ارزهای دیجیتال

لایت کوین الگوی برگشت صعودی را نشان می دهد، آیا قیمت LTC به 70 دلار می رسد؟

لایت کوین (LTC) با تتر (USDT) مبارزه کرده است زیرا گاوها همچنان قیمت را بالاتر از منطقه حمایت کلیدی می‌برند و الگوی نمودار صعودی را تشکیل می‌دهند. قیمت بیت کوین (BTC) در مقایسه با زمان های اخیر بخار کمتری نشان داده است. این روی اکثر دارایی های رمزنگاری، از جمله قیمت لایت کوین (LTC) تاثیر گذاشته است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار هفتگی

قیمت لایت کوین (LTC) پس از رسیدن به سطح پایین 42 دلار، قدرت بسیار زیادی را نشان داده است. قیمت از این منطقه افزایش یافت و تا 55 دلار افزایش یافت.

قیمت LTC تا سقف 65 دلار افزایش یافت، اما رد شد زیرا ثابت شد که این یک مقاومت برای LTC در نمودار هفتگی است.

قیمت LTC به منطقه 50 دلار کاهش یافت و پشتیبانی هفتگی را برای جلوگیری از فروش قیمت تشکیل داد. قیمت LTC همچنان بالاتر از سطح حمایت باقی مانده است و حرکتی برای شکستن بالاتر از این منطقه ایجاد کرده است.

قیمت LTC در حال حاضر زیر مقاومت خود معامله می شود و از روند صعودی قیمت جلوگیری می کند. اگر قیمت LTC نتواند از مقاومت 57 دلاری عبور کند، می‌توانیم شاهد بازگشت مجدد قیمت به منطقه حمایتی در 50 دلار باشیم که به عنوان منطقه تقاضا برای اکثر سرمایه‌گذاران عمل می‌کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت LTC – 57 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LTC – 50 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

پس از سقوط از بالاترین سطح 400 دلار، قیمت LTC در بازه زمانی روزانه یک مثلث صعودی تشکیل داده است که نشان می‌دهد احتمال بازگشت قیمت قریب‌الوقوع است.

قیمت LTC به پایین ترین حد روزانه خود در 40 دلار رسید. با جهش قیمت از آن منطقه، قیمت LTC همچنان قوی باقی مانده است و بالای 50 دلار معامله می شود و به خرس ها اجازه نمی دهد قیمت را پایین بیاورند.

علیرغم اینکه اخیراً از مرز 60 دلار رد شده است، قیمت LTC قدرت صعودی زیادی را در محدوده مثلث صعودی و حفظ بالای منطقه پشتیبانی خط روند خود نشان داده است.

قیمت LTC 54 دلار زیر میانگین متحرک نمایی روزانه 50 و 200 روزه (EMA) معامله می شود.

EMA 50 مطابق با قیمت 57 دلار است که به عنوان مقاومتی برای افزایش قیمت LTC عمل می کند. اگر قیمت LTC شکسته شود و بالاتر از 57 دلار مربوط به 50 متحرک نمایی متحرک (EMA) بماند، می‌توانیم شاهد روند صعودی قیمت به منطقه 60 دلار باشیم که به عنوان پشتیبانی کلیدی دیگر عمل می‌کند.

مقاومت روزانه (1D) برای قیمت LTC – 57-60 دلار.

پشتیبانی روزانه (1 بعدی) برای قیمت LTC – 50 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LTC در نمودار چهار ساعته (4H).

1662050032 751 لایت کوین الگوی برگشت صعودی را نشان می دهد، آیا
نمودار قیمت LTC چهار ساعته | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

قیمت LTC در نمودار 4H همچنان صعودی به نظر می رسد و در یک کانال روند صعودی معامله می شود و سعی می کند بالاتر از منطقه پشتیبانی خط روند حفظ شود. قیمت بیت کوین در حال حاضر بالای 50 EMA در نمودار 4H معامله می شود.

پس از شکل‌گیری یک سوگیری صعودی روند صعودی در نمودار 4H، قیمت LTC همچنان بالاتر از این خط روند معامله می‌شود، زیرا شکست در زیر این خط روند به‌عنوان حمایت عمل می‌کند که راه‌اندازی را باطل می‌کند.

قیمت LTC بالاتر از 50 EMA اما زیر 200 EMA معامله می شود و به عنوان مقاومت برای قیمت های LTC عمل می کند. قیمت 55 و 57 دلار با مقادیر 50 و 200 EMA مطابقت دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای LTC در نمودار 4H بالای 50 است که نشان دهنده حجم متوسط ​​سفارش خرید برای قیمت LTC است.

مقاومت چهار ساعته (4H) برای قیمت LTC – 57-60 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته (4 ساعته) برای قیمت LTC – 50 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا