ارزهای دیجیتال

لایت کوین علائم صعودی را با چشمان قیمت 70 دلار نشان می دهد. آیا گاوها به این منطقه فشار خواهند آورد؟

  • قیمت LTC نشانه‌های صعودی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت در بالای کانال محدوده خود باقی می‌ماند و با ادامه شکست‌های FTX، نشانه‌هایی برای صعود به اوج خود نشان می‌دهد.
  • قیمت LTC با وضعیت فعلی بازار بالاتر از 60 دلار معامله می شود، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت LTC از پایین ترین سطح 50 دلار در بازه زمانی روزانه جهش می کند زیرا هدف قیمت برای صعود به 70 دلار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

اقدام قیمتی که در چند وقت اخیر توسط لایت کوین (LTC) نشان داده شده است، پس از حماسه FTX که قلب بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران را به دردسر انداخته است، دلگرم کننده بوده است و دلایل زیادی برای امیدواری به وجود آورده است. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است، زیرا هفته های گذشته شاهد عملکرد خوب قیمت بیت کوین (BTC) بودیم و از پایین ترین سطح 19200 دلار به بالا رفت. بالاترین قیمت 21600 دلار اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار، روند صعودی دارند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد، اما این هنوز نتوانسته است قیمت لایت کوین (LTC) را از عملکرد خوب در چند وقت اخیر منصرف کند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود و جلوگیری از کاهش قیمت، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار باعث بی میلی معامله گران و سرمایه گذاران به خرید آلت کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی ها افزایش پیدا کنند.

اخبار FTX به شدت بر قیمت LTC تأثیر گذاشت و قیمت را به سمت یک حرکت مارپیچ به منطقه 50 دلار فرستاد، زیرا قیمت از این منطقه جهش کرد و به نظر می رسید یک منطقه تقاضای موقت برای جلوگیری از فروش بزرگ باشد.

قیمت LTC از این منطقه جهش کرد و قدرت بالایی را به منطقه 60 دلاری نشان داد زیرا قیمت به بالاتر از 70 دلار می رسد. قیمت LTC باید بالای 60 دلار باقی بماند تا نشانه های تسکین بیشتری به 70 دلار برسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت LTC – 70 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LTC – 60 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

قیمت LTC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 50 دلار، بالای حمایت 60 دلار معامله می شود.

اگر قیمت LTC بالاتر از 60 دلار باشد، می توانیم شاهد افزایش قیمت LTC باشیم. شکستن زیر یک منطقه 60 دلاری تله خرسی خواهد بود زیرا قیمت ممکن است پایین تر بیاید.

مقاومت روزانه برای قیمت LTC – 70 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت LTC – 60 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا