ارزهای دیجیتال

لایت کوین (LTC) با قیمت 90 دلار به بالای 75 دلار رسید. در اینجا سطوحی برای تماشا وجود دارد

  • قیمت LTC با جهش قیمت از پایین ترین سطح هفتگی 50 دلار به روند بالاتر، قدرت خود را نشان می دهد و به گاوها آرامش می بخشد.
  • قیمت LTC همچنان قوی به نظر می رسد زیرا احساسات نزولی برای بازار تداوم می یابد و شرایط برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت LTC در بازه زمانی روزانه بالا می رود زیرا قیمت به سمت 90 دلار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) حرکت می کند.

قیمت لایت کوین (LTC) بالای 60 دلار قوی بوده و در صورت مساعد ماندن شرایط بازار برای قیمت‌ها، نشانه‌های صعودی خوبی از صعود به بالای 90 تا 100 دلار را نشان می‌دهد. در شرایطی که بسیاری به دنبال کاهش شدید قیمت بیت کوین (BTC) بودند، قیمت بیت کوین (BTC) از 15500 دلار با افزایش قیمت به 16500 دلار افزایش یافت و با افزایش قیمت لایت کوین (LTC) در حاشیه قرار گرفت. تجمع اقدام قیمتی که توسط لایت کوین (LTC) در چند وقت اخیر نشان داده شده است در مقایسه با بسیاری از آلتکوین هایی که برای بقا می جنگند، دلگرم کننده بوده است. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز پس از هفته های گذشته حرکت بزرگی انجام نداده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار هفتگی

روزهای گذشته بهترین زمان برای بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال نبوده است، و بسیاری نگران این هستند که پس از این همه تلاطم در فضای کریپتو به کجا می‌تواند منجر شود، زیرا بسیاری از آلت‌کوین‌ها در تلاش برای نشان دادن قدرت و از دست دادن خود هستند. پشتیبانی کلیدی در تلاش برای بقا.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

قیمت LTC عملکرد برجسته‌ای در بازار بوده است زیرا قیمت‌ها با وجود FUD مداوم (ترس از عدم قطعیت و شک) همچنان قدرت خود را در بالای 60 دلار نشان می‌دهند. LTC شاهد داد و ستد قیمت آن در منطقه 60 دلار در نمودار هفتگی بود، اما قیمت از این منطقه به بالاترین سطح 80 دلار رسید که قدرت بالایی را نشان داد. قیمت LTC با مقاومت در برابر تجارت بالاتر تا منطقه 90 تا 100 دلار روبرو شد. قیمت LTC باید به بالای 80 دلار برسد تا نشانه‌هایی از افزایش بیشتر باشد.

مقاومت هفتگی برای قیمت LTC – 80 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LTC – 60 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

قیمت LTC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت پس از جدا شدن از حرکت محدوده روزانه خود، بالاتر از حمایت 70 دلار معامله می‌شود که نشان می‌دهد برخی از اقدامات قیمتی عالی برای روند بالاتر به منطقه 80 دلار است.

اگر قیمت LTC شکسته شود و به بالای 80 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت LTC تا محدوده 90 تا 100 دلار باشیم. شکستن زیر یک منطقه 70 دلاری، قیمت را به منطقه 60 دلاری بازگرداند.

مقاومت روزانه برای قیمت LTC – 80 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت LTC – 75 تا 70 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا