ارزهای دیجیتال

ماینر پایدار بیت کوین CleanSpark بیش از 1000 ریگ ماینینگ خریداری کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • CleanSpark بیش از 1061 Whatminer خریداری کرده است که 93 PH/s را به ظرفیت ماینینگ خود اضافه کرده است.
  • ماه گذشته این شرکت 1800 دستگاه Antminer S19 XP اضافی خریداری کرد.
  • طی شش ماه گذشته CleanSpark ظرفیت استخراج خود را 47 درصد و تولید BTC را 50 درصد افزایش داده است.

شرکت استخراج بیت کوین پایدار CleanSpark Incorporated (Nasdaq: CLSK) در یک بیانیه مطبوعاتی که برای مجله بیت کوین ارسال شده است، به تازگی 93 پتاهاش در ثانیه (PH/s) قدرت محاسباتی را به ظرفیت استخراج خود اضافه کرده است.

CleanSpark 1061 دستگاه Whatsminer M30S خریداری کرد که در حال حاضر در تاسیسات هم‌مکانی کوینمینت با انرژی تجدیدپذیر کار می‌کنند. این خرید دومین خرید ماینر بزرگ CleanSpark در طی یک ماه است. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد که 1800 واحد Antminer S19 XP را از طریق قرارداد خرید با واسطه‌گری Cryptech Solutions – یک ارائه‌دهنده زیرساخت معدنی متعلق به خانواده، خریداری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا