ارزهای دیجیتال

مبارزه در بازار خرس فانتوم ادامه دارد. آیا قیمت روند نزولی جنکس را خواهد شکست؟

  • با ادامه روند نزولی قیمت، رقابت قیمت FTM ادامه دارد.
  • FTM نتوانست از کانال محدوده خود خارج شود زیرا قیمت در شکل گیری قیمت روند نزولی با حجم فروش بیشتر رد شد.
  • قیمت FTM علائم نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت زیر میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می شود.

حرکت قیمت Fantom (FTM) زمان سختی را پشت سر گذاشته است زیرا قیمت Fantom (FTM) نشانه کمی از جهش قیمت از شکل گیری روند نزولی قیمت در برابر تتر (USDT) را نشان می دهد. بازار کریپتو اخیراً با کاهش قیمت بیت کوین (BTC) از 19000 دلار به 18100 دلار روبرو شد زیرا اخبار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان دهنده افزایش تورم است که بر قیمت بیت کوین و آلتکوین ها تأثیر می گذارد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت Fantom (FTM) در نمودار هفتگی

با توجه به کاهش شدید بازار کریپتو پس از انتشار اخبار CPI، به نظر می رسید که بازار دستکاری شده است، به طوری که بیت کوین (BTC) از 19,200 دلار در ساعت به 18,200 دلار کاهش یافت و سپس به محدوده بالای 19,800 دلار بازگشت قبل از رد شدن به 19,200 دلار. . با افزایش احتمال تسلط بیت کوین (BTC.D) به بالای 45 درصد، آلت کوین ها در صورت بازیابی بیت کوین آسیب بیشتری خواهند دید.

پس از سقوط به پایین 0.22 دلار، قیمت FTM از این منطقه با افزایش قیمت به 0.42 دلار افزایش یافت، اما قیمت به زودی با رد شدن بیشتر به پایین ترین سطح هفتگی مواجه شد.

FTM در حال حاضر با قیمت 0.2 دلار معامله می شود زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر روبرو می شود. FTM باید از این منطقه جهش کند قیمت خود را پیدا کرده است زیرا کاهش قیمت می تواند منجر به فروش بیشتر برای دارندگان شود زیرا وحشت بیشتری برای قیمت FTM وجود دارد. FTM باید این شکل گیری قیمت روند نزولی را شکست دهد تا قیمت فرصت هایی برای روند بالاتر داشته باشد. اگر قیمت به همین ترتیب ادامه یابد، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد منطقه 0.15 دلاری باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت FTM – 0.25 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت FTM – 0.15 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت FTM در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه FTM | منبع: FTMUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت FTM بیشتر برای جلوگیری از پایین آمدن از روند نزولی مبارزه بوده است. پس از ناکامی در حفظ پشتیبانی، قیمت FTM با مشکل مواجه شد.

قیمت FTM با ادامه حرکت قیمت در زیر میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 با 0.2 دلار معامله می شود. قیمت 0.5 دلار و 0.24 دلار مطابق با 200 و 50 EMA است که به عنوان مقاومت برای شکستن قیمت عمل می کند.

بازار فعلی برای FTM مطلوب نیست، اما بدون شک یکی از پروژه‌های ارزهای دیجیتال بزرگ است که با جهش بازار از روند نزولی خود انتخاب می‌شود.

مقاومت روزانه برای قیمت FTM – 0.24-0.35 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت FTM – 0.2 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا