ارزهای دیجیتال

لایت کوین با قیمت 55 دلار رد شد، ممکن است Bears LTC را به زیر خط پشتیبانی فوری بکشاند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

لایت کوین سعی کرد در نمودار خود صعود کند، با این حال، خرس ها همچنان در نمودار قوی بودند. اگرچه سکه بهبودی را نشان داد، چشم انداز فنی به کاهش بیشتر اشاره کرد. بیت کوین نیز با سقوط سکه به زیر مرز 20000 دلار، قدرت خود را از دست داد.

ضعف گسترده تر بازار را می توان به حرکت نزولی قیمت لایت کوین نسبت داد. نزدیکترین خط حمایت برای LTC 45 دلار بود و قیمت سکه بسیار نزدیک به سطح حمایت فوق الذکر معامله می شد. آخرین کاهش قیمت در 4 روز گذشته، سود هفتگی LTC را باطل کرده است.

از زمانی که لایت کوین حمایت 50 دلاری را از دست داد، سکه به طور مداوم در حال سقوط بوده است. خریداران در بازار وجود داشته اند و این باعث شده ارزش LTC بیشتر سقوط کند.

با کوچکترین تقاضا، LTC می تواند به سمت بالا حرکت کند و از مرز قیمت 50 دلار عبور کند. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 924 میلیارد دلار است 0.2 درصد مثبت تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نمودار چهار ساعته

لایت کوین در نمودار چهار ساعته 48 دلار قیمت داشت منبع: LTCUSD در TradingView

LTC در نمودار چهار ساعته با قیمت 48 دلار معامله می شد. نزدیکترین خط پشتیبانی 47 دلار و سپس 45 دلار بود. چشم انداز فنی به احتمال نزول بیشتر LTC در نمودار اشاره کرد. ممکن است دوباره به 47 دلار برسد و سپس در سطح پایین تر معامله شود.

مقاومت سربار برای سکه در انتظار 50 دلار بود. اگر تقاضا برای سکه افزایش یابد، LTC ممکن است بالاتر از سطح قیمت 50 دلار باشد. برای اینکه تز نزولی باطل شود، سکه باید برای مدت زمان قابل توجهی بالاتر از سطح 51 دلار معامله شود. مقدار لایت کوین معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده کاهش قدرت خرید است.

تحلیل فنی

لایت کوین
لایت کوین کاهش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد منبع: LTCUSD در TradingView

آلتکوین طی چند روز گذشته شاهد کاهش شدید قدرت خرید بود. به محض اینکه LTC پشتیبانی 50 دلاری را از دست داد، خریداران شروع به ترک بازار کردند. در هماهنگی، شاخص قدرت نسبی زیر خط نیم بود که به معنای غلبه بر فشار فروش بود.

با این حال RSI یک سیگنال صعودی کوچک در تلاش LTC برای بازیابی در نمودار نشان داد. قیمت لایت کوین زیر خط 20-SMA بود که به این معنی بود که فروشندگان شتاب قیمت در بازار را هدایت می کردند. این نشان دهنده فشار نزولی است. LTC ممکن است اندکی پس از کاهش بیشتر در نمودار خود، نشانه هایی از حرکت صعودی را نشان دهد.

مطالب مرتبط | سیگنال نزولی بیت کوین: نسبت نهنگ صرافی در حال افزایش است

لایت کوین
لایت کوین سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: LTCUSD در TradingView

نمودار چهار ساعته چشم انداز فنی متفاوتی را برای LTC نشان می دهد. جریان پول Chaikin ورودی و خروجی سرمایه را تعیین می کند. CMF بسیار زیر خط نیمه قرار داشت که به سمت مقادیر بسیار کم جریان سرمایه است.

Awesome Oscillator حرکت قیمت و جهت سکه را می خواند. AO زیر نیم خط بود و میله های سیگنال سبز را نشان می داد. این نوارهای سیگنال سبز یک سیگنال خرید با احتمال تغییر قیمت در عمل بود. برای اینکه LTC از طریق معکوس دنبال کند، ضعف بازار گسترده تر باید کاهش یابد.

مطالب مرتبط | خرس‌ها از جابجایی خودداری می‌کنند زیرا بیت کوین در تلاش برای بازپس گیری 20000 دلار است

Featured image from UnSplash, charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا