ارزهای دیجیتال

متاکریپ بر خلاف Chainlink و Hex بر ارائه سودهای عالی برای کاربران در بازار متمرکز است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

ارزهای رمزنگاری شده از زمان آغاز به کار بازارهای مالی را شکل داده اند و بسیاری از افرادی که در ابتدا سؤالاتی داشتند که آیا ارزهای دیجیتال آینده ای دارد یا خیر، اکنون طرفداران کریپتو هستند. اخیراً، شاهد کارکردن ارزهای رمزنگاری‌شده در سرمایه‌گذاری‌های مختلف با ارائه ایده‌هایی مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، Metaverse، و اخیراً، بازی‌های غیرمتمرکز و امور مالی (GameFi) با بازی‌های بازی برای کسب درآمد بوده‌ایم. پروژه‌هایی مانند شبکه متاکریپ امیدوارند که یک پیشرفت واقعی در تجارت GameFi ایجاد کنند. Chainlink (LINK) و Hex Coin (HEX) مدتی است که باعث ایجاد موج هایی در بازار ارزهای دیجیتال شده اند. کریپتو جدید متاکریپ (MTCR) با ایجاد تحول در کل صنعت کریپتو برای بهتر شدن برای کاربران در پلتفرم خود، کارهای زیادی انجام می دهد.

متاکریپ بر خلاف Chainlink و Hex بر ارائه سودهای عالی برای کاربران در بازار متمرکز است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 4

ویژگی های Chainlink (LINK) در سوال

با استفاده کلی از نوآوری بلاک چین، توافقات زیرکانه و منابع اطلاعاتی بیرونی، Chainlink (LINK) به مشتریان و خریداران خود این امکان را می دهد که از نیروهای انگیزشی پراکنده شده توسط رایانه های شخصی کاملاً شبکه ای خود استفاده کنند. هزینه‌های این فعالیت‌ها توسط توکن Chainlink (LINK) اما با هزینه بالا انجام می‌شود. مشتریان انتقال می دهند و یک چرخه ارتباط بین فردی طولانی مدت را با توکن Chainlink (LINK) به عنوان میانجی برای چنین همکاری شکل می دهند. NFT ها روی پلتفرم پویا هستند، به این معنی که می توان آنها را توسط چهره های داخلی و خارجی که به چارچوب دسترسی پیدا می کنند، جابجا و کنترل کرد. با این حال، امنیت آن برای پلتفرمی که دارای ویژگی های خوبی مانند این است، آنقدر قوی و قابل اعتماد نیست.

Hex (HEX) بر بهبود بازار مالی تمرکز می کند

با توانایی آن برای تأثیرگذاری بر فضای مالی از طریق بهتر کردن آن از همیشه، هنوز سؤالاتی از طرف علاقه مندان متعجب در مورد Hex Coin (HEX) وجود دارد که یک توکن واقعی در فضای کریپتو است. پلتفرم Hex Coin برای ارائه خدمات بهتر در فعالیت های مالی و تمام موارد مربوط به آن ایجاد شده است. با چارچوب علامت گذاری Peer-to-Peer (P2P)، مشتریان و خریدارانی که Hex (HEX) سهام دارند، می خواهند برای کار انجام شده خود غرامت دریافت کنند. جمع‌آوری اعتبارسنجی‌ها با دستور تأیید هر مبادله در بلوک برای اجرای یک فعالیت مشروط روان بر روی پلت فرم تنظیم می‌شود. توکن Hex coin (HEX) نوآوری های بلاک چین را بهبود می بخشد که حتی پایین ترین کلاس ها نیز می توانند روی آن متمرکز شوند. با حذف کارت های اعتباری، Hex Coin (HEX) همچنین اکوسیستم پایدار و کارآمد خود را غیرمتمرکز می کند.

هدف Metacryp (MTCR) برای دستیابی به چه چیزی است؟

Metacryp (MTCR) برای ارائه تجربه باز Metaverse و GameFi به مشتریان ایجاد شده است. با صعود NFT ها و بازی های بازی به خرید، بسیاری از طراحان و سازمان ها امیدوارند که به دنبال بازیکنان باشند و تا آنجا که ممکن است جریان نقدی بیشتری از بازیکنان دریافت کنند. مانند بسیاری از رقبای خود، متاکریپ (MTCR) بر آنچه برای کاربرانش سودمند است تمرکز می کند. با توکن‌های متاکریپ (MTCR)، توکن مدیریت آن‌ها، بازیکنان کنترل را در دست دارند و مسیر بخش‌های کلیدی سیستم متاکریپ را انتخاب خواهند کرد. در حالی که مشتریان بازی می کنند، می توانند توکن های متاکریپ (MTCR)، NFT ها و سایر منابع درون بازی را به دست آورند، که می توانند برای خرید آن ها مبادله شوند زیرا در بازی زمان خوبی دارند. همچنین، هنگامی که این فعالیت‌ها انجام می‌شوند، توکن‌های متاکریپ (MTCR) به عنوان روش پرداخت هزینه عمل می‌کنند که در مقایسه با توکن‌های دیگر مانند Chainlink (LINK) و Hex Coin (HEX) هزینه کمتری دارد. توکن متاکریپ (MTCR) با یک انقلاب مناسب در حوزه مالی بازی (GameFi) و همه چیز در رابطه با آن، پایه ای محکم برای پیشرفت این بخش به اثبات می رساند.

1665142930 534 متاکریپ بر خلاف Chainlink و Hex بر ارائه سودهای عالی

توجه به این نکته مهم است که کریپتو اینجا باقی مانده است و برای اینکه چنین اتفاقی بیفتد، کاربرانی که فناوری آن را در زندگی روزمره خود به کار می گیرند باید از بهترین ویژگی ها راضی باشند. Metacryp (MTCR) بسیاری از این موارد را با تجربه‌های بازی و NFT فراهم می‌کند، در حالی که Chainlink (LINK) و Hex Coin (HEX) کارهای خود را با تراکنش‌ها و سایر جنبه‌های مرتبط انجام می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MetaCryp (MTCR)، از پیوندهای زیر دیدن کنید:

پیش فروش: http://presale.MetaCryptoken.io/

وب سایت: http://MetaCryptoken.io/

تلگرام: https://t.me/MetaCrypOfficial

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. نظرات و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات CoinCodex نیست. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا