ارزهای دیجیتال

محدوده Aptos (APT) فقط بالای 8 دلار است، آیا زمان آن رسیده که آن توکن های Airdrop را تخلیه کنید؟

راه اندازی Aptos (APT) به یکی از پر هرج و مرج ترین راه اندازی ها در تاریخ اخیر کریپتو تبدیل شده است. دارایی دیجیتال راه خود را به شبکه اصلی رسانده بود و فهرست های صرافی متمرکز به زودی پس از آن سرازیر شدند. با این حال، پروژه به زودی با پرس و جوهایی در مورد توکنومیک ها و اینکه چگونه جامعه قرار بود توکن ها را دریافت کند، غرق شد زیرا هیچ پیشنهاد اولیه سکه (ICO) وجود نداشت. یک ایردراپ عجولانه را نشان دهید که در هنگام پرتاب هزاران دلار ارزش داشت.

Aptos Airdrop

ساعاتی قبل از اینکه توکن Aptos (APT) در صرافی‌های پیشرو مانند Coinbase، Binance و FTX فعال شود، توییتر کریپتو شروع به پرسیدن سؤالات مهم در مورد این پروژه کرده بود. اول این بود که لیست های مبادلات بدون اینکه توکنومیکس عمومی شود، اعلام می شد. این منجر به پستی از پروژه شد که توکنومیکس را اعلام می کرد.

در مرحله بعد، سؤالاتی در مورد چگونگی دریافت 51 درصد از عرضه توکنی که برای «انجمن» تخصیص داده شده بود، توسط اعضای جامعه مطرح شد. با توجه به سوء ظن مبنی بر اینکه سرمایه گذاران در این پروژه از قبل توکن های آماده برای ریختن در خرده فروشی را داشتند، کاربران شروع به معرفی این راه اندازی به عنوان یک طرح پمپ و تخلیه کردند. علاوه بر این، جامعه از فقدان ایردراپ یا حداقل فرصتی برای کاربران برای دریافت توکن‌های APT قبل از فهرست‌بندی مبادلات ابراز تاسف کرد.

آنچه در پی خواهد آمد یکی از غیرمنتظره‌ترین ایردراپ‌ها در تاریخ کریپتو خواهد بود. ایردراپ ماسبق به منظور پاداش دادن به شرکت کنندگان اولیه شبکه با توکن های APT اعلام شد. ذخیره برای هر شرکت کننده به حدود 150 توکن APT رسید که در یک نقطه هزاران دلار ارزش داشت.

زمان فروش توکن های APT است؟

APT استراق سمع کردن در حال حاضر دور شده است و انتظار می رود اکثر شرکت کنندگان واجد شرایط قبلا توکن های خود را درخواست کرده باشند. داده‌های صرافی رمزارز Binance نشان می‌دهد که قیمت این دارایی دیجیتالی تقریباً 60 دلار در 24 ساعت گذشته است که ارزش 150 توکن Aptos ادعا شده از ایردراپ را در یک نقطه تقریباً 9000 دلار می‌کند.

APT price trending at $8.12 | Source: APTBUSD on TradingView.com

قیمت APT از آن زمان تاکنون بیش از 85 درصد کاهش یافته است و قیمت فعلی آلتکوین اکنون به 8 دلار رسیده است. این باعث می شود ارزش توکن های APT airdrop در زمان نگارش این مقاله 1200 دلار باشد. برای برخی، ممکن است این سطح قیمتی جذاب برای فروش نباشد.

با این حال، در طول سال‌ها، داده‌ها همچنان بر خلاف نگه داشتن توکن‌های ایردراپ شده است. مطالعه مساری در سه ماهه اول سال 2022 در واقع نشان داد که به محض دریافت توکن های airdropped سود بیشتری دارد. در حالی که برخی از موارد دورافتاده وجود دارد که در دراز مدت درآمد بیشتری کسب کرده اند، اکثریت قریب به اتفاق فوراً فروش موفق تری داشته اند.

APT کمتر از 24 ساعت در بازار است، به این معنی که ممکن است پس از پمپ فعلی زباله های بیشتری وجود داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد، دارندگان airdrop می توانند ارزش توکن های خود را به سرعت کاهش دهند. همچنین طبق گزارش‌ها، Aptos قرار است ایردراپ دیگری را انجام دهد که احتمالاً به معیارهای متفاوتی نسبت به اولی نیاز دارد.

Featured image from Boxmining, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا