ارزهای دیجیتال

مجموعه Uniq Guggenheim برای تجارت در P2PB2B در دسترس است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مجموعه Uniq Guggenheim برای تجارت در P2PB2B در دسترس است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

مجموعه یونیک گوگنهایم: چیست؟

مجموعه “برس اصلاح منحصر به فرد GUGGENHEIM” توسط رودولف گوگنهایم در آوریل 1973 ایجاد شد. در سال 2022، Ruedi Guggenheim ایده دیجیتال و مجازی را در نظر گرفت. “خانه هنر دیجیتال” چیزی است که او برای UNIQG در نظر می گیرد، جایی که فرصت های جدیدی برای نوجوانان و بزرگسالان در دسترس است.

تیم UNIQG در حال توسعه بازار NFT و گسترش قرارداد هوشمند است. آنها هر روز برای رشد اکوسیستم خود و جذب شرکای جدید تلاش می کنند. هدف این پروژه ایجاد یک جامعه قوی در اطراف توکن UNIQG و بازار آن است.

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند؟

Uniq Guggenheim Collection (UNIQG) یک شرکت توکن کلکسیونی، مبتکر و مستقر در سوئیس است. این تیم با شبکه حرفه ای از کارشناسان و شرکای هنری خود در حال توسعه اولین پلت فرم NFT در سوئیس است. این پلتفرم به هنرمندان اجازه می دهد NFT ها را ایجاد و بفروشند و ویژگی های مختلفی را برای ایجاد و فروش NFT ارائه می دهد.

ایجاد یک جامعه سالم و پایدار هدف این پروژه است. UNIQG بر روی جامعه و اکوسیستم NFT، به ویژه بازار و مشوق های کاربران متمرکز است. در زمان عرضه به بازار، شرکت می‌خواست مطمئن شود که توکن‌ها به طور عادلانه توزیع می‌شوند، بدون اینکه هیچ فردی مقادیر زیادی در اختیار داشته باشد. جامعه UNIQG 25٪ از توکن ها را دریافت می کند.

توکنومیکس

  • همانطور که قبلا ذکر شد، 25٪ به جامعه پروژه تعلق می گیرد
  • اکوسیستم NFT 25٪ دریافت می کند
  • 20 درصد به تیم تعلق می گیرد
  • مشارکت ها و همکاری ها 10٪ دریافت می کنند
  • 10 درصد به بازاریابی اختصاص دارد
  • بقیه به مشاوران و ارتقا می رسد

به هر حال، مجموعه Uniq Guggenheim برای معامله در صرافی P2PB2B در دسترس است. اگر به این پروژه علاقه دارید، شانس فوق العاده ای برای عضویت در انجمن آن دارید.

کانال های رسانه های اجتماعی پروژه را بررسی کنید:

▪️ وب سایت
▪️ تلگرام
▪️ فیسبوک
▪️ توییتر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا