ارزهای دیجیتال

قیمت XRP این الگو را در نمودار خود شکل می دهد، برای XRP چه معنایی دارد؟

قیمت XRP طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا متحرکان بازار نیز شاهد حرکت مشابه قیمت بودند.

سکه در آن بازه زمانی 1.6 درصد افزایش یافت. با این حال، هنوز با اطمینان می توان گفت که دارایی در حال ادغام است.

در هفته گذشته، قیمت XRP به ندرت حرکتی را نشان داده است که معاملات جانبی را تأیید می کند. چشم انداز فنی XRP نشان می دهد که خریداران در حال از دست دادن کنترل بازار هستند زیرا قدرت فروش همچنان در زمان انتشار افزایش می یابد.

XRP باید از خط مقاومت فوری خود عبور کند و تنها در این صورت است که خریداران قدرت خود را بازیابند. سکه همچنین در هفته گذشته یک الگوی مثلث متقارن تشکیل داده است.

این الگو با شکست یا شکست قیمت مرتبط است، زیرا همچنین تأیید می کند که سکه به صورت جانبی معامله شده است.

در زمینه توسعه، ریپل شروع به آزمایش زنجیره جانبی XRP Ledger خود کرد که با قراردادهای هوشمند اتریوم سازگار است. این پیشرفت جدید هنوز بر قیمت دارایی تأثیری نداشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: نمودار یک روزه

XRP در نمودار یک روزه 0.47 دلار قیمت داشت منبع: XRPUSD در TradingView

آلتکوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.47 دلار معامله می شد. همانطور که در نمودار یک روزه مشاهده می شود، قیمت XRP نیز یک الگوی مثلث متقارن را تشکیل می دهد که به شکست یا شکست قیمت اشاره می کند.

خریداران برای بالا بردن قیمت XRP تلاش کرده‌اند، اما هر بار که سکه از سطح مقاومت فوری بازدید می‌کند، با فروشندگان ملاقات می‌کنند.

سقف قیمت سربار 0.51 دلار تعیین شد. حرکت به بالای 0.51 دلار باعث می شود که قیمت XRP دچار شکست شود که سپس قدرت خرید را افزایش می دهد.

سطح حمایت محلی سکه در 0.44 دلار بود و کاهش از آن سطح می تواند XRP را به 0.40 دلار برساند. مقدار XRP معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده کاهش فشار خرید است.

تحلیل فنی

قیمت XRP
XRP به کاهش قدرت خرید در نمودار یک روزه اشاره کرد منبع: XRPUSD در TradingView

افزایش قیمت برای خریداران سودمند نبود زیرا سکه کاهش فشار خرید را ثبت کرد. شاخص ها اشاره کردند که فروشندگان می توانند در جلسه معاملاتی بعدی بازار را تصاحب کنند.

شاخص قدرت نسبی همچنان بالای نیم خط بود اما اندیکاتور به نیم خط نزدیک تر می شد.

این نشان می دهد که تعداد فروشندگان به زودی از خریداران بیشتر خواهد شد.

قیمت XRP نیز زیر خط 20-SMA بود، و این نشان دهنده کاهش تقاضا بود، این قرائت به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

قیمت XRP
XRP سیگنال فروش را در نمودار یک روزه | منبع: XRPUSD در TradingView

مطابق با سایر شاخص های فنی، XRP همچنین سیگنال فروش را در نمودار خود ذکر کرده است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی، حرکت قیمت و قدرت دارایی را نشان می دهد.

MACD یک متقاطع نزولی با هیستوگرام های قرمز نشان داد که سیگنال فروش سکه بود.

Parabolic SAR جهت قیمت دارایی را نشان می دهد و تعیین می کند که آیا نزولی یا صعودی است. خطوط نقطه چین بالای کندل نشان می دهد که قیمت XRP در جلسات آینده شاهد کاهش خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا