ارزهای دیجیتال

ماینرهای عمومی بیت کوین برای بقا می جنگند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در زیر گزیده ای از نسخه اخیر مجله Bitcoin Pro است. مجله بیت کوین خبرنامه بازارهای برتر برای اینکه جزو اولین کسانی باشید که این بینش ها و سایر تحلیل های بازار بیت کوین را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت می کنند، اکنون مشترک شوید.

تنظیم سختی رو به پایین را ضبط کنید

صنعت معدن همچنان در حال شکست است زیرا تورم فزاینده انرژی، بار بدهی ها و کاهش قیمت بیت کوین تاثیر خود را گذاشته است. در پایان نوامبر، ما شاهد کاهش 13.1 درصدی در نرخ هش نسبت به بالاترین سطح تاریخ بودیم. با این حال، از کاهش عمده نرخ هش از سال 2016، این میزان در مقایسه با تعداد معدودی از دوره‌های کاهش بیش از 15 درصد در آن زمان، هنوز نسبتاً کوچک است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا