

هفته گذشته، فعالیت‌های زیادی در زنجیره هوشمند بایننس انجام شد که نشان داد آدرس‌های فعال روزانه در ابتدای آخر هفته به 1.2 میلیون رسید. با این حال، با آغاز هفته جدید، این معیار سریعاً شکست خورده است و تعداد آدرس‌های فعال روزانه به طور چشمگیری کاهش یافته است.

داده های YCharts نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، آدرس های فعال زنجیره هوشمند Binance بیش از 15.70٪ کاهش یافته است. این نشان دهنده یک معکوس کامل در استفاده بالای ثبت شده بین جمعه و شنبه بود، زمانی که فعالیت در زنجیره از همه بلاک چین های دیگر پیشی گرفت. در حال حاضر، این تعداد به 947414 آدرس فعال روزانه در بلاک چین می رسد. بنابراین از جمعه تا کنون، آدرس های فعال بیش از 150000 کاهش یافته است.

BSC daily active addresses falls 15% | Source: YCharts

آدرس‌های منحصربه‌فرد جدید در روز نیز در این مدت کاهش یافتند و در دوره 24 ساعته 15.27 درصد کاهش یافتند. به همین ترتیب، تراکنش‌های روزانه نیز شکست خوردند و در این مدت 15.27 درصد کاهش یافت در حالی که کارمزد تراکنش‌های انجام شده در شبکه 10.86 درصد کاهش یافت.

جالب اینجاست که آدرس‌های فعال روزانه BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس با رشد 9.84 درصدی بیشترین افزایش را برای دوره زمانی داشته است و همچنین میانگین کارمزد تراکنش BSC با افزایش 6.58 درصدی به 0.1457 دلار در هر تراکنش رسیده است.

قیمت BNB چگونه پاسخ خواهد داد؟

در آغاز آخر هفته که فعالیت در زنجیره هوشمند بایننس شروع به افزایش کرده بود، در این مدت افزایش قابل توجهی در قیمت BNB مشاهده شد. این دارایی دیجیتال روز جمعه قبل از اینکه آدرس‌های فعال شروع به از دست دادن سرعت خود کنند، به اوج محلی 264 دلار رسیده بود.

نمودار قیمت BNB از TradingView.com

BNB price trending below $250 | Source: BNBUSD on TradingView.com

تا روز شنبه، بیش از 100000 کاهش در آدرس‌های فعال روزانه با کاهش شدید قیمت BNB همراه شد. این افت به قلمرو 220 دلاری نشان دهنده ارتباط بین فعالیت در بلاک چین و قیمت سکه است.

اگر قرار بود ارز دیجیتال با این روند همراه باشد، قیمت BNB امروز ممکن است شاهد کاهش احتمالی باشد. با این حال، درست مانند تعطیلات آخر هفته، چنین کاهشی تنها موقتی خواهد بود و انتظار می رود که بهبودی شدید بعد از آن اتفاق بیفتد. کاهش 10 درصدی دیگر نسبت به قیمت‌های فعلی باعث می‌شود که دارایی دیجیتال یک بار دیگر از قلمرو 220 دلاری بازدید کند.

BNB در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 246 دلار در حال تغییر است. طبق داده‌های Coinmarketcap، در روز گذشته 0.49 درصد و در هفته گذشته 12.37 درصد کاهش یافته است.

تصویر برجسته از Binance، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا