ارزهای دیجیتال

مجموعه #WeAreUkraine NFT برای اوکراین راه اندازی شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مجموعه #WeAreUkraine NFT برای اوکراین راه اندازی شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

میامی، ایالات متحده آمریکا (10 اوت 2022) – اولین سرمایه گذاری بشردوستانه بنیاد DIG تازه تاسیس است #مااوکراین هستیمیک مجموعه انحصاری NFT به نفع اوکراین است که با مشارکت سازمان های خیریه بین المللی بین المللی Save the Children و Women for Women International راه اندازی شد.

بنیاد DIG که توسط گروه سرمایه گذاری غیرمتمرکز دبی (DIG)، یک شرکت چندملیتی فناوری بلاک چین که تغییرات تاثیرگذاری را از طریق فناوری بلاک چین ایجاد می کند، تأسیس شده است، بنیاد DIG یک موسسه خیریه غیرانتفاعی است که زنان و دختران جوان را با ارائه آموزش های پیشرفته STEM به آنها توانمند می کند، بنابراین آنها ممکن است در زمینه پیشرفت کنند. اقتصاد دیجیتال رو به رشد

بنیاد DIG برای اولین سرمایه گذاری خیریه خود با افراد مشهور اوکراینی و قهرمان تغییر همکاری کرده است جمالا، برای ایجاد مجموعه انحصاری NFT #WeAreUkraine. جمالا، خواننده و ترانه‌سرایی که پس از پیروزی در مسابقه یوروویژن 2016 به شهرت بین‌المللی رسید، نقش سفیر کمپین انتخاباتی را بر عهده خواهد گرفت.

این مجموعه خیریه مولد NFT متشکل از 14850 NFT – کلکسیون های دیجیتال منحصر به فرد – از چهارشنبه 10 آگوست به مدت 6 ماه برای خرید در دسترس خواهد بود و در OpenSea قابل مشاهده است. این مجموعه دارای بازنمایی هنرمندان از مشهورترین بناها و مکان های دیدنی از شهرهای اوکراین است. سه NFT اضافی – ضبط ویدیویی از جمالا در حال خواندن سه آهنگ فولکلور اوکراینی – بعداً به عنوان جایزه برای دارندگان NFT تصادفی پخش خواهد شد.

هفتاد درصد از کل درآمدهای جمع آوری شده به طور مساوی بین دو موسسه خیریه بین المللی که با بنیاد DIG شریک هستند: Save the Children and Women for Women International توزیع می شود و 30 درصد باقی مانده برای هزینه های عملیاتی اختصاص می یابد.

به گفته سازمان بین المللی مهاجرت، جنگ تمام عیار علیه اوکراین در 24 فوریه 2022 آغاز شد و از زمان تهاجم، بیش از 7.1 میلیون نفر در داخل کشور آواره شده اند. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل گزارش می دهد که بیش از 5.9 میلیون پناهجو از کشور فرار کرده اند که بیشتر آنها زنان و کودکان هستند. تخریب زیرساخت‌ها گسترده بوده و چندین مکان دیدنی اوکراین از جمله برج تلویزیون کیف، دانشگاه ملی کارازین خارکف و فرودگاه بین‌المللی آنتونوف آسیب دیده‌اند.

هایدن اسنیپ، مدیر عامل DIG و مدیر شریک جهانی، مشتاق بوده است که بنیاد DIG را از کار بیاندازد و در محصولات خیریه مشارکت کند که می تواند تأثیری ماندگار بگذارد.

اسنیپ می گوید: «فناوری بلاک چین می تواند برای ایجاد تفاوت و کمک به نیازمندان استفاده شود. DIG در محصولات و پروژه هایی سرمایه گذاری می کند که ارزش های تمرکززدایی، استقلال مالی و آزادی فردی را القا می کند و بنیاد ما از این ایده آل ها برای توانمندسازی زنان و کودکان برای تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران نوآور Web3 استفاده خواهد کرد.

درآمد حاصل از فروش مجموعه #WeAreUkraine NFT به Save the Children کمک می کند تا در کنار شرکای محلی در توزیع غذا، آب، اقلام بهداشتی، حمایت روانی اجتماعی و کمک های نقدی برای کودکان و خانواده هایشان که نیاز شدید در اوکراین و مناطق اطراف دارند، به کار خود ادامه دهند. Save the Children همچنین در صورت امکان فضاهای امن برای کودکان ایجاد می کند.

Ettore Rossetti، رئیس بخش دیجیتال، بازاریابی، مشارکت‌های نوآوری و Web3 در Save the Children، می‌گوید که Save the Children از سال 2014 از کودکان و خانواده‌های اوکراین حمایت می‌کند – تقریباً تا زمانی که این سازمان کمک‌های ارزهای دیجیتال را پذیرفته است. این سازمان جهانی بشردوستانه اولین سازمان بین‌المللی غیردولتی جهان بود که در سال 2013 در پاسخ به طوفان هایان که فیلیپین را ویران کرد، اهدای بیت کوین را پذیرفت.

«کمک‌های رمزنگاری کار Save the Children برای حمایت از کودکان و خانواده‌های آنها که تحت تأثیر بحران اوکراین قرار گرفته‌اند را تقویت می‌کند و کمک‌های واقعاً بدون مرز را امکان‌پذیر کرده است. این فقط تمرکززدایی مالی نیست، بلکه بشردوستی نیز هست.» «میلیون‌ها کودک در خطر آوارگی، جدایی خانواده، آسیب‌های روحی و وقفه در تحصیل هستند. با اهدای کریپتو به Save the Children، زندگی عزیز – یا “HODL” – را حفظ می کنید و برای بچه ها امیدوار هستید. کمک‌های ارز دیجیتال و درآمدهای حاصل از پروژه‌های NFT به جریان‌های مالی جایگزین برای شرایط اضطراری جهانی که ما به آنها پاسخ می‌دهیم مانند درگیری در اوکراین تبدیل شده‌اند.

سارا باوکات، مدیر عامل زنان برای زنان بین المللی – انگلستان، در مورد این همکاری جدید اظهار نظر کرد و گفت:

«زنان اغلب بار سنگین جنگ و درگیری را متحمل می‌شوند و کمک‌های مالی بنیاد DIG به ما کمک می‌کند تا نیازهای فوری آنها را برطرف کنیم. از طریق صندوق پاسخگویی به تضاد، ما حمایت روانی، مشاوره حقوقی و آموزش‌هایی را ارائه می‌دهیم تا زنان بتوانند از خود و خانواده‌هایشان بهتر حمایت کنند – چه در اوکراین آواره باشند و چه در لهستان پناه گرفته‌اند، و به زنان بازماندگانی که با خسارات غیرقابل تصوری مواجه شده‌اند کمک می‌کنیم. تروما برای بازسازی زندگی خود و یافتن راهی برای پیشبرد.”

جمالا، که امسال جایزه ای از سوی شورای آتلانتیک برای “رهبری هنری برجسته” دریافت کرد، می گوید که هر کاری که می تواند برای افزایش آگاهی در مورد سختی های کشورش و مصائب مردمش انجام خواهد داد. من مفتخرم که از این کمپین حمایت می کنم و آگاهی را در مورد آن و میهنم افزایش می دهم. من هر کاری که در توانم باشد انجام خواهم داد تا درباره این جنگ بی دلیل که جان ده ها هزار اوکراینی را گرفته است، خبر بدهم.»

این کمپین همچنین توسط Miss Ukraine Universe Bogdana Nazarova – یک مدل و مجری تلویزیونی که در حال حاضر عنوان Miss Miami US Nation را دارد، حمایت می شود. به https://weareukrainenft.org/ مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا