ارزهای دیجیتال

قیمت XRP در حالی که 2 رویداد صعودی شروع می شود کاهش می یابد

قیمت XRP در حال حاضر نمی تواند از احساسات گسترده تر بازار فرار کند و در زمان انتشار با قیمت 0.3781 دلار معامله می شد. با این کار، XRP نتوانست از دستاوردهای دیروز بیش از 9 درصد دفاع کند و همچنان خود را در کانال قیمتی بین 0.32 تا 0.40 دلار به دام افتاده نشان می دهد.

این کانال زمانی ایجاد شد که در نتیجه سقوط FTX، قیمت XRP از بالای 0.50 دلار به پایین‌ترین حد یک ماهه در حدود 0.32 دلار در 9 نوامبر کاهش یافت. در نمودار 1 ساعته، XRP در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 و 100 (SMA)، اما زیر 200 SMA معامله می شود.

برای نشان دادن روند صعودی، قیمت XRP باید به بالای 0.40 دلار صعود کند و سپس می تواند اولین مقاومت قابل توجه را در حدود 0.43 دلار برآورده کند، قبل از اینکه با مقاومت اصلی 0.50 دلار روبرو شود. برای جلوگیری از حرکت منفی دیگر، XRP نباید زیر 0.3650 دلار سقوط کند.

محدوده XRP، 1 ساعت در ساعت. منبع: TradingView

خبرهای خوبی برای ریپل و قیمت XRP در راه است

ریپل در توییت اخیر خود از گسترش همکاری استراتژیک با MFS آفریقا خبر داد.

شرکت فین‌تک با بیش از 400 میلیون کاربر متصل و بیش از 800 کریدور پرداخت در سراسر قاره و در حال رشد، بزرگترین حضور پول موبایلی در آفریقا را دارد. شرکت بلاک چین توییت کرد:

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم راه حل نقدینگی درخواستی (ODL) ما از طریق مشارکت ما با MFS آفریقا در حال گسترش است! آفریقا 70 درصد از ارزش پول موبایل 1 تریلیون دلاری جهان را در اختیار دارد و ODL ریل پرداخت دیجیتال را در سراسر این قاره افزایش خواهد داد.

این مشارکت جدید برای بهینه سازی پرداخت های موبایلی بلادرنگ برای مشتریان خود در 35 کشور طراحی شده است. قابل ذکر است که راه حل نقدینگی مبتنی بر XRP (ODL) نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

هدف از این کار دور زدن اصطکاک و تنگناهای مرتبط با ارسال پول به آن سوی مرزها از طریق سیستم های پرداخت سنتی است. ریپل در مورد پتانسیل می نویسد:

در حالی که کاربران پول موبایل در آفریقا در سال های اخیر به طور تصاعدی رشد کرده اند، انتظار می رود تعداد کاربران در سراسر جهان به 70 درصد از جمعیت جهان برسد.

یکی دیگر از رویدادهای XRP که می تواند بر قیمت XRP تأثیر زیادی بگذارد، «Swell Global» است. این رویداد سالانه امسال از 16 تا 17 نوامبر در لندن برگزار خواهد شد.

سخنرانان برجسته عبارتند از: برد گارلینگ هاوس (مدیر عامل ریپل)، ایوین چن (مدیر عامل کیف پول اعتماد)، جورن لمبرت (مستر کارت، مدیر ارشد دیجیتال)، اما جویس (مدیر عامل مالی دیجیتال GBBC)، الکس منسون (SC Ventures) و دریک والتون (بانک) از آمریکا، رئیس بخش پرداخت‌های نوظهور و نوآوری GTS).

از جمله، جیمز والیس، رئیس RippleX، در مورد “استراتژی و بهترین روش ها برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی” بحث خواهد کرد. علاوه بر این، والیس برندگان “CBDC Innovate Global Hackathon” را اعلام خواهد کرد.

در روز دوم، دریک والتون از بانک آمریکا در یک پانل بحث در مورد نقش بانک های تجاری در پذیرش CBDC شرکت خواهد کرد. Mastercards Lambert در مورد این سوال صحبت خواهد کرد: “آیا Cryptocurrency اینترنت بعدی است؟”.

یک خبر مهم می تواند جان تازه ای به قیمت XRP ببخشد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا