ارزهای دیجیتال

مانیتور بازده شامل DeFiChain، ارائه داده های اضافی در زنجیره به سرمایه گذاران – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مانیتور بازده شامل DeFiChain، ارائه داده های اضافی در زنجیره به سرمایه گذاران - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • شبکه بلاک چین پیشرو DeFiChain روز چهارشنبه در پایگاه داده مانیتور بازده گنجانده شد و آن را به دومین شبکه اصلی غیر EVM ادغام در این پلتفرم تبدیل کرد.
  • Yield Monitor مشتاقانه منتظر است تا به کاربران خود بینش روشنی را در مورد معیارهای درون زنجیره ای که حول بلاک چین DeFiChain می چرخد ​​پس از آخرین توسعه ارائه دهد.

ردیاب پرتفوی چند زنجیره ای با رتبه برتر برای کاربران مالی غیرمتمرکز (DeFi)، Yield Monitor اعلام کرده است که بلاک چین DeFiChain را در پایگاه داده خود ادغام کرده است. این یکی دیگر از موارد اضافه شده به لیست رو به رشد پلتفرم از پروژه های پشتیبانی شده DeFi است که در حال حاضر شامل Algorand، Avalanche، BSC، Ethereum، Fantom و Polygon می شود.

همانطور که پذیرش DeFi به جریان اصلی نزدیک می شود، پروژه های موجود و جدید در اکوسیستم در حال به کارگیری اقدامات ممکن برای گسترش بیشتر کارایی خدمات غیرمتمرکز هستند. Yield Monitor یکی از پروژه های معروف DeFi است که به دنبال ارائه خدمات ردیابی نمونه کارها چند زنجیره ای به کاربران DeFi است. از این رو، تلاش های بی وقفه انجام می شود تا به سازندگان و سرمایه گذاران در فضای DeFi اجازه دهد تا از بینش واضحی در مورد معیارهای مربوطه لذت ببرند.

اساسا، Yield Monitor متعهد است که به کاربران خود در فضای DeFi، به ویژه سرمایه گذاران و توسعه دهندگان، دسترسی به دارایی های متعدد، استخرهای نقدینگی و داده های عملکرد کشاورزی بازده ارائه دهد. این ویژگی ها در قالب ابزارهای ردیابی کیف پول و نمودار بصری ارائه شده است.

در همین حال، بلاک چین DefiChain یکی از بلاک چین های معتبر جهان است که از قدرت شبکه بیت کوین استفاده می کند. این شبکه به ارائه خدمات انحصاری، سریع، هوشمند و شفاف DeFi برای کاربران در فضای DeFi اختصاص دارد.

این توسعه نشان دهنده تلاش های بی وقفه Yield Monitor برای ایجاد یک پایگاه داده چند زنجیره ای مقیاس پذیر برای کمک به ارائه فرصت های سرمایه گذاری بیشتر و همچنین ساده سازی ماهیت پیچیده ردیابی پورتفولیوی DeFi برای کاربران است.

مدیرعامل ییلد مانیتور، کریستف دوپون، از توسعه جدید این پلتفرم ابراز خوشحالی کرد. در بیانیه دوپون آمده است:

افزودن DeFiChain به پایگاه داده خود مایه افتخار است و ما مشتاق هستیم که در ماه های آینده روابط بلندمدت و مشترکی را با سرمایه گذاران DFI و تیم های موجود آغاز کنیم.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، ییلد مانیتور پس از برنامه‌ریزی برای ارائه اطلاعاتی در مورد معیارهای درون زنجیره‌ای پیرامون DeFiChain، DeFiChain را در اکوسیستم خود گنجانده است.

از طریق این مشارکت، DeFiChain به لیست شبکه‌های بلاک چین معروفی پیوست که قبلاً با پایگاه داده مانیتور بازده، از جمله اتریوم و BSC، در میان سایرین ادغام شده‌اند.

همکاری‌های قبلی در این پلتفرم نشان می‌دهد که Yield Monitor متعهد به برقراری روابط سالم با شبکه‌های بلاک چین معتبر است. از این طریق به کارایی آن در ارائه پشتیبانی از سازندگان و سازندگان مختلف کمک می کند که برای اکوسیستم ارزش به ارمغان می آورد.

نکته قابل توجه، همکاری پلتفرم با بلاک چین DeFiChain دومین ادغام شبکه اصلی غیر EVM است که در اکوسیستم Yield Monitor اتفاق می افتد.

بر اساس این اعلامیه، این توسعه باعث می‌شود که کاربران Yield Monitor از بینش‌های انحصاری در مورد معیارهای زنجیره‌ای حول بلاک چین DeFiChain بهره‌مند شوند.

به این ترتیب، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان در پلتفرم این فرصت را خواهند داشت تا دارایی‌های نگهداری شده در کیف پول‌های بلاک چین DeFiChain را ردیابی کنند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان نیز به معاملات زنجیره‌ای متقابل دسترسی خواهند داشت تا به راحتی قیمت و کارایی را بهینه کنند.

سفیر و گوینده اخبار در DeFiChain، مارک پدویلا، نیز هیجان تیم را پس از همکاری آنها با Yield Monitor ابراز کرد. در نظر پدویلا آمده است:

ما از دیدن پیشرفتی که مانیتور بازده در مدت زمان کوتاهی به دست آورده است، به خصوص با یک تیم کوچک هیجان‌زده شدیم. این نشان دهنده کیفیت محصول آنها و تعهد آنها به ایجاد یک زیرساخت پایگاه داده قدرتمند است. ما از دیدن ویژگی‌هایی که آنها برای سرمایه‌گذاران DeFi آماده می‌کنند و کاربرد آن‌ها در ایجاد یک جامعه DeFi واقعاً در دسترس و چند زنجیره‌ای – که DeFiChain نقش بزرگی در آن خواهد داشت، هیجان‌زده هستیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا