ارزهای دیجیتال

لایت کوین برای حفظ انرژی در دسامبر باید سطح 77 دلار را حفظ کند

لایت کوین (LTC) در حال حاضر یک اصلاح قیمت شدید را تجربه می کند و بر اساس آخرین ردیابی ها در یک ساعت گذشته بیش از 4 درصد کاهش یافته است. کوینگککو.

در زمان نگارش این مقاله، دارایی کریپتو پس از معلق بودن در منطقه ۷۸ دلاری در بیشتر روز، با قیمت ۷۵.۹۴ دلار معامله می‌شود.

آلت کوین با کاهش قیمت اخیر خود، سود هفت روزه خود را از بالاترین سطح 33 درصدی این هفته به 20 درصد کاهش داد.

با این حال، عملکرد فعلی LTC چشمگیر است زیرا توانسته است در 30 روز گذشته 33.5 درصد افزایش یابد.

لایت کوین در 23 نوامبر توجه بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، زمانی که در یک روند صعودی قرار گرفت و آن را قادر ساخت تا به نشانگر 81 دلار برسد و ارزش بازار خود را افزایش دهد بیش از 1 میلیارد دلار.

در حال حاضر، در آن دسته، LTC رتبه 13 را داردهفتم در فهرست Coingecko با حفظ ارزش کلی 5.39 میلیارد دلار.

آنچه که برای LTC لازم است تا در ماه آینده به سطوح بالاتر برسد

لایت کوین با برتری دادن به بیت کوین و اتریوم از نظر سود هفتگی، خود را در موقعیتی قرار داد که یکی از دارایی های رمزنگاری شده باشد که کارشناسان مراقب آن هستند.

در واقع، رکت کپیتال، کارشناس تجارت کریپتو، نظرات خود را در مورد کریپتو به اشتراک گذاشت شرایط که باید توسط LTC برآورده شود تا بتواند انرژی خود را حفظ کند و در دسامبر بهتر عمل کند.

«فتیله‌های صعودی LTC قبل از اینکه در نهایت در آنجا رد شوند، به سطح 85 تا 98 دلار رسیده‌اند. کریپتو مستعار گفت: قیمت باید ماهانه بسته شود و بالای 67 دلار بماند تا ماه آینده بالاتر رود. شکل.

Rekt Capital همچنین اشاره کرد که با توجه به سابقه رد شدن لایت کوین از منطقه تقاضای بیشتر، باید محدوده قیمت 67 دلار را در پایان نوامبر حفظ کند تا روند صعودی آن تایید شود و سطوح قیمت بالاتر را آزمایش کند.

تحلیلگر درباره مومنتوم برای لایت کوین خوشایند است

در همین حال، Altcoin Sherpa، تحلیلگر معروف رمزارز نیز دیدگاه خود را در مورد آنچه در انتظار لایت کوین پس از عملکرد چشمگیر آن است، با وجود بازار نزولی که اکنون فضای کریپتو را فرا گرفته است، به اشتراک گذاشت.

وی خاطرنشان کرد که پس از اینکه LTC با موفقیت میانگین متحرک نمایی 200 روزه خود را تغییر داد، شکی نیست که توقف بعدی برای دارایی کریپتو، قلمرو 100 دلاری است.

با این حال، این تنها در صورتی می تواند اتفاق بیفتد که دارایی دیجیتال بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد.

ارائه دهنده داده های ارزهای دیجیتال Coincodexبا این حال، ممکن است مجبور باشد با این احساسات صعودی برای آلتکوین مخالف باشد زیرا پیش‌بینی‌های آن در حال حاضر برای لایت کوین خوب به نظر نمی‌رسد.

طبق پیش بینی آن، در پنج روز، LTC با قیمت 74.60 دلار معامله می شود و یک ماه دیگر، دارایی با قیمت 62.04 دلار تغییر خواهد کرد.

اگرچه لایت کوین ممکن است این شانس را داشته باشد که نوامبر را با قیمت معاملاتی بالاتر از نشانگر حیاتی 67 دلار ببندد، به نظر می‌رسد این دارایی با نزدیک شدن به پایان سال 2022 در مسیر سقوط دیگری قرار دارد.

LTC total market cap at $5.3 billion on the daily chart | Featured image from Sweden.se, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا