ارزهای دیجیتال

قیمت XRP 7 درصد افزایش یافت آیا آماده آزمایش مقاومت بعدی است؟

قیمت XRP طی 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش یافت و چشم انداز فنی سکه را صعودی کرد. در هفته گذشته، قیمت XRP خیلی خوب عمل نکرده بود، اما با افزایش قیمت اخیر، ضرر هفتگی خود را جبران کرد.

در حال حاضر XRP تنها 2 درصد از ارزش بازار خود را در هفته گذشته از دست داده است.

علیرغم اینکه اکثر آلتکوین ها تحت تاثیر نزولی هستند، XRP توانسته احساسات مثبتی را در نمودار روزانه خود نشان دهد. به نظر می رسید خریداران به دارایی اعتماد کرده اند.

چشم انداز فنی نیز در زمان نگارش به سیگنال های صعودی تبدیل شد. پس از ثبت قدرت فروش در چند هفته گذشته، XRP اکنون با افزایش قدرت خرید معامله می کند.

حرکت قیمت بیت کوین همچنان بر حرکت قیمت XRP تاثیر می گذارد.

در سطح قیمت فعلی، XRP همچنان 89 درصد کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 3.40 دلار معامله می شود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز یک تریلیون دلار است، با یک 0.1٪ تغییر منفی در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: نمودار یک روزه

XRP در نمودار یک روزه 0.35 دلار قیمت داشت منبع: XRPUSD در TradingView

آلتکوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.35 دلار معامله می شد. مقاومت فشرده در انتظار XRP با قیمت 0.38 دلار است زیرا آلتکوین برای مدت زمان قابل توجهی در آن سطح قیمت با مشکل مواجه شده است.

هنگامی که XRP به بالاتر از مقاومت فوق الذکر حرکت کرد، ممکن است فرصتی برای آلتکوین وجود داشته باشد تا سطح 0.44 دلار را دوباره مشاهده کند. از سوی دیگر، حمایت از سکه 0.33 دلار بود.

در حال حاضر، قیمت XRP بسیار نزدیک به آن سطح معامله می شود. مقدار XRP معامله شده در آخرین جلسه معاملاتی کاهش یافت که می تواند نشانه ای از کاهش تعداد خریداران در زمان نگارش باشد.

تحلیل فنی

قیمت XRP
XRP قدرت خرید مثبتی را در نمودار یک روزه نشان داد منبع: XRPUSD در TradingView

در زمان نگارش، به نظر می رسید خریداران به XRP کمک کرده اند تا قیمت ها را بالا ببرد. شاخص های فنی همچنین نشان می دهد که خرید قدرت به بهبود آلت کوین کمک کرده است.

شاخص قدرت نسبی بالاتر از خط نیم بود، که به این معنی بود که خریداران در بازار قیمت را به دست گرفتند.

با این حال، در RSI، یک نزول کوچک وجود داشت، که می تواند به این معنی باشد که تعداد خریداران فعلی کاهش یافته است.

قیمت XRP همچنین از خط 20-SMA عبور کرد که نشان داد تقاضا برای سکه وجود دارد و خریداران در حال حرکت در بازار هستند.

قیمت XRP
سیگنال خرید XRP ثبت شده در نمودار یک روزه | منبع: XRPUSD در TradingView

خریداران بر اساس سیگنال خرید فلش شده توسط XRP در نمودار روزانه، همانطور که در اندیکاتور آن مشاهده می شود، عمل کرده اند.

میانگین متحرک همگرایی واگرایی دچار یک متقاطع صعودی شد و نوارهای سیگنال سبز را به تصویر کشید که سیگنال های خرید برای XRP بودند.

MACD حرکت قیمت و جهت دارایی را نشان می دهد. استوکاستیک RSI نیز حرکت بازار را می خواند. این اندیکاتور در بالای خط مرکزی آن دیده می‌شد که به معنای روند صعودی دارایی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا