ارزهای دیجیتال

لایت کوین با افزایش 25 درصدی در هفت روز گذشته همچنان تحت تاثیر قرار می‌دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

لایت کوین (LTC) همچنان به اثبات اشتباه شک‌کنندگان خود ادامه می‌دهد زیرا زمستان جاری ارزهای دیجیتال را به شیوه‌ای چشمگیر پشت سر می‌گذارد، نمودارهای خود را به رنگ سبز نشان می‌دهد و افزایش قیمت‌های قابل‌توجهی را در چند روز گذشته به ثبت می‌رساند.

در زمان نگارش این مقاله، 13هفتم بزرگترین ارز دیجیتال با ارزش کلی 5.51 میلیارد دلار، با قیمت 76.80 دلار معامله می شود و بر اساس ردیابی از 24 ساعت گذشته 6 درصد رشد داشته است. کوینگککو.

عملکرد هفت روزه این دارایی فراتر از “فقط خوب” است زیرا افزایش 25.1٪ را ثبت کرد. در همین حال، بر اساس ماه به تاریخ (MTD)، آلتکوین 36٪ افزایش یافته است.

چیزی که عملکرد فعلی لایت کوین را چشمگیر می کند این است که در همان زمانی اتفاق می افتد که پیشتازان صنعت بیت کوین و اتریوم در تلاش برای به دست آوردن هر زمینه ای برای بالا بردن قیمت های مربوطه خود به سطوح بالاتر هستند.

لایت کوین: “فرصت سودآور” برای سرمایه گذاران، دارندگان

همانطور که به نظر می رسد، LTC نه تنها از نظر عملکرد جلسات معاملاتی خود معجزه می کند، زیرا در حال حاضر در یک “مرحله پاداش

طی چند روز گذشته، ارزش بازار به ارزش واقعی دارایی (MVRV) نیز به جایی رسیده است که اگر دارندگان لایت کوین در همین لحظه سهام خود را بفروشند، در نهایت سود خوبی خواهند داشت.

یکی از دلایل احتمالی برای تجدید حیات سکه دیجیتال ممکن است آن باشد فعالیت معدنی. طبق اطلاعاتی که این پروژه از طریق حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشته است، این دارایی جزو معدود ارزهای دیجیتال اثبات کار بوده که در چند ماه گذشته «سود» بوده است.

با وجود رسیدن به نمره سختی استخراج 20.00 میلیون، سود ماینرهای لایت کوین به 60 دلار رسید.

از نظر نرخ هش، لایت کوین نسبت به ماه گذشته شاهد افزایش 13.25 درصدی بود که نشان می دهد شبکه سکه دیجیتال هم سالم و هم در حال رشد است.

قبل از برگزاری لایت کوین به این عوامل توجه کنید

همانطور که LTC در حال حاضر قابل توجه است، مهم است که توجه داشته باشید که قیمت فعلی آن تقریباً 13٪ کمتر از قیمتی است که در 23 نوامبر که منطقه مقاومت 83.36 دلار را آزمایش کرد.

این نتیجه شاخص قدرت نسبی آلتکوین (RSI) بود که در 41.80 قرار گرفت و آن را در موقعیت خرید بیش از حد قرار داد زیرا فروشندگان به وضوح از مزیت برخوردار بودند.

یکی دیگر از نشانه های نزولی برای لایت کوین، نرخ انتقال آن از یک آدرس به آدرس دیگر است، زیرا نسبت به هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.

فعالیت توسعه شبکه نیز تا این زمان چیز زیادی برای ارائه ندارد، که نشان می دهد توسعه دهندگان در حال حاضر چیز جدیدی برای ارائه ندارند.

در نهایت، با توجه به پیش بینی Coincodexانتظار می‌رود طی پنج روز آینده، LTC در مسیر رسیدن به نشانگر 86 دلار، بیش از 12 درصد افزایش یابد.

با این حال، یک ماه دیگر، پیش‌بینی می‌شود که این ارز دیجیتال برخی از سودهای خود را از دست بدهد، اما همچنان با قیمت 77.16 دلار تغییر خواهد کرد – ارزشی که بالاتر از قیمت معاملات نقدی فعلی آن است.

LTC total market cap at $5.5 billion on the daily chart | Featured image: Rvo.hu, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا