ارزهای دیجیتال

لارنس دالاگلیو به عنوان مشاور جهانی استراتژیک برای Caduceus منصوب شد تا ورزش را به Metaverse وارد کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 8 آگوست 2022، Chainwire

پروتکل Caduceus Metaverse (CMP) امروز از لارنس دالاگلیو، اسطوره راگبی برنده جام جهانی انگلیس در یک نقش مشاوره حیاتی جدید استقبال می کند.

Caduceus اولین پروتکل Metaverse در جهان با فناوری رندر لبه است که توسعه‌دهندگان، سازندگان و کاربران را در تجربه‌ای بی‌نظیر Metaverse قرار می‌دهد. در تلاش خود برای معرفی فناوری وب 3 به عموم مردم، اکنون لارنس دالاگلیو را برای کار در نقش مشاور ثبت نام کرده اند.

لارنس در بازی راگبی یک اسطوره واقعی است و به تالار مشاهیر راه یافته است. او در هر دقیقه از جام جهانی انگلستان در سال 2003 بازی کرد و اکنون، در کنار تقویم کاملی از قرارهای ملاقات، لارنس یک تاجر محترم است که چندین سرمایه گذاری موفق را تأسیس کرده و همچنین به عنوان کارشناس برجسته برای BBC و BT Sports کار می کند.

لارنس توانایی منحصر به فردی در تعامل با مخاطبان خود در کنار احترام همسالان خود دارد. همراه با هوش تجاری گسترده، این امر او را به یک انتخاب واضح برای همکاری با Caduceus در این پروژه تبدیل می کند.

لارنس می‌گوید: «من برای یافتن پروژه مناسب برای کار در فضای وب 3 در حال خارش بودم. من اخیراً رویکردهای زیادی داشته ام اما هیچ چیز معتبر به نظر نمی رسد. من فقط علاقه مند به کار با بهترین های کلاس هستم. تیم کادوسئوس سر و شانه بالاتر از سایرین ایستاد، این یک سفر بسیار هیجان انگیز خواهد بود.”

تیم بولمن از کادوسئوس می‌گوید: «برای یافتن فرد مناسب برای این نقش مهم مشاوره زمان‌بر بود، ما به یک مدیر تجاری خوب و همچنین مورد احترام در دنیای ورزش نیاز داشتیم. لارنس برای ما مناسب است. ما انتظار داریم که با این پروژه لذت زیادی ببریم و همچنین در صورت امکان به طور کامل روی آموزش متمرکز شویم.

درباره Caduceus
Caduceus پروتکل Metaverse برای رندر غیرمتمرکز لبه است، یک پلت فرم بلاک چین باز در سطح زیرساخت که به طور خاص برای متاورس و دنیای دیجیتال غیرمتمرکز ساخته شده است. این با قدرت پردازش سطح بعدی و قابلیت‌های رندر تولید شده و توسط سرمایه‌گذاران برجسته و متخصصان بلاک چین شکل گرفته و توسعه یافته است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید:

وب سایت | متوسط ​​| اختلاف | تلگرام | توییتر

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا