ارزهای دیجیتال

لایتنینگ Paywalls در مقابل Value4Value می‌پرسد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط Will Schoellkopf، نویسنده «سگ بیت کوین» و میزبان پادکست بیت کوین «خیلی زود است!» است.

وقتی صحبت از paywalls در مقابل #value4value می شود، آیا واقعا همه چیز است یا هیچ؟

یادداشت نویسنده: هدف من حمله شخصی به کسی نیست. من از نقل قول های افراد خاص برای مثال هایم استفاده خواهم کرد، اما قصد من این است که با احترام ایده ها را به چالش بکشم، نه حمله به مردم. بحث سالم ایده ها با حسن نیت به بیت کوین کمک می کند، بنابراین امیدوارم آنها متوجه شوند.

در مقاله جیجی، «آزادی ارزش»، او آنچه را که در پولی‌سازی اطلاعات شکسته است، می‌گوید: «مشکل اینترنت این است که اطلاعات می‌خواهد رایگان باشد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا