ارزهای دیجیتال

لایت کوین (LTC) با رنج آلت کوین ها از 60 دلار دفاع می کند. در اینجا سطوحی برای تماشا وجود دارد

  • قیمت LTC همچنان قوی است زیرا گاو از تسلیم شدن در برابر شکست FTX خودداری می کند زیرا روند قیمت بالای 60 دلار است.
  • قیمت LTC با وجود احساسات نزولی بازار همچنان قوی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت LTC قوی به نظر می رسد و همچنان بالاتر از میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) 50 باقی می ماند.

اکشن قیمتی که توسط لایت کوین (LTC) نمایش داده می‌شود لذت‌بخش بوده است و به خوبی بالاتر از کانال قیمت روزانه که در چند هفته اخیر شکل گرفته است، علی‌رغم عدم اطمینان در بازار، حفظ شده است. پس از فروپاشی اثر FTX که بر پروژه‌های رمزنگاری کوچکی مانند جنسیس تأثیر گذاشت، بازار همچنان مانند یک افسانه به نظر می‌رسید و بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دلسرد شدند، زیرا بازار همچنان در هر روز ضعیف به نظر می‌رسد که نشان می‌دهد پایین هنوز به قیمت منجر نشده است. بسیاری از آلتکوین ها در حال کاهش هستند. علیرغم تأثیر دومینو FTX، این تأثیر کمتری بر روی لایت کوین (LTC) داشته است زیرا همچنان قدرت خود را برای صعود بالاتر نشان می دهد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین در مورد LTC شده است، زیرا قیمت LTC همچنان به نمایش اقدامات صعودی قیمت ادامه می‌دهد، زیرا قیمت به افزایش قیمت به منطقه 70 دلاری ادامه می‌دهد. -80 دلار

اخبار FTX و جنسیس به شدت بر قیمت آلت‌کوین‌ها، از جمله LTC، تأثیر گذاشته و قیمت را به یک حرکت مارپیچی به منطقه 50 دلاری فرستاده است، زیرا قیمت از این منطقه برای بازپس گیری 60 دلار افزایش یافت.

پس از بسته شدن قیمت LTC بالاتر از بالاترین سطح هفتگی 60 دلار، احتمال بالا رفتن بازار وجود دارد، زیرا قیمت LTC با باز بودن هفتگی بیشتر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت LTC – 80 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LTC – 60 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

قیمت LTC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 50 دلار در چندین مورد، بالاتر از مقاومت 60 دلار معامله می شود و قبل از صعود به 63 دلار، احساس باور بیشتری به شما می دهد.

قیمت LTC در 67 دلار معامله می شود. قیمت باید در بالای این منطقه قوی بماند تا قیمت به بالای 80 دلار صعود کند، جایی که با مقاومت در برابر روند بالاتر مواجه خواهد شد. اگر قیمت LTC به زیر 60 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه مورد علاقه برای جلوگیری از خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت LTC – 80 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت LTC – 60 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا