ارزهای دیجیتال

ماینر بیت کوین را به بایننس می فرستد، چهارمین تراکنش بزرگ در 2 ماه

رویدادهایی که در اطراف بزرگترین ارز دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار، بیت کوین به نظر می رسد به طور غیرقابل کنترلی در حال نوسان است. در نتیجه، کاهش شدید قیمت در کل بازار کریپتو وجود داشته است و بیت کوین قادر به حفظ سنگر خود نیست. این برخلاف انتظار بسیاری از سرمایه گذاران نهادی و سایر شرکت کنندگان در صنعت است.

بیت کوین طی چند هفته گذشته به 20 هزار دلار کاهش یافته بود. با افزایش نوسانات تمام دارایی های دیجیتال، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به سطح 1 تریلیون دلار سقوط کرد. اما اگرچه هنوز امید چندانی برای پیشرفت مثبت بیت کوین وجود ندارد، رکورد تراکنش ماینر به صرافی آن بسیار عظیم است.

ماینرها مقدار زیادی بیت کوین را به بایننس ارسال می کنند

به گفته یک منبع، یک ماینر بیت کوین تا 4400 بیت کوین را به بایننس، صرافی پیشرو جهانی ارزهای دیجیتال، انتقال داده است. معامله ای که چند روز پیش انجام شد، واکنش های متفاوتی را در صنعت به دنبال داشت.

یکی از تحلیلگران CryptoQuant در گزارشی از این تراکنش خاطرنشان کرد که این چهارمین تراکنش بزرگ در دو ماه گذشته در رابطه با انتقال ماینرها به صرافی ها است. همچنین، این تحلیلگر اظهار داشت که این تراکنش از سوی پولین، یک سازمان برتر استخراج بیت کوین انجام شده است.

Blockin Poolin را توسعه داد. عملکرد آن به عنوان یک استخر استخراج کریپتو به دلیل برخی ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فرد برجسته است. علاوه بر طیف گسترده ای از ابزارهای مفید ماینینگ، پولین درآمد خوبی از استخراج به ماینرها ارائه می دهد. از این رو، در میان اولویت‌های برتر برای ماینرهای رمزنگاری رتبه‌بندی می‌شود.

سه تراکنش از ماینرها به صرافی هایی مشابه این تراکنش اخیر انجام شده است. از جمله انتقال 2600 بیت کوین در ماه می و 4700 بیت کوین در 16 ژوئن و تراکنش 5700 بیت کوین در 22 ژوئن.

بیت کوین تقریباً به پایین می رسد

روند نزولی مداوم بیت کوین نگرانی های بیشتری را از سوی افراد زیادی در داخل و خارج از صنعت ایجاد می کند. به گفته یک تحلیلگر از CryptoQuant، شاخص MVRV نشان داد که BTC تقریباً به منطقه پایین نزدیک می شود. این تحلیلگر در مورد مفهوم دارایی رمزنگاری پیشرو با استفاده از نسبت سود خروجی تعدیل شده گزارش داد.

منبع: CryptoQuant

این تحلیلگر دوره بازار نزولی شدید و زیان های ناشی از آن را بررسی کرد. وی خاطرنشان کرد که مقاومت در زمان‌های طولانی تحقق زیر قیمت پایه و به سود خود برگشت. همچنین، چنین وضعیتی تنها زمانی می تواند اتفاق بیفتد که شرکت کنندگان شبکه تصمیم بگیرند با نادیده گرفتن زیان خود، بازار را ترک کنند.

هنگامی که به این حد برسد، اکثر ارزهای مجازی فروش ناگهانی را تجربه خواهند کرد. فروش در طول دوره های بهبودی در یک بازار نزولی گسترده تر، با قیمت متوسط ​​خواهد بود.

به گفته تحلیلگر، کل فرآیند به یک خروج احتمالی از روند نزولی اشاره دارد. روند آینده بازار را در شمال قرار می دهد. قیمت بیت کوین در حال حاضر زیر سطح 20000 دلار است. در زمان انتشار، BTC با 19027 دلار معامله می شود.

ماینر بیت کوین را به بایننس می فرستد، چهارمین تراکنش بزرگ در 2 ماه
قیمت بیت کوین در نمودار به بالای 19000 دلار حرکت می کند. منبع: BTCUSDT Tradingview.com
Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا