ارزهای دیجیتال

محصولات پیشرو B2Broker – B2Core، MarksMan و B2Trader – اکنون حتی بیشتر در دسترس هستند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

محصولات پیشرو B2Broker - B2Core، MarksMan و B2Trader - اکنون حتی بیشتر در دسترس هستند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

به روز رسانی های جدید اینجا هستند! B2Broker، پیشگام در نقدینگی و فناوری‌های مرتبط برای بازارهای فارکس، CFD و Crypto، خوشحال است که یک ارتقاء عظیم را اعلام می‌کند! محصولات آن B2Core، MarksMan و B2Trader به لطف یک سیاست قیمت‌گذاری جدید حتی برای طیف وسیع‌تری از شرکت‌ها مقرون به صرفه‌تر شده‌اند. این راه حل قطعا به گسترش فرصت ها برای آن دسته از معامله گران و کارگزارانی کمک می کند که همیشه می خواستند این محصولات را در عمل امتحان کنند. با تشکر از شما برای حمایت مداوم شما!

تغییرات در هزینه ها

1666596101 899 محصولات پیشرو B2Broker B2Core، MarksMan و B2Trader اکنون

برای همه مشتریان B2Trader، MarksMan و B2Core، هیچ هزینه‌ای برای راه‌اندازی وجود ندارد که نگران آن باشید. در حال حاضر، هر سه محصول بدون هیچ گونه هزینه راه اندازی اولیه در دسترس هستند. در نتیجه، مشتریان می توانند پس انداز قابل توجهی داشته باشند، همانطور که قبلاً باید هزینه یکباره 2000 دلار برای MarksMan و 25000 دلار برای B2Trader پرداخت کنند. حذف هزینه‌های راه‌اندازی از این محصولات، شروع کار مشتریان را آسان‌تر می‌کند و در آینده در هزینه‌های بیشتری صرفه‌جویی می‌کند. همچنین، با حذف هزینه‌های راه‌اندازی، مشتریان می‌توانند با تغییر نیازهایشان در طول زمان، استفاده خود از این محصولات را بدون نگرانی در مورد پرداخت بیشتر افزایش دهند. چنین بهبودی هم به مشتریان و هم برای کسب و کارهایی که این راه حل ها را ارائه می دهند، سود خواهد برد.

برای اطمینان از اینکه B2Broker می‌تواند هزینه‌های راه‌اندازی را در آینده حذف کند و چنین پس‌اندازی باورنکردنی را به مشتریان خود ارائه دهد، شرایط و ضوابط قرارداد خدمات خود را اصلاح کرده‌ایم. B2Trader، Marksman Liquidity Hub و B2Core اکنون برای تبدیل شدن به مشتری یکی از این سیستم‌ها به پیش پرداخت سه ماهه نیاز دارند. با این تغییر، فرآیند صورت‌حساب خود را ساده‌تر می‌کنیم و در عین حال هزینه‌های مشتری خود را کاهش می‌دهیم و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را برای آنها ارائه می‌کنیم که تجربه آنها را با ما افزایش می‌دهد.

مشتریان B2Trader نیز نگران پرداخت جداگانه فاکتور خدمات وب آمازون نخواهند بود. این خدمات عالی توسط B2Broker به صورت رایگان ارائه می شود، زیرا ما خود هزینه ها را پوشش می دهیم. به این ترتیب، مشتریان ما فقط ملزم به پرداخت یک پرداخت در ماه برای خدمات هستند. امیدواریم با ایجاد این تغییر، مشتریان ما بتوانند امور مالی خود را به نحو احسن مدیریت کنند و فرصتی برای پس انداز بیشتر در دراز مدت داشته باشند.

تغییرات در محصول

1666596101 462 محصولات پیشرو B2Broker B2Core، MarksMan و B2Trader اکنون

در نتیجه کار مجدد سیستم بسته بندی ما برای B2Trader برای اینکه آن را تا حد امکان کاربر پسند و ساده کنیم، ما مطمئن هستیم که مشتریان ما می توانند به طور موثرتری تجارت کنند. در حال حاضر، همه بسته ها عملکرد کاملی را ارائه می دهند و تفاوت بین آنها را می توان به وضوح با عمق دفتر سفارش و تعداد ابزارهای معاملاتی تعیین کرد. اگر به حداقل تعداد جفت با یک دفترچه سفارش ساده نیاز دارید، می توانید بسته استاندارد را در نظر بگیرید. با این وجود، اگر قصد دارید تعداد زیادی سکه و توکن را به طور همزمان فهرست کنید، بسته Enterprise با 100 جفت و یک دفترچه سفارش 100×100 راه حل ایده آل برای نیازهای شما خواهد بود.

1666596102 26 محصولات پیشرو B2Broker B2Core، MarksMan و B2Trader اکنون

علاوه بر این، محدودیت‌هایی را در مورد تعداد ارائه‌دهندگان نقدینگی خارجی که می‌توان در بسته پیشرفته MarksMan Liquidity Hub ادغام کرد را حذف کرده‌ایم تا انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشیم. همه مشتریان اکنون می توانند به تعداد نامحدودی از ارائه دهندگان نقدینگی خارجی متصل شوند، بنابراین می توانند خدمات معاملاتی را با اطمینان خاطر، با علم به اینکه می توانند بهترین نرخ ها را در بازار دریافت کنند، ارائه دهند. در نتیجه این تغییرات، همه مشتریان انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری خواهند داشت و این روند را برای آنها آسان تر می کند.

تیم B2Core همچنین صف های مشتری را به عنوان بخشی از این نسخه معرفی می کند! ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان برای ما اولویت اصلی است و ما یک صف منظم برای بسته های استاندارد و پیشرفته و همچنین یک صف اختصاصی برای بسته Enterprise خود ایجاد کرده ایم. تیم های ما قبلاً مطلع شده اند و در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل درخواست ها هستیم. به محض تایید همه چیز، بسته Enterprise و کلیه وظایف مرتبط با آن در اولویت قرار خواهند گرفت. با پیاده سازی این سیستم جدید، ما مطمئن هستیم که می توانیم بهتر از همیشه به مشتریان خود خدمات ارائه دهیم.

به‌علاوه، ما همه ویژگی‌های «به‌زودی» را از بسته‌های خود حذف کرده‌ایم تا مشتریان ما بتوانند از قبل ببینند چه چیزی ارائه می‌دهیم و چه چیزی را نداریم. این بدان معناست که این ویژگی تا زمانی که به‌روزرسانی مربوطه با گذشت زمان منتشر نشود، در دسترس نخواهد بود. برای اینکه مشتریان خود را قادر به تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه کدام بسته برای آنها مناسب تر است، بگیرند، ما تلاش می کنیم تا حد امکان صادقانه و پیشرو باشیم.

از هم‌اکنون، تمام ادغام‌ها به‌منظور ارائه نمایش دقیق‌تری از محصولات و ترکیب ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی شده‌اند. این پیشرفت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه معاملاتی بهتری را برای شما فراهم کنند و در عین حال آن را لذت‌بخش‌تر کنند.

قیمت ها

1666596102 202 محصولات پیشرو B2Broker B2Core، MarksMan و B2Trader اکنون

علاوه بر این، ما تغییراتی در ساختار قیمت‌گذاری خود ایجاد کرده‌ایم تا شفاف‌تر و شفاف‌تر شود. در حال حاضر، ما سه محصول داریم که مفتخریم به مشتریان خود ارائه دهیم: B2Trader، MarksMan و B2Core. از آنجایی که دیگر هزینه راه اندازی یا هزینه اضافی برای خدمات وجود ندارد، بلکه فقط یک پرداخت ماهانه است، قیمت ها به شرح زیر است:

  • B2Core سه بسته ماهانه ارائه می دهد: بسته استاندارد 1000 دلار، بسته پیشرفته 1500 دلار و بسته Enterprise 2500 دلار هزینه دارد.
  • هزینه بسته استاندارد برای B2Trader 6000 دلار در ماه، بسته Advanced 8000 دلار در ماه و بسته Enterprise 10000 دلار در ماه است.
  • بسته استاندارد MarksMan 1000 دلار در ماه، بسته پیشرفته 2000 دلار در ماه و بسته Enterprise 3000 دلار در ماه هزینه دارد (به علاوه حجم معاملات پوشش ریسک).

اگر به فکر ثبت نام برای اشتراک سالانه هستید، یک معامله شگفت انگیز وجود دارد که باید بدانید. اگر به یک سال کامل متعهد شوید، با دریافت سه ماه رایگان به عنوان پاداش، تخفیف دریافت خواهید کرد. بنابراین، به جای ۱۲ ماه، فقط ۹ ماه باید پرداخت کنید.

نتیجه

خوشحالیم که قیمت جدید B2Broker را به شما معرفی می کنیم تا ارزش بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهیم. با جدیدترین گزینه های قیمت گذاری برای B2Core، MarksMan، و B2Trader، این محصولات اکنون برای مشاغل در هر اندازه در دسترس هستند. انجام این مراحل به B2Broker اجازه می دهد تا به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود ادامه دهد. بنابراین، چرا از امروز شروع نکنید؟ این معامله عالی را از دست ندهید! با کسری از هزینه از این محصولات لذت ببرید! منتظر بروزرسانی ها و ویژگی های بیشتر در آینده باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیشنهاد با ما در میان بگذارید. ما برای بازخورد شما ارزش قائل هستیم و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به آن انجام خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا