ارزهای دیجیتال

مایکل سیلور شخصیت سال توییتر بیت کوین است: نظرسنجی

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

نظرسنجی مجله بیت کوین نشان می دهد که کاربران بیت کوین به سیاست ها و دستور کار سیاستمداران مرتبط با بیت کوین نسبت به حزب خود اهمیت بیشتری می دهند. بیش از 72 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به یک نامزد طرفدار بیت کوین رای می دهند حتی اگر بخشی از حزب سیاسی مورد نظرشان نباشند.

اولین نسخه نظرسنجی سالانه مجله بیت کوین، که پاسخ های بیش از 6600 دارنده بیت کوین را از 15 اوت تا 19 اکتبر 2022 جمع آوری کرد، همچنین نشان داد که اکثر آنها خود را حداکثرگرای بیت کوین می دانند (56.2٪). با این حال، بیش از 68 درصد از پاسخ دهندگان دارای سایر ارزهای دیجیتال نیز هستند. جالب اینجاست که 60 درصد گفته اند که ترجیح می دهند محصولات را از شرکت های فقط بیت کوین خریداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا