ارزهای دیجیتال

لایت‌کوین به کاهش خود ادامه می‌دهد و اکنون به زیر Shiba Inu رسیده است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

لایت کوین اخیراً روزهای سختی را سپری کرده است، و به نظر می رسد که مبارزات آن هنوز متوقف نشده است، زیرا سکه اکنون از نظر ارزش بازار به زیر Shiba Inu رسیده است.

لایت کوین در هفته گذشته 15 درصد شکست خورده است

در حالی که هفته گذشته برای اکثر سکه‌های موجود در بازار کریپتو قرمز بود، زیرا FUD به دلیل جنجال‌هایی که در مورد اثبات ذخایر بایننس گسترش یافته بود، LTC ضربه شدیدی را در این دوره متحمل شد.

در زمان نگارش این مقاله، لایت کوین در حدود 63 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 1 درصد کاهش داشته است. در اینجا نموداری وجود دارد که نشان می دهد قیمت دارایی در پنج روز گذشته چگونه تغییر کرده است:

The value of the crypto seems to have gone down recently | Source: LTCUSD on TradingView

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد، تنها چند روز پیش بود که لایت کوین هنوز بالاتر از سطح 75 دلار بود. سکه از هفته آخر نوامبر بین این سطح و 80 دلار تثبیت شده بود، اما اکنون به نظر می رسد این روند جانبی کاملاً شکسته شده است زیرا ارزش سکه در چند روز اخیر به سرعت کاهش یافته است.

این دارایی اکنون سطح 65 دلار را از دست داده است، که به این معنی است که تقریباً به طور کامل دستاوردهای رالی 22 نوامبر را دنبال کرده است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد، LTC در هفته گذشته تقریباً 15 درصد کاهش یافته است. برای مقایسه، بیت کوین و اتریوم در مدت مشابه به ترتیب تنها 1 و 4 درصد کاهش داشته اند.

از نظر بازده ماهانه، دارندگان لایت کوین هنوز در حدود 2 درصد سود دارند. سکه در این دوره همچنان در سبز است، به دلیل رالی قوی نوامبر، که برخی تصور می‌کردند که به روند صعودی قبل از نصف شدن سکه منجر می‌شود، زیرا نصف می‌شود، رویدادی که نرخ تولید بلوک آن به نصف کاهش می‌یابد. برای سال آینده برنامه ریزی شده است. همانطور که مشخص شد، این رالی آن چیزی نبود که برخی معتقد بودند، زیرا LTC در حال حاضر بیشتر دستاوردهای خود را از دست داده است.

LTC اکنون زیر Shiba Inu (SHIB) در ارزش بازار است

در نتیجه روند نزولی شدید اخیر لایت کوین، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به سرعت کاهش یافته است. از آنجایی که رقبای آن تا این حد زیان ندیده اند، ارزش بازار LTC کاهش نسبتاً شدیدتری داشته است که منجر به سقوط آن در فهرست برترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار شده است.

جدول زیر نشان می دهد که دارایی در حال حاضر در بازار گسترده تر کریپتو در کجا قرار دارد.

Litecoin در مقابل Shiba Inu Market Cap

Looks like LTC is now only the 15th largest coin in the sector | Source: CoinMarketCap

لایت کوین اخیراً به رتبه چهاردهم این لیست سقوط کرده بود، اما ادامه نزول آن به این معنی است که اکنون جایگاه خود را نسبت به میم کوین Shiba Inu از دست داده است.

تصویر برجسته از Unsplash.com، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا